DRUŻYNY

Ajaks Częstochowa, klasa A grupa I

Trener: Piotr Pawłowski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wtorek 18:00- 19:30
Czwartek 18:00- 19:30

U góry (od lewej): Marcel Kurasiński, Bartosz Włoch, Dominik Wysocki, Maciej Brodziak, Paweł Janik, Krzysztof Mazur - Kierownik drużyny, Piotr Jasiurski
W środku (od lewej): Piotr Pawłowski- Trener, Denys Holiiat, Maciej Szymanek, Piotr Nowaczyk, Kamil Zaskórski, Krystian Krowicki, Dawid Pęczek, Łukasz Eljasiński
Na dole (od lewej): Piotr Kociszewski, Kacper Podsiedlik, Bartłomiej Kos, Kacper Błachowicz, Mateusz Wiśniewski, Cezary Klemczyk, Mariusz Stelmaszczyk, Maciej Wójcik

 

Częstochowa: Klasa A Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS KAMIENICA POLSKA 22 60 20 0 2 96:14
2 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 22 54 17 3 2 75:22
3 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 22 45 14 3 5 64:32
4 LKS NAPRZÓD OSTROWY 22 39 12 3 7 48:35
5 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 22 31 9 4 9 42:51
6 LKS OKSZA ŁOBODNO 22 31 8 7 7 32:32
7 LKS GROM CYKARZEW 22 31 8 7 7 34:40
8 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 22 31 9 4 9 37:31
9 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 22 29 9 2 11 40:70
10 ULKS KMICIC KRUSZYNA 22 29 9 2 11 41:44
11 KS GROM MIEDŹNO 22 22 6 4 12 37:61
12 LKS SPARTA NOWA WIEŚ 22 17 4 5 13 29:53
13 KS POGOŃ BLACHOWNIA 22 14 4 2 16 26:63
14 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 22 6 2 0 20 18:71
Kolejka nr 22
2024-05-18/11:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:1
2024-05-18/14:30 LKS OKSZA ŁOBODNO - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 0:1
2024-05-18/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 1:3
2024-05-18/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ULKS KMICIC KRUSZYNA 3:2
2024-05-18/17:00 KS GROM MIEDŹNO - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 4:1
2024-05-18/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - KS POGOŃ BLACHOWNIA 6:0
2024-05-18/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 0:0
Kolejka nr 22
2024-05-18/11:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:1
2024-05-18/14:30 LKS OKSZA ŁOBODNO - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 0:1
2024-05-18/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 1:3
2024-05-18/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ULKS KMICIC KRUSZYNA 3:2
2024-05-18/17:00 KS GROM MIEDŹNO - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 4:1
2024-05-18/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - KS POGOŃ BLACHOWNIA 6:0
2024-05-18/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 0:0
Kolejka nr 21
2024-05-11/15:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - KS GROM MIEDŹNO 3:2
2024-05-11/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:1
2024-05-11/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS GROM CYKARZEW 1:1
2024-05-11/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 0:0
2024-05-11/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS KAMIENICA POLSKA 0:7
2024-05-11/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 4:1
2024-05-11/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS OKSZA ŁOBODNO 8:0
Kolejka nr 20
2024-05-01/13:00 KS GROM MIEDŹNO - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 1:3
2024-05-01/15:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS OKSZA ŁOBODNO 0:1
2024-05-04/11:00 LKS KAMIENICA POLSKA - ULKS KMICIC KRUSZYNA 5:1
2024-05-04/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 2:2
2024-05-04/17:00 LKS GROM CYKARZEW - KS POGOŃ BLACHOWNIA 5:0
2024-05-04/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:0
2024-05-05/13:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 6:3
Kolejka nr 19
2024-04-27/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 2:1
2024-04-27/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 0:2
2024-04-27/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS GROM CYKARZEW 0:1
2024-04-27/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - KS GROM MIEDŹNO 1:0
2024-04-27/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS OKSZA ŁOBODNO 1:3
2024-04-28/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 1:2
2024-04-28/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS KAMIENICA POLSKA 2:0
Kolejka nr 18
2024-04-20/11:00 LKS KAMIENICA POLSKA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 1:2
2024-04-20/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:2
2024-04-20/17:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS OKSZA ŁOBODNO 4:2
2024-04-20/17:00 LKS GROM CYKARZEW - ULKS KMICIC KRUSZYNA 0:6
2024-04-20/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 5:0
2024-04-20/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS POGOŃ BLACHOWNIA 2:0
2024-04-21/13:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 3:0
Kolejka nr 17
2024-04-13/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:4
2024-04-13/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:3
2024-04-13/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS GROM CYKARZEW 5:2
2024-04-13/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 5:0
2024-04-13/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS KAMIENICA POLSKA 0:2
2024-04-13/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KS GROM MIEDŹNO 3:0
2024-04-14/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 5:2
Kolejka nr 16
2024-04-06/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KS GROM MIEDŹNO 3:2
2024-04-06/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 4:2
2024-04-06/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS OKSZA ŁOBODNO 1:1
2024-04-06/17:00 LKS GROM CYKARZEW - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 2:2
2024-04-06/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 0:2
2024-04-06/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - ULKS KMICIC KRUSZYNA 2:0
2024-04-06/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 0:1
Kolejka nr 15
2024-03-30/13:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:2
2024-03-30/13:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - KS POGOŃ BLACHOWNIA 3:0
2024-03-30/13:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:2
2024-03-30/13:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 3:0
2024-03-30/13:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS GROM CYKARZEW 2:1
2024-03-30/13:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 0:3
2024-03-30/16:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS KAMIENICA POLSKA 0:5
Kolejka nr 14
2024-03-23/15:30 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS KAMIENICA POLSKA 0:8
2024-03-23/15:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - KS GROM MIEDŹNO 3:1
2024-03-23/15:30 LKS GROM CYKARZEW - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:1
2024-03-23/15:30 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:2
2024-03-23/15:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 0:2
2024-03-23/15:30 KS POGOŃ BLACHOWNIA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 2:4
2024-03-23/15:30 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - ULKS KMICIC KRUSZYNA 1:3
Kolejka nr 13
2023-11-11/13:30 KS POGOŃ BLACHOWNIA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 1:6
2023-11-11/13:30 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:3
2023-11-11/13:30 LKS GROM CYKARZEW - KS GROM MIEDŹNO 0:0
2023-11-11/13:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS KAMIENICA POLSKA 0:7
2023-11-12/12:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:1
2023-11-12/13:30 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 2:3
2023-11-12/13:30 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 0:3
Kolejka nr 12
2023-11-04/14:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 6:1
2023-11-04/14:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS GROM CYKARZEW 9:0
2023-11-04/14:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 4:0
2023-11-04/14:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:0
2023-11-04/14:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - KS POGOŃ BLACHOWNIA 1:0
2023-11-04/14:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 5:1
2023-11-04/14:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - ULKS KMICIC KRUSZYNA 4:0
Kolejka nr 11
2023-10-28/14:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS NAPRZÓD OSTROWY 1:2
2023-10-28/14:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS OKSZA ŁOBODNO 1:2
2023-10-28/14:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:4
2023-10-28/14:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS GROM MIEDŹNO 2:2
2023-10-28/14:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS KAMIENICA POLSKA 1:5
2023-10-28/14:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 5:1
2023-10-29/14:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 0:5
Kolejka nr 10
2023-10-21/15:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS GROM CYKARZEW 2:2
2023-10-21/15:00 LKS KAMIENICA POLSKA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:0
2023-10-21/15:00 KS GROM MIEDŹNO - KS POGOŃ BLACHOWNIA 3:3
2023-10-21/15:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 2:0
2023-10-21/15:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - ULKS KMICIC KRUSZYNA 0:2
2023-10-21/15:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 3:2
2023-10-22/15:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 1:5
Kolejka nr 9
2023-10-14/14:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS KAMIENICA POLSKA 2:4
2023-10-14/15:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS NAPRZÓD OSTROWY 1:4
2023-10-14/15:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:2
2023-10-14/15:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - KS GROM MIEDŹNO 1:2
2023-10-14/15:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 2:3
2023-10-14/15:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS GROM CYKARZEW 2:2
2023-10-15/15:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:3
Kolejka nr 8
2023-10-07/15:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 2:0
2023-10-07/15:00 LKS GROM CYKARZEW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:0
2023-10-07/15:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - KS POGOŃ BLACHOWNIA 2:4
2023-10-07/15:00 KS GROM MIEDŹNO - ULKS KMICIC KRUSZYNA 0:2
2023-10-07/15:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 0:5
2023-10-07/15:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 0:0
2023-10-07/15:30 LKS KAMIENICA POLSKA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 5:0
Kolejka nr 7
2023-09-30/16:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:0
2023-09-30/16:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - KS GROM MIEDŹNO 4:4
2023-09-30/16:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS KAMIENICA POLSKA 0:4
2023-09-30/16:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS GROM CYKARZEW 0:1
2023-09-30/16:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 6:0
2023-10-01/16:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 5:1
2023-10-01/16:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 3:0
Kolejka nr 6
2023-09-23/16:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:1
2023-09-23/16:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - KS POGOŃ BLACHOWNIA 2:3
2023-09-23/16:00 LKS GROM CYKARZEW - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 4:1
2023-09-23/16:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - ULKS KMICIC KRUSZYNA 3:2
2023-09-23/16:00 LKS KAMIENICA POLSKA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 4:2
2023-09-23/16:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:2
2023-09-24/13:00 KS GROM MIEDŹNO - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 1:5
Kolejka nr 5
2023-09-16/13:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - KS GROM MIEDŹNO 4:0
2023-09-16/16:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 9:0
2023-09-16/16:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS GROM CYKARZEW 0:1
2023-09-16/16:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:4
2023-09-17/16:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS KAMIENICA POLSKA 0:1
2023-09-17/16:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 2:3
2023-11-18/13:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:3
Kolejka nr 4
2023-09-08/17:30 LKS GROM CYKARZEW - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 4:0
2023-09-09/16:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KS POGOŃ BLACHOWNIA 3:1
2023-09-09/16:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 4:2
2023-09-09/16:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - ULKS KMICIC KRUSZYNA 2:2
2023-09-09/16:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 2:5
2023-09-09/16:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:0
2023-09-09/16:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:1
Kolejka nr 3
2023-09-02/16:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS NAPRZÓD OSTROWY 4:3
2023-09-02/16:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS KAMIENICA POLSKA 1:3
2023-09-02/16:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 3:0
2023-09-02/16:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS GROM CYKARZEW 5:1
2023-09-02/16:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 2:1
2023-09-02/16:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:0
2023-09-02/16:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - KS POGOŃ BLACHOWNIA 0:3
Kolejka nr 2
2023-08-25/18:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 5:0
2023-08-26/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - ULKS KMICIC KRUSZYNA 2:1
2023-08-26/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 1:2
2023-08-26/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 0:3
2023-08-26/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS OKSZA ŁOBODNO 1:1
2023-08-26/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:6
2023-08-26/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - KS GROM MIEDŹNO 8:0
Kolejka nr 1
2023-08-19/11:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 4:1
2023-08-19/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS GROM CYKARZEW 2:0
2023-08-19/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 5:0
2023-08-19/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - KS POGOŃ BLACHOWNIA 5:0
2023-08-20/17:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 1:4
2023-08-20/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 4:2
2023-08-20/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 2:0
Kolejka nr 23
2024-05-25/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2024-05-25/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2024-05-25/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS KAMIENICA POLSKA -:-
2024-05-25/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - KS GROM MIEDŹNO -:-
2024-05-25/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2024-05-26/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
2024-05-26/18:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ -:-
Kolejka nr 24
2024-05-30/15:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2024-06-01/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
2024-06-01/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - ULKS KMICIC KRUSZYNA -:-
2024-06-01/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW -:-
2024-06-02/13:00 KS GROM MIEDŹNO - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-06-02/13:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS GROM CYKARZEW -:-
2024-06-02/18:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KS POGOŃ BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 25
2024-06-08/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2024-06-08/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS KAMIENICA POLSKA -:-
2024-06-08/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - KS GROM MIEDŹNO -:-
2024-06-08/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2024-06-08/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
2024-06-08/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ -:-
2024-06-08/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
Kolejka nr 26
2024-06-15/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - ULKS KMICIC KRUSZYNA -:-
2024-06-15/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW -:-
2024-06-15/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - KS POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2024-06-15/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-06-15/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2024-06-15/17:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS GROM CYKARZEW -:-
2024-06-15/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/seniorzy/klasa-a?liga=3

Seniorzy rozpoczynają nowy sezon!

Seniorzy Ajaks 19-08-2022

Już w sobotę 20 sierpnia, kolejny sezon w częstochowskiej Klasie "A" rozpocznie nasza drużyna Seniorów, udając się na wyjazdowy mecz 1. kolejki z Okszą Łobodno.

Czytaj więcej: Seniorzy rozpoczynają nowy sezon!

Seniorzy rozpoczynają rundę wiosenną!

Seniorzy Ajaks 08-04-2022

Już w sobotę 9 kwietnia meczem wyjazdowym w Cykarzewie nasz zespół seniorów rozpocznie rundę wiosenną. Okres przygotowawczy rozpoczął się już na początku stycznia i w tym czasie rozegraliśmy 8 meczów kontrolnych, a ich dorobek to 5 zwycięstw i 3 porażki.

Czytaj więcej: Seniorzy rozpoczynają rundę wiosenną!

Seniorzy przygotowują się do rundy wiosennej

Seniorzy Ajaks 30-01-2022

Od początku roku nasz zespół seniorów przygotowuje się do rundy wiosennej. Mamy za sobą już także pierwszy sparing, w którym w sobotę 29 stycznia zmierzyliśmy się z zespołem Sokoła Olsztyn- występującym w Klasie "A" gr II. Górą okazała się  nasza drużyna wygrywając 2:0, po bramkach zdobytych przez "młodzieżowców" Macieja Szymanka i Kacpra Bednarka.

Czytaj więcej: Seniorzy przygotowują się do rundy wiosennej

Porażka Seniorów na inaugurację rozgrywek

Seniorzy Ajaks 11-08-2020

08.08.2020 godz. 17.30

Ajaks 0 : 4 Victoria Częstochowa

Skład: Fyda- Jabłoński, Ostalski, Pokrzywiński, Kostro (69' Kołecki)- Siwierski, Wysocki, Dziewoński (78' Błachowicz), Kasztelan (45' Młynek), Żydek- Kuziorowicz (78' Malczewski)

Trener- Grzegorz Kuziorowicz

3. miejsce Seniorów w Memoriale im. Michała Kobusa

Seniorzy Ajaks 11-01-2020

W sobotę 11 stycznia zespół Seniorów rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej biorąc udział w XII Halowym Memoriale im. Michała Kobusa organizowanym przez KS Stradom Częstochowa. Nasza drużyna zajęła 3. miejsce w gronie 8 zespołów z regionu częstochowskiego, co należy uznać za dobry rezultat. 

Wyniki w grupie:

Ajaks - KS Stradom Częstochowa 2:3

Ajaks - Amator Golce 5:4

Ajaks - Beniaminek Częstochowa 1:0 

Dało to 2 miejsce w grupie i awans do półfinału.

Czytaj więcej: 3. miejsce Seniorów w Memoriale im. Michała Kobusa

Porażka Seniorów na zakończenie rundy

Seniorzy Ajaks 10-11-2019

W sobotę 9 listopada zespół Seniorów udał się do Kościelca, aby rozegrać ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Niestety do meczu przystąpiliśmy mocno osłabieni, a brakowało m.in. kontuzjowanych Mateusza Pokrzywińskiego, Mateusza Dziewońskiego, Józefa Chmielewskiego czy pauzującego za kartki Grzegorza Kuziorowicza.

Czytaj więcej: Porażka Seniorów na zakończenie rundy

Zwycięstwo Seniorów w 12. kolejce

Seniorzy Ajaks 03-11-2019

W sobotę 2 listopada zespół Seniorów podejmował na własnym boisku ostatnią drużynę w tabeli, Białą Gwiazdę Krasice. Nasi zawodnicy nie mogli sobie wymarzyć lepszego początku spotkania, gdyż już po 30 sekundach objęliśmy prowadzenie. Po dośrodkowaniu Mateusza Dziewońskiego strzał głową Tomasza Żydka zatrzymał się na słupku, jednak dobitka Grzegorza Kuziorowicza okazała się skuteczna i tym samym zdobyliśmy najszybszą bramkę w swojej historii. To jednak nieco uśpiło naszą koncentrację, gdyż odpowiedź rywali mogła być równie szybka, jednak strzał z około 10 metrów zawodnika Białej Gwiazdy minimalnie przeszedł obok słupka.

Czytaj więcej: Zwycięstwo Seniorów w 12. kolejce

Remis Seniorów w 11. kolejce

Seniorzy Ajaks 27-10-2019

W sobotę 26 października zespół Seniorów rozegrał mecz wyjazdowy z beniaminkiem rozgrywek, drużyną Sparty Nowa Wieś. Nasi zawodnicy podbudowani ostatnimi dobrymi występami zamierzali pójść za ciosem i sięgnąć po kolejne 3 punty. Początek meczu był jednak dość niemrawy w naszym wykonaniu i długo nie potrafiliśmy odnaleźć swojego właściwego rytmu. W 16. minucie meczu gospodarze objęli prowadzenie po błędzie Mikołaja Barczyńskiego, który w swoim stylu wyszedł do piłki daleko od własnej bramki, jednak jego podanie do Mateusza Pokrzywińskiego okazało się niecelne. Piłkę przejął zawodnik Sparty i z ok. 40 metrów oddał celny strzał do pustej bramki.

Czytaj więcej: Remis Seniorów w 11. kolejce

Wysokie zwycięstwo Seniorów!

Seniorzy Ajaks 20-10-2019

W sobotę 19 października zespół Seniorów podejmował na własnym boisku Kmicica Kruszynę. Nasi zawodnicy od pierwszej minuty starali się narzucić swoje warunki gry długo utrzymując się przy piłce i atakując rywala wysokim pressingiem. Już w pierwszych 15 minutach stworzyliśmy trzy groźne sytuacje bramkowe.

Czytaj więcej: Wysokie zwycięstwo Seniorów!