DRUŻYNY

Ajaks C1 Trampkarz

Trener: Sławomir Piwiński, tel. 665 858 116

TABELE

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UNIA RACIBÓRZ 14 31 10 1 3 52:21
2 RKP SP ROW RYBNIK 14 27 9 0 5 53:33
3 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 14 27 8 3 3 47:29
4 BBTS PODBESKIDZIE 14 26 8 2 4 36:19
5 LUKAM 2010 SKOCZÓW 14 23 7 2 5 38:28
6 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 14 18 6 0 8 25:35
7 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 14 6 2 0 12 16:66
8 KP BESKID SKOCZÓW 14 5 1 2 11 15:51
Kolejka nr 14
2021-11-09/14:30 LUKAM 2010 SKOCZÓW - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 5:1
2021-11-11/10:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:3
2021-11-13/09:00 BBTS PODBESKIDZIE - RKP SP ROW RYBNIK 3:1
2021-11-13/09:00 KP BESKID SKOCZÓW - UNIA RACIBÓRZ 0:7
Kolejka nr 14
2021-11-09/14:30 LUKAM 2010 SKOCZÓW - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 5:1
2021-11-11/10:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:3
2021-11-13/09:00 BBTS PODBESKIDZIE - RKP SP ROW RYBNIK 3:1
2021-11-13/09:00 KP BESKID SKOCZÓW - UNIA RACIBÓRZ 0:7
Kolejka nr 13
2021-11-07/09:00 RKP SP ROW RYBNIK - KP BESKID SKOCZÓW 4:3
2021-11-07/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:3
2021-11-07/10:00 LUKAM 2010 SKOCZÓW - UNIA RACIBÓRZ 2:3
2021-11-07/11:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - BBTS PODBESKIDZIE 2:2
Kolejka nr 12
2021-10-30/10:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - UNIA RACIBÓRZ 1:4
2021-10-30/12:00 BBTS PODBESKIDZIE - KP BESKID SKOCZÓW 4:1
2021-10-31/09:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 8:2
2021-10-31/12:30 LUKAM 2010 SKOCZÓW - RKP SP ROW RYBNIK 4:2
Kolejka nr 11
2021-10-21/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - LUKAM 2010 SKOCZÓW 1:4
2021-10-23/10:00 UNIA RACIBÓRZ - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:3
2021-10-24/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - BBTS PODBESKIDZIE 1:5
2021-10-24/12:30 RKP SP ROW RYBNIK - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 3:0
Kolejka nr 10
2021-10-16/10:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KP BESKID SKOCZÓW 2:0
2021-10-16/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - RKP SP ROW RYBNIK 5:6
2021-10-17/09:00 BBTS PODBESKIDZIE - LUKAM 2010 SKOCZÓW 3:1
2021-10-17/09:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - UNIA RACIBÓRZ 0:4
Kolejka nr 9
2021-10-09/09:00 KP BESKID SKOCZÓW - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:1
2021-10-09/10:00 UNIA RACIBÓRZ - BBTS PODBESKIDZIE 6:0
2021-10-10/09:00 RKP SP ROW RYBNIK - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 12:0
2021-10-10/12:30 LUKAM 2010 SKOCZÓW - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 3:1
Kolejka nr 8
2021-10-02/10:00 UNIA RACIBÓRZ - RKP SP ROW RYBNIK 2:3
2021-10-02/12:00 BBTS PODBESKIDZIE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:1
2021-10-03/09:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW 4:2
2021-10-13/19:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - LUKAM 2010 SKOCZÓW 2:3
Kolejka nr 7
2021-09-25/09:00 RKP SP ROW RYBNIK - BBTS PODBESKIDZIE 0:2
2021-09-25/10:00 UNIA RACIBÓRZ - KP BESKID SKOCZÓW 3:1
2021-09-25/14:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 5:2
2021-09-26/09:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LUKAM 2010 SKOCZÓW 1:6
Kolejka nr 6
2021-09-18/09:00 BBTS PODBESKIDZIE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:1
2021-09-18/09:00 KP BESKID SKOCZÓW - RKP SP ROW RYBNIK 0:9
2021-09-18/10:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 1:0
2021-09-19/19:00 UNIA RACIBÓRZ - LUKAM 2010 SKOCZÓW 2:2
Kolejka nr 5
2021-09-11/09:00 KP BESKID SKOCZÓW - BBTS PODBESKIDZIE 0:5
2021-09-11/09:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:3
2021-09-11/10:00 UNIA RACIBÓRZ - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 7:2
2021-09-11/11:30 RKP SP ROW RYBNIK - LUKAM 2010 SKOCZÓW 3:2
Kolejka nr 4
2021-09-04/10:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - RKP SP ROW RYBNIK 6:2
2021-09-05/09:00 BBTS PODBESKIDZIE - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 6:0
2021-09-05/16:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - UNIA RACIBÓRZ 4:1
2021-09-07/16:00 LUKAM 2010 SKOCZÓW - KP BESKID SKOCZÓW 1:1
Kolejka nr 3
2021-08-31/17:00 RKP SP ROW RYBNIK - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:2
2021-09-01/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 4:1
2021-09-02/17:00 LUKAM 2010 SKOCZÓW - BBTS PODBESKIDZIE 0:2
2021-10-06/17:00 UNIA RACIBÓRZ - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 5:0
Kolejka nr 2
2021-08-28/09:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - RKP SP ROW RYBNIK 2:5
2021-08-29/11:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KP BESKID SKOCZÓW 4:0
2021-08-29/12:00 BBTS PODBESKIDZIE - UNIA RACIBÓRZ 3:4
2021-08-29/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LUKAM 2010 SKOCZÓW 2:3
Kolejka nr 1
2021-08-21/09:00 LUKAM 2010 SKOCZÓW - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:4
2021-08-26/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - BBTS PODBESKIDZIE 1:0
2021-09-15/16:30 KP BESKID SKOCZÓW - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 1:2
2021-09-15/17:00 RKP SP ROW RYBNIK - UNIA RACIBÓRZ 0:2

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=3

Ajaks 2007 - zwycięstwo w pierwszym meczu

Ajaks 2007 02-09-2020 Admin

III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Częstochowa - B" Grupa 2

01.09.2020

Liswarta Krzepice 0 : 3 Ajaks
 Góra, Słama, Simiński

Ajaks 2007: trzy porażki

Ajaks 2007 11-11-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

27-10-2019

Górnik Zabrze S.S.A. 2 : 1 Ajaks
Boborowski

Czytaj więcej: Ajaks 2007: trzy porażki

Ajaks 2007: dwa mecze, cztery punkty

Ajaks 2007 20-10-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

13-10-2019

UKS Raków Częstochowa 1 : 3 Ajaks
Czop, Boborowski x2

20-10-2019

Ajaks 2 : 2 RKS Raków Częstochowa
Lewandowski, Boborowski

 

Ajaks 2007: dwa mecze

Ajaks 2007 08-10-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

29-09-2019

Ajaks 1 : 5 Zagłębie S.A. Sosnowiec
Młyńczyk

06-10-2019

Ajaks 0 : 3 KS Stadion Śląski Chorzów

 

Ajaks 2007: porażka w Gliwicach

Ajaks 2007 24-09-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

22-09-2019

AP Team Gliwice 3 : 0 Ajaks

Ajaks 2007: dwa mecze, trzy punkty

Ajaks 2007 15-09-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

08-09-2019

Ajaks 0 : 1 Górnik Zabrze S.S.A.

14-09-2019

KS Rozwój Katowice 0 : 1 Ajaks
Młyńczyk

 

Ajaks 2007 - trzy kolejki za nami

Ajaks 2007 04-09-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

25-08-2019

KS Stadion Śląski Chorzów 8 : 0 Ajaks

28-08-2019

Ajaks 4 : 2 UKS Raków Częstochowa
Choncia, Komański, Młyńczyk x2

31-08-2019

RKS Raków Częstochowa 15 : 0 Ajaks

 

Ajaks 2007: punkt w ostatnich dwóch kolejkach

Ajaks 2007 15-06-2019 Admin

D2 Młodzik II liga wojewódzka
01-06-2019

Ajaks 2 : 2 Zagłębie S.A. Sosnowiec
Kempa, Komański

D2 Młodzik II liga wojewódzka
09-06-2019

RKS Raków Częstochowa 5 : 2 Ajaks
Kempa, Komański

 

Ajaks 2007: zwycięstwo w Gliwicach

Ajaks 2007 28-05-2019 Admin

D2 Młodzik II liga wojewódzka
25-05-2019

AP Team Gliwice 1 : 4 Ajaks
Małysz x3, Choncia