Drużyny

Seniorzy Ajaks

DRUŻYNY

Ajaks Częstochowa, klasa A grupa I

Trener: Grzegorz Kuziorowicz, tel. 692-042-925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD

 

Częstochowa: Klasa A "KEEZA" Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LOTNIK KOŚCIELEC 6 18 6 0 0 20:2
2 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 6 13 4 1 1 14:9
3 METAL RZEKI WIELKIE 5 11 3 2 0 16:4
4 BŁĘKITNI LIBIDZA 5 9 2 3 0 17:6
5 GROM MIEDŹNO 6 8 2 2 2 13:15
6 OKSZA ŁOBODNO 5 7 2 1 2 10:7
7 NAPRZÓD OSTROWY 5 6 2 0 3 12:12
8 KMICIC KRUSZYNA 6 6 1 3 2 14:15
9 LISWARTA POPÓW 6 5 1 2 3 14:21
10 AJAKS CZĘSTOCHOWA 5 5 1 2 2 5:16
11 GROM CYKARZEW 5 3 1 0 4 6:12
12 SPARTA NOWA WIEŚ 6 0 0 0 6 2:24
Kolejka nr 6
2021-09-25/16:00 NAPRZÓD OSTROWY - LISWARTA POPÓW 7:2
2021-09-25/16:00 OKSZA ŁOBODNO - GROM MIEDŹNO 4:1
2021-09-25/16:00 GROM CYKARZEW - LOTNIK KOŚCIELEC 1:2
2021-09-25/16:00 METAL RZEKI WIELKIE - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:1
2021-09-26/12:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA 1:1
2021-09-26/16:00 SPARTA NOWA WIEŚ - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:3
Kolejka nr 6
2021-09-25/16:00 NAPRZÓD OSTROWY - LISWARTA POPÓW 7:2
2021-09-25/16:00 OKSZA ŁOBODNO - GROM MIEDŹNO 4:1
2021-09-25/16:00 GROM CYKARZEW - LOTNIK KOŚCIELEC 1:2
2021-09-25/16:00 METAL RZEKI WIELKIE - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:1
2021-09-26/12:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA 1:1
2021-09-26/16:00 SPARTA NOWA WIEŚ - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:3
Kolejka nr 5
2021-09-18/15:30 LISWARTA POPÓW - GROM MIEDŹNO 2:3
2021-09-18/16:30 METAL RZEKI WIELKIE - NAPRZÓD OSTROWY 4:0
2021-09-18/16:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - GROM CYKARZEW 6:2
2021-09-18/16:30 LOTNIK KOŚCIELEC - AJAKS CZĘSTOCHOWA 6:0
2021-09-18/16:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - OKSZA ŁOBODNO 2:1
2021-09-19/16:00 KMICIC KRUSZYNA - SPARTA NOWA WIEŚ 5:0
Kolejka nr 4
2021-09-11/16:30 NAPRZÓD OSTROWY - GROM MIEDŹNO 2:4
2021-09-11/16:30 LISWARTA POPÓW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 5:3
2021-09-11/16:30 OKSZA ŁOBODNO - KMICIC KRUSZYNA 4:0
2021-09-11/16:30 SPARTA NOWA WIEŚ - LOTNIK KOŚCIELEC 0:3
2021-09-11/16:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:2
Kolejka nr 3
2021-09-04/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - AJAKS CZĘSTOCHOWA 7:1
2021-09-04/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - SPARTA NOWA WIEŚ 7:0
2021-09-04/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GROM MIEDŹNO 1:1
2021-09-05/15:00 KMICIC KRUSZYNA - LISWARTA POPÓW 4:4
2021-09-05/16:00 LOTNIK KOŚCIELEC - OKSZA ŁOBODNO 3:0
2021-09-05/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - GROM CYKARZEW 2:0
Kolejka nr 2
2021-08-28/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:2
2021-08-28/17:00 LISWARTA POPÓW - LOTNIK KOŚCIELEC 0:3
2021-08-28/17:00 SPARTA NOWA WIEŚ - METAL RZEKI WIELKIE 1:3
2021-08-28/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - GROM CYKARZEW 1:0
2021-08-29/17:00 GROM MIEDŹNO - KMICIC KRUSZYNA 3:3
Kolejka nr 1
2021-08-21/17:00 GROM CYKARZEW - SPARTA NOWA WIEŚ 3:1
2021-08-21/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - OKSZA ŁOBODNO 1:1
2021-08-21/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - LISWARTA POPÓW 1:1
2021-08-21/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - GROM MIEDŹNO 3:1
2021-08-21/17:00 KMICIC KRUSZYNA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:3
Kolejka nr 1
2021-11-06/13:30 NAPRZÓD OSTROWY - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 2
2021-11-06/14:00 OKSZA ŁOBODNO - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
Kolejka nr 4
2021-11-06/14:00 GROM CYKARZEW - METAL RZEKI WIELKIE -:-
Kolejka nr 7
2021-10-02/15:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-02/15:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2021-10-02/15:30 LOTNIK KOŚCIELEC - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2021-10-02/15:30 KMICIC KRUSZYNA - GROM CYKARZEW -:-
2021-10-02/15:30 GROM MIEDŹNO - SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2021-10-02/15:30 LISWARTA POPÓW - OKSZA ŁOBODNO -:-
Kolejka nr 8
2021-10-09/13:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - GROM MIEDŹNO -:-
2021-10-09/15:00 NAPRZÓD OSTROWY - OKSZA ŁOBODNO -:-
2021-10-09/15:00 GROM CYKARZEW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2021-10-09/15:00 METAL RZEKI WIELKIE - KMICIC KRUSZYNA -:-
2021-10-09/15:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - LOTNIK KOŚCIELEC -:-
2021-10-10/15:00 SPARTA NOWA WIEŚ - LISWARTA POPÓW -:-
Kolejka nr 9
2021-10-16/15:00 LOTNIK KOŚCIELEC - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2021-10-16/15:00 KMICIC KRUSZYNA - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2021-10-16/15:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2021-10-16/15:00 GROM MIEDŹNO - GROM CYKARZEW -:-
2021-10-16/15:00 LISWARTA POPÓW - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-16/15:00 OKSZA ŁOBODNO - SPARTA NOWA WIEŚ -:-
Kolejka nr 10
2021-10-23/14:30 NAPRZÓD OSTROWY - SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2021-10-23/14:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - OKSZA ŁOBODNO -:-
2021-10-23/14:30 GROM CYKARZEW - LISWARTA POPÓW -:-
2021-10-23/14:30 METAL RZEKI WIELKIE - GROM MIEDŹNO -:-
2021-10-23/14:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2021-10-23/14:30 LOTNIK KOŚCIELEC - KMICIC KRUSZYNA -:-
Kolejka nr 11
2021-10-30/14:00 KMICIC KRUSZYNA - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2021-10-30/14:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LOTNIK KOŚCIELEC -:-
2021-10-30/14:00 GROM MIEDŹNO - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2021-10-30/14:00 LISWARTA POPÓW - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2021-10-30/14:00 OKSZA ŁOBODNO - GROM CYKARZEW -:-
2021-10-30/14:00 SPARTA NOWA WIEŚ - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/seniorzy/klasa-a?liga=2

Ajaks 2004/2005

DRUŻYNY

Ajaks B1 Junior Młodszy

Trener: Andrzej Rogaczewski, tel. 606 761 554

SKŁAD

Ajaks 2006

DRUŻYNY

Ajaks B2 Junior młodszy

Trener: Sławomir Piwiński, tel. 665 858 116

Kierownik drużyny: Robert Włoch, tel. 501 266 504, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD

 

B2 Junior Młodszy

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 5 15 5 0 0 23:2
2 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 5 13 4 1 0 15:1
3 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 5 13 4 1 0 14:3
4 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 5 9 3 0 2 12:4
5 WSP WODZISŁAW 5 8 2 2 1 6:5
6 SKS GWAREK ZABRZE 5 6 2 0 3 19:7
7 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 5 6 2 0 3 10:18
8 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 5 6 2 0 3 10:19
9 TS PODBESKIDZIE S.A. 5 6 2 0 3 17:8
10 KS ROW 1964 RYBNIK 5 4 1 1 3 5:17
11 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 5 1 0 1 4 1:34
12 SMS TYCHY 5 0 0 0 5 2:16
Kolejka nr 5
2021-09-24/18:00 WSP WODZISŁAW - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:0
2021-09-25/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 9:0
2021-09-26/09:00 SMS TYCHY - KS ROW 1964 RYBNIK 0:2
2021-09-26/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - TS PODBESKIDZIE S.A. 0:11
2021-09-26/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:3
2021-09-26/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:2
Kolejka nr 5
2021-09-24/18:00 WSP WODZISŁAW - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:0
2021-09-25/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 9:0
2021-09-26/09:00 SMS TYCHY - KS ROW 1964 RYBNIK 0:2
2021-09-26/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - TS PODBESKIDZIE S.A. 0:11
2021-09-26/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:3
2021-09-26/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:2
Kolejka nr 4
2021-09-16/17:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - WSP WODZISŁAW 2:0
2021-09-18/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - SMS TYCHY 5:0
2021-09-18/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 2:0
2021-09-19/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:0
2021-09-19/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 2:5
2021-09-19/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 6:0
Kolejka nr 3
2021-09-10/18:00 WSP WODZISŁAW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 3:2
2021-09-11/09:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:4
2021-09-12/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS ROW 1964 RYBNIK 9:0
2021-09-12/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:4
2021-09-12/16:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:7
2021-09-12/17:00 SMS TYCHY - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:2
Kolejka nr 2
2021-09-04/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - SKS GWAREK ZABRZE 3:1
2021-09-05/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - SMS TYCHY 3:0
2021-09-05/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:1
2021-09-05/11:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - WSP WODZISŁAW 1:1
2021-09-05/12:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 8:0
2021-09-05/13:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. 2:1
Kolejka nr 1
2021-08-27/18:00 WSP WODZISŁAW - KS ROW 1964 RYBNIK 2:0
2021-08-28/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:2
2021-08-28/12:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:5
2021-08-29/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:2
2021-08-29/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:9
2021-08-29/12:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - SMS TYCHY 4:2
Kolejka nr 6
2021-10-02/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SMS TYCHY -:-
2021-10-02/13:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2021-10-03/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2021-10-03/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2021-10-03/10:00 WSP WODZISŁAW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-03/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
Kolejka nr 7
2021-10-09/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2021-10-10/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - WSP WODZISŁAW -:-
2021-10-10/09:00 SMS TYCHY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2021-10-10/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
2021-10-10/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2021-10-10/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
Kolejka nr 8
2021-10-15/18:00 WSP WODZISŁAW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2021-10-17/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2021-10-17/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2021-10-17/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2021-10-17/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2021-10-17/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - SMS TYCHY -:-
Kolejka nr 9
2021-10-23/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
2021-10-23/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2021-10-24/09:00 SMS TYCHY - WSP WODZISŁAW -:-
2021-10-24/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-24/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2021-10-24/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
Kolejka nr 10
2021-10-29/18:00 WSP WODZISŁAW - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2021-10-31/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2021-10-31/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2021-10-31/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2021-10-31/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - SMS TYCHY -:-
2021-10-31/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 11
2021-11-06/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - WSP WODZISŁAW -:-
2021-11-07/09:00 SMS TYCHY - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2021-11-07/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
2021-11-07/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-11-07/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2021-11-07/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-b2-mlodszy?liga=1

Ajaks 2007

DRUŻYNY

Ajaks C1 Trampkarz

Trener: Sławomir Piwiński, tel. 665 858 116

TABELE

 

III liga wojewódzka C1 Trampkarz "Częstochowa - Grupa A"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LISWARTA KRZEPICE 5 15 5 0 0 20:4
2 STRADOM CZĘSTOCHOWA 5 13 4 1 0 37:8
3 KMICIC KRUSZYNA 6 13 4 1 1 35:18
4 MARATON WALEŃCZÓW 5 6 2 0 3 14:27
5 AJAKS CZĘSTOCHOWA 3 3 1 0 2 13:5
6 LISWARTA POPÓW 7 3 1 0 6 10:50
7 PAUZA 0 0 0 0 0 0:0
8 ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE 5 0 0 0 5 5:22
Kolejka nr 8
2021-09-25/13:00 PAUZA - LISWARTA KRZEPICE -:-
2021-09-26/11:30 LISWARTA POPÓW - KMICIC KRUSZYNA 1:4
2021-09-27/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - MARATON WALEŃCZÓW -:-
2021-12-31/00:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
Kolejka nr 8
2021-09-26/11:30 LISWARTA POPÓW - KMICIC KRUSZYNA 1:4
Kolejka nr 7
2021-09-22/16:30 LISWARTA POPÓW - ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE 1:0
Kolejka nr 6
2021-09-18/13:00 LISWARTA KRZEPICE - AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:0
2021-09-18/13:00 MARATON WALEŃCZÓW - LISWARTA POPÓW 6:5
2021-09-18/13:00 KMICIC KRUSZYNA - ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE 5:3
Kolejka nr 5
2021-09-11/11:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 1:2
2021-09-11/13:00 KMICIC KRUSZYNA - MARATON WALEŃCZÓW 12:2
2021-09-13/17:00 LISWARTA POPÓW - LISWARTA KRZEPICE 1:6
Kolejka nr 4
2021-09-08/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 16:0
2021-09-08/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE 4:2
2021-09-09/17:00 LISWARTA KRZEPICE - KMICIC KRUSZYNA 4:2
Kolejka nr 3
2021-09-04/10:30 LISWARTA KRZEPICE - ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE 5:0
2021-09-04/11:30 KMICIC KRUSZYNA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 6:6
2021-09-04/14:30 LISWARTA POPÓW - AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:12
Kolejka nr 2
2021-08-31/17:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE 7:0
2021-09-01/17:30 LISWARTA KRZEPICE - MARATON WALEŃCZÓW 2:1
Kolejka nr 1
2021-08-28/13:00 MARATON WALEŃCZÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA 1:6
2021-08-28/13:00 KMICIC KRUSZYNA - LISWARTA POPÓW 6:2
Kolejka nr 1
2021-08-28/13:00 LISWARTA KRZEPICE - PAUZA -:-
2021-10-13/16:00 ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 2
2021-08-31/17:30 PAUZA - LISWARTA POPÓW -:-
2021-12-31/00:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA -:-
Kolejka nr 3
2021-09-04/13:00 MARATON WALEŃCZÓW - PAUZA -:-
Kolejka nr 4
2021-09-08/17:00 PAUZA - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 5
2021-09-11/13:00 ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE - PAUZA -:-
Kolejka nr 6
2021-09-18/13:00 PAUZA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 7
2021-09-22/16:30 KMICIC KRUSZYNA - PAUZA -:-
2021-09-30/16:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE -:-
2021-12-31/00:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - MARATON WALEŃCZÓW -:-
Kolejka nr 8
2021-09-25/13:00 PAUZA - LISWARTA KRZEPICE -:-
2021-09-27/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - MARATON WALEŃCZÓW -:-
2021-12-31/00:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
Kolejka nr 9
2021-10-02/12:00 ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-02/13:00 LISWARTA POPÓW - PAUZA -:-
2021-10-02/13:00 MARATON WALEŃCZÓW - LISWARTA KRZEPICE -:-
2021-12-31/00:00 KMICIC KRUSZYNA - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2021-10-09/11:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA -:-
2021-10-09/13:00 PAUZA - MARATON WALEŃCZÓW -:-
2021-10-09/15:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW -:-
2021-10-10/11:00 ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LISWARTA KRZEPICE -:-
Kolejka nr 11
2021-10-16/13:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - PAUZA -:-
2021-10-16/13:00 KMICIC KRUSZYNA - LISWARTA KRZEPICE -:-
2021-10-16/13:00 ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE - MARATON WALEŃCZÓW -:-
2021-10-16/14:30 LISWARTA POPÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 12
2021-10-23/10:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-23/13:00 PAUZA - ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
2021-10-23/13:00 MARATON WALEŃCZÓW - KMICIC KRUSZYNA -:-
2021-10-23/13:00 LISWARTA KRZEPICE - LISWARTA POPÓW -:-
Kolejka nr 13
2021-10-30/13:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - PAUZA -:-
2021-10-30/13:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE -:-
2021-10-30/13:00 LISWARTA POPÓW - MARATON WALEŃCZÓW -:-
2021-10-30/13:00 ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE - KMICIC KRUSZYNA -:-
Kolejka nr 14
2021-11-06/13:00 PAUZA - KMICIC KRUSZYNA -:-
2021-11-06/13:00 ALFANET POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LISWARTA POPÓW -:-
2021-11-06/13:00 MARATON WALEŃCZÓW - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-11-06/13:00 LISWARTA KRZEPICE - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=3

Ajaks 2008

DRUŻYNY

Ajaks C2 Trampkarz

Trener: Cezary Siwy, tel. 668 499 364

SKŁAD

 

II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płn.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 7 19 6 1 0 31:7
2 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 7 19 6 1 0 29:8
3 KS ROZWÓJ KATOWICE 7 15 5 0 2 32:12
4 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 6 7 2 1 3 32:13
5 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO 7 7 2 1 4 22:15
6 GÓRNIK ZABRZE S.A. 7 6 2 0 5 17:17
7 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 6 6 2 0 4 18:26
8 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 7 0 0 0 7 2:85
Kolejka nr 13
2021-09-18/15:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 1:6
2021-11-06/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2021-11-06/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE S.A. -:-
2021-11-07/09:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 13
2021-09-18/15:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 1:6
Kolejka nr 7
2021-09-25/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GÓRNIK ZABRZE S.A. 3:1
2021-09-25/15:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE 2:5
2021-09-26/09:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 2:3
2021-09-26/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 25:0
Kolejka nr 6
2021-09-18/09:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:2
2021-09-18/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO 0:11
2021-09-20/16:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0:3
Kolejka nr 5
2021-08-26/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 3:4
2021-09-11/08:30 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - GÓRNIK ZABRZE S.A. 4:1
2021-09-11/10:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 10:0
2021-09-12/12:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 5:1
Kolejka nr 4
2021-09-04/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO 3:0
2021-09-04/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:5
2021-09-05/09:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 3:0
2021-09-22/16:30 GÓRNIK ZABRZE S.A. - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 5:1
Kolejka nr 3
2021-09-01/14:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - GÓRNIK ZABRZE S.A. 4:1
2021-09-01/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS ROZWÓJ KATOWICE 1:17
2021-09-01/17:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0:7
2021-09-01/17:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:1
Kolejka nr 2
2021-08-28/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 2:2
2021-08-28/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 8:0
2021-08-28/13:15 KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO 3:1
Kolejka nr 1
2021-08-21/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:9
2021-08-21/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 4:1
2021-09-08/18:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:3
2021-09-16/17:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO 4:3
Kolejka nr 2
2021-09-29/15:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE -:-
Kolejka nr 6
2021-11-07/16:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE -:-
Kolejka nr 8
2021-10-02/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-02/11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2021-10-03/09:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE S.A. -:-
2021-10-03/09:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE -:-
Kolejka nr 9
2021-10-09/10:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2021-10-09/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GÓRNIK ZABRZE S.A. -:-
2021-10-09/16:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2021-10-10/09:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
Kolejka nr 10
2021-10-16/09:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2021-10-16/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE -:-
2021-10-16/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO -:-
2021-10-17/09:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 11
2021-10-23/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2021-10-23/10:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - GÓRNIK ZABRZE S.A. -:-
2021-10-23/10:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-24/09:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 12
2021-10-30/09:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2021-10-30/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE -:-
2021-10-30/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO -:-
2021-10-30/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
Kolejka nr 13
2021-11-06/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2021-11-06/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE S.A. -:-
2021-11-07/09:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 14
2021-11-14/09:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE -:-
2021-11-14/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO -:-
2021-11-14/13:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2021-11-14/13:30 GÓRNIK ZABRZE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c2?liga=2

Ajaks 2009

DRUŻYNY

Ajaks D2 Młodzik

Trener: Grzegorz Kuziorowicz, tel. 692 042 925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Trener: Mariusz Pulcer, tel. 503 851 346, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD

Młodzik D2

Ajaks 2010

DRUŻYNY

Ajaks D2 Młodzik

Trenerzy:
Dominik Goliński, tel. 731 180 289
Sebastian Ambroży, tel. 500 840 750

SKŁAD

TABELE

 

III liga wojewódzka D2 Młodzik "Częstochowa - Grupa B" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SKRA CZĘSTOCHOWA 5 15 5 0 0 35:1
2 VICTORIA CZĘSTOCHOWA 5 12 4 0 1 19:8
3 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 5 9 3 0 2 14:13
4 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 5 6 2 0 3 8:10
5 ZIELONI ŻARKI 5 1 0 1 4 4:22
6 STRADOM CZĘSTOCHOWA 5 1 0 1 4 5:31
Kolejka nr 5
2021-09-25/10:00 ZIELONI ŻARKI - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:1
2021-09-25/11:15 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 3:1
2021-09-25/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 1:3
Kolejka nr 5
2021-09-25/10:00 ZIELONI ŻARKI - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:1
2021-09-25/11:15 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 3:1
2021-09-25/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 1:3
Kolejka nr 4
2021-09-18/10:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - ZIELONI ŻARKI 3:3
2021-09-18/12:30 SKRA CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 3:0
2021-09-18/13:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 1:3
Kolejka nr 3
2021-09-11/10:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 1:6
2021-09-11/10:00 ZIELONI ŻARKI - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:10
2021-09-11/10:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 9:3
Kolejka nr 2
2021-09-04/10:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:2
2021-09-04/12:30 SKRA CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 15:0
2021-09-05/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ZIELONI ŻARKI 3:0
Kolejka nr 1
2021-08-28/10:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:4
2021-08-29/14:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 4:0
2021-08-30/17:00 ZIELONI ŻARKI - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:5
Kolejka nr 6
2021-10-02/10:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-02/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-04/16:45 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - ZIELONI ŻARKI -:-
Kolejka nr 7
2021-10-09/10:00 ZIELONI ŻARKI - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-09/10:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-09/11:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 8
2021-10-16/10:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-16/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-16/14:30 SKRA CZĘSTOCHOWA - ZIELONI ŻARKI -:-
Kolejka nr 9
2021-10-23/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-23/10:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-23/10:00 ZIELONI ŻARKI - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2021-10-30/10:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - ZIELONI ŻARKI -:-
2021-10-30/10:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-30/14:30 SKRA CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=2

 

Częstochowa: D2 Młodzik "Grupa B"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 AJAKS III CZĘSTOCHOWA 4 10 3 1 0 16:7
2 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 4 9 3 0 1 29:11
3 POGOŃ KAMYK 4 7 2 1 1 14:7
4 AKADEMIA SPORTU GARNEK 4 3 1 0 3 7:26
5 PAUZA 0 0 0 0 0 0:0
6 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 4 0 0 0 4 6:21
Kolejka nr 5
2021-09-22/18:00 AKADEMIA SPORTU GARNEK - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 0:16
2021-09-25/10:00 POGOŃ KAMYK - PAUZA -:-
2021-09-25/10:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 4:2
Kolejka nr 5
2021-09-22/18:00 AKADEMIA SPORTU GARNEK - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 0:16
2021-09-25/10:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 4:2
Kolejka nr 4
2021-09-18/12:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 0:5
2021-09-19/10:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - POGOŃ KAMYK 1:6
Kolejka nr 3
2021-09-08/17:30 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - AKADEMIA SPORTU GARNEK 6:4
2021-09-13/18:00 POGOŃ KAMYK - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 3:4
Kolejka nr 2
2021-09-04/10:00 AKADEMIA SPORTU GARNEK - POGOŃ KAMYK 1:4
2021-09-04/12:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 9:3
Kolejka nr 1
2021-08-29/10:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - AKADEMIA SPORTU GARNEK 0:2
2021-08-31/18:00 POGOŃ KAMYK - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 1:1
Kolejka nr 1
2021-08-28/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - PAUZA -:-
Kolejka nr 2
2021-09-04/10:00 PAUZA - AJAKS III CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 3
2021-09-11/10:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - PAUZA -:-
Kolejka nr 4
2021-09-18/10:00 PAUZA - AKADEMIA SPORTU GARNEK -:-
Kolejka nr 5
2021-09-25/10:00 POGOŃ KAMYK - PAUZA -:-
Kolejka nr 6
2021-09-28/17:30 AKADEMIA SPORTU GARNEK - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-02/10:00 PAUZA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-02/11:30 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - POGOŃ KAMYK -:-
Kolejka nr 7
2021-10-07/17:30 POGOŃ KAMYK - AKADEMIA SPORTU GARNEK -:-
2021-10-09/10:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - PAUZA -:-
2021-10-10/10:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 8
2021-10-16/10:00 PAUZA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-16/10:00 AKADEMIA SPORTU GARNEK - AJAKS III CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-16/11:30 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - POGOŃ KAMYK -:-
Kolejka nr 9
2021-10-23/10:00 AKADEMIA SPORTU GARNEK - PAUZA -:-
2021-10-23/10:00 POGOŃ KAMYK - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-23/11:30 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2021-10-30/10:00 PAUZA - POGOŃ KAMYK -:-
2021-10-30/12:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - AKADEMIA SPORTU GARNEK -:-
2021-10-31/12:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - AJAKS III CZĘSTOCHOWA -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=14

Ajaks 2010/2011

DRUŻYNY

Ajaks E1 Orlik / E2 Orlik młodszy

Trenerzy:
Sebastian Ambroży, tel. 500 840 750
Dominik Goliński, tel. 731 180 289

SKŁAD

Ajaks 2011

DRUŻYNY

Ajaks E1 Orlik

Trenerzy:
Paweł Nowak, tel. 509 325 566, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rafał Dębowski, tel. 502 235 762, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD

TABELE

 

Częstochowa: I liga okręgowa E1 Orlik

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RKS RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 5 15 5 0 0 105:9
2 SKRA I CZĘSTOCHOWA 4 9 3 0 1 38:15
3 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 5 9 3 0 2 43:35
4 SPORTING FA LUBLINIEC 3 3 1 0 2 17:49
5 STRADOM CZĘSTOCHOWA 4 3 1 0 3 10:51
6 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 5 0 0 0 5 3:57
Kolejka nr 5
2021-09-24/17:00 SPORTING FA LUBLINIEC - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
2021-09-24/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 9:2
2021-09-24/17:00 RKS RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 28:0
Kolejka nr 5
2021-09-24/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 9:2
2021-09-24/17:00 RKS RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 28:0
Kolejka nr 4
2021-09-17/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SPORTING FA LUBLINIEC 1:4
2021-09-17/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 4:7
2021-09-17/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 1:9
Kolejka nr 3
2021-09-10/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 8:0
2021-09-10/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 7:9
2021-09-10/18:30 RKS RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - SPORTING FA LUBLINIEC 33:2
Kolejka nr 2
2021-09-03/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 0:25
2021-09-03/17:00 SPORTING FA LUBLINIEC - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 11:15
2021-09-03/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 14:1
Kolejka nr 1
2021-08-27/19:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 3:12
2021-09-08/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 11:0
Kolejka nr 1
2021-09-28/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SPORTING FA LUBLINIEC -:-
Kolejka nr 5
2021-09-24/17:00 SPORTING FA LUBLINIEC - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 6
2021-10-01/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-01/17:00 RKS RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-04/17:00 SPORTING FA LUBLINIEC - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 7
2021-10-08/17:00 RKS RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-08/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SPORTING FA LUBLINIEC -:-
2021-10-08/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 8
2021-10-15/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-15/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-15/17:00 SPORTING FA LUBLINIEC - RKS RAKÓW I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 9
2021-10-22/17:00 SPORTING FA LUBLINIEC - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-22/17:00 RKS RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-22/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2021-10-29/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-29/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW I CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-29/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - SPORTING FA LUBLINIEC -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=10

 

Częstochowa: E1 Orlik "Grupa D"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 VICTORIA CZĘSTOCHOWA 5 15 5 0 0 77:8
2 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 5 12 4 0 1 55:15
3 RKS RAKÓW III CZĘSTOCHOWA 5 9 3 0 2 56:25
4 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 5 6 2 0 3 39:53
5 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 5 3 1 0 4 10:66
6 OLIMPIA HUTA STARA 5 0 0 0 5 6:76
Kolejka nr 5
2021-09-24/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 4:10
2021-09-24/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - OLIMPIA HUTA STARA 5:2
2021-09-24/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW III CZĘSTOCHOWA 10:1
Kolejka nr 5
2021-09-24/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 4:10
2021-09-24/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - OLIMPIA HUTA STARA 5:2
2021-09-24/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW III CZĘSTOCHOWA 10:1
Kolejka nr 4
2021-09-17/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 6:8
2021-09-17/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 4:7
2021-09-17/17:30 RKS RAKÓW III CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 15:0
Kolejka nr 3
2021-09-10/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 0:18
2021-09-10/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW III CZĘSTOCHOWA 6:11
2021-09-10/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:16
Kolejka nr 2
2021-09-03/16:45 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 23:1
2021-09-03/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 12:0
2021-09-03/17:00 RKS RAKÓW III CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 26:0
Kolejka nr 1
2021-08-27/17:00 RKS RAKÓW III CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 3:9
2021-08-27/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 21:5
2021-09-01/16:00 OLIMPIA HUTA STARA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:20
Kolejka nr 6
2021-10-01/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW III CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-01/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-04/18:15 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA -:-
Kolejka nr 7
2021-10-08/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-08/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - RKS RAKÓW III CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-09/10:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 8
2021-10-15/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2021-10-15/17:00 RKS RAKÓW III CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-15/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
Kolejka nr 9
2021-10-22/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-22/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - RKS RAKÓW III CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-22/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA -:-
Kolejka nr 10
2021-10-29/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-29/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2021-10-29/17:00 RKS RAKÓW III CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=14

Ajaks 2012

DRUŻYNY

Ajaks E2 Orlik

Trener: Paweł Kulasek, tel. 785 952 467

SKŁAD

 

Częstochowa: I liga okręgowa E2 Orlik

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 4 12 4 0 0 89:6
2 VICTORIA CZĘSTOCHOWA 4 9 3 0 1 44:19
3 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 4 6 2 0 2 36:33
4 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 4 1 0 1 3 8:55
5 STRADOM CZĘSTOCHOWA 4 1 0 1 3 8:72
6 PAUZA 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 5
2021-09-24/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - PAUZA -:-
2021-09-24/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 6:14
2021-09-24/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 6:6
Kolejka nr 5
2021-09-24/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 6:14
2021-09-24/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 6:6
Kolejka nr 4
2021-09-17/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:12
2021-09-18/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 1:10
Kolejka nr 3
2021-09-10/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 30:0
2021-09-10/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 18:1
Kolejka nr 2
2021-09-03/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 1:30
2021-09-03/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:9
Kolejka nr 1
2021-08-27/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 18:0
2021-08-27/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 17:2
Kolejka nr 1
2021-08-27/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - PAUZA -:-
Kolejka nr 2
2021-09-03/17:00 PAUZA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 3
2021-09-10/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - PAUZA -:-
Kolejka nr 4
2021-09-17/17:00 PAUZA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 5
2021-09-24/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - PAUZA -:-
Kolejka nr 6
2021-10-01/17:00 PAUZA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-01/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-01/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 7
2021-10-08/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - PAUZA -:-
2021-10-08/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-08/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 8
2021-10-15/17:00 PAUZA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-15/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-16/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 9
2021-10-22/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - PAUZA -:-
2021-10-22/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-22/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2021-10-29/17:00 PAUZA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-29/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-30/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=5

Ajaks 2013

DRUŻYNY

Ajaks E2 Orlik młodszy

Trener: Oliwia Pająk, tel. 724 150 781, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD

 

Częstochowa: E2 Orlik "Grupa C"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SKRA CZĘSTOCHOWA 5 15 5 0 0 59:15
2 LOT KONOPISKA 5 10 3 1 1 51:10
3 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 5 10 3 1 1 46:24
4 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 5 6 2 0 3 23:36
5 GROM POCZESNA 5 3 1 0 4 14:71
6 VICTORIA II CZĘSTOCHOWA 5 0 0 0 5 13:50
Kolejka nr 5
2021-09-24/17:00 LOT KONOPISKA - GROM POCZESNA 18:0
2021-09-25/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 8:10
2021-09-26/09:00 VICTORIA II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 3:6
Kolejka nr 5
2021-09-24/17:00 LOT KONOPISKA - GROM POCZESNA 18:0
2021-09-25/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 8:10
2021-09-26/09:00 VICTORIA II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 3:6
Kolejka nr 4
2021-09-17/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 4:5
2021-09-17/18:30 GROM POCZESNA - VICTORIA II CZĘSTOCHOWA 9:4
2021-09-18/10:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA 5:3
Kolejka nr 3
2021-09-10/17:00 LOT KONOPISKA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 12:0
2021-09-11/10:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - GROM POCZESNA 17:3
2021-09-11/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - VICTORIA II CZĘSTOCHOWA 9:5
Kolejka nr 2
2021-09-03/17:00 GROM POCZESNA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 0:19
2021-09-03/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:14
2021-09-03/18:00 VICTORIA II CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA 0:13
Kolejka nr 1
2021-08-27/17:00 LOT KONOPISKA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 5:5
2021-08-27/18:30 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - GROM POCZESNA 13:2
2021-08-28/10:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - VICTORIA II CZĘSTOCHOWA 13:1
Kolejka nr 6
2021-10-01/17:00 GROM POCZESNA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-01/17:00 VICTORIA II CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-02/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA -:-
Kolejka nr 7
2021-10-08/17:00 LOT KONOPISKA - VICTORIA II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-09/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - GROM POCZESNA -:-
2021-10-09/10:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 8
2021-10-15/17:00 GROM POCZESNA - SKRA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-15/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA -:-
2021-10-15/17:00 VICTORIA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 9
2021-10-22/17:00 VICTORIA II CZĘSTOCHOWA - GROM POCZESNA -:-
2021-10-22/17:00 LOT KONOPISKA - SKRA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-23/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2021-10-29/17:00 GROM POCZESNA - LOT KONOPISKA -:-
2021-10-29/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - VICTORIA II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-30/10:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=8

Ajaks 2014

DRUŻYNY

Ajaks F1 Żak

Trener: Piotr Nowaczyk, tel. 502 023 805

SKŁAD I TRENINGI

Treningi:
Poniedziałek 16-17.15
Środa 17.15-18.30
Piątek 16-17.15

 

Częstochowa: F1 Żak "Grupa F"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 4 9 3 0 1 23:11
2 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 4 6 2 0 2 10:14
3 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 4 3 1 0 3 11:19
Kolejka nr 2
2021-09-13/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 2:7
2021-09-13/17:20 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 3:0
2021-09-13/17:40 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:5
Kolejka nr 2
2021-09-13/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 2:7
2021-09-13/17:20 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 3:0
2021-09-13/17:40 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:5
Kolejka nr 1
2021-09-15/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 2:5
2021-09-15/17:20 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 7:4
2021-09-15/17:40 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 5:4
Kolejka nr 3
2021-09-27/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2021-09-27/17:20 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2021-09-27/17:40 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA -:-

Link: https://czestochowa.slzpn.pl/wyniki-i-tabele/dzieci-i-mlodziez/zak-f1?liga=5

 

Częstochowa: F1 Żak "Grupa E"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 6 15 5 0 1 27:11
2 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 6 13 4 1 1 14:11
3 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 6 4 1 1 4 17:21
4 STRADOM CZĘSTOCHOWA 6 3 1 0 5 9:24
Kolejka nr 2
2021-09-13/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 8:5
2021-09-13/17:20 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 4:2
2021-09-13/17:40 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 1:2
2021-09-13/18:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 4:0
2021-09-13/18:20 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 5:3
2021-09-13/18:40 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 4:7
Kolejka nr 2
2021-09-13/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 8:5
2021-09-13/17:20 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 4:2
2021-09-13/17:40 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 1:2
2021-09-13/18:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 4:0
2021-09-13/18:20 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 5:3
2021-09-13/18:40 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 4:7
Kolejka nr 1
2021-09-06/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 5:1
2021-09-06/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 0:1
2021-09-06/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 0:2
2021-09-06/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 1:3
2021-09-06/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 5:0
2021-09-06/17:00 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 2:2
Kolejka nr 3
2021-09-27/17:00 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-09-27/17:20 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-09-27/17:40 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-09-27/18:00 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2021-09-27/18:20 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-09-27/18:40 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - RAKÓW II CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 4
2021-10-11/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - RAKÓW II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-11/17:20 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-11/17:40 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-11/18:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-11/18:20 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - RAKÓW II CZĘSTOCHOWA -:-
2021-10-11/18:40 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-

Link: https://czestochowa.slzpn.pl/wyniki-i-tabele/dzieci-i-mlodziez/zak-f1?liga=4

Ajaks - Grupa naborowa

DRUŻYNY

Ajaks Grupa naborowa

Trener: Marek Pawłowski, tel. 785 480 985, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Grupa naborowa


Treningi - boisko lub sala SP 50, ul. Starzyńskiego 10
Wtorek: 15:30-16:45
Piątek: 15:30-16:45
Sobota: 9:00-10:15

Ajaks - Akademie przedszkolaka

DRUŻYNY

Ajaks Akademia przedszkolaka grupa I

Trenerzy:
Aleksander Brdąkała, tel. 506 174 406, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dariusz Boral, tel. 883 005 228

Ajaks Akademia przedszkolaka grupa II

Trenerzy:
Bartosz Starczewski, tel. 504 474 254, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paweł Janik, tel. 662 344 184

SKŁAD I TRENINGI

AJAKS AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA GRUPA I

Treningi:
Wtorek 16:30 - 17:30, sala SP 54
Piątek 16:30 - 17:30, ul. Kukuczki

AJAKS AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA GRUPA II

Treningi:
Wtorek 17:30 - 18:30, sala SP 54
Piątek 17:30 - 18:30, ul. Kukuczki

Szkółka bramkarska

DRUŻYNY

Ajaks - szkółka bramkarska

Trener: Cezary Siwy, tel. 668 499 364

SKŁAD I TRENINGI

Wtorek Grupa Młodsza : 16:00-17:00
Wtorek Grupa Starsza 17:00 - 18:00