Treningi od 1 sierpnia
Treningi w wakacje 1–14.08.2016 r.
Grupa młodsza – roczniki: 2008, 2009, 2010 oraz zawodnicy z roczników 2004, 2005, 2006, 2007, którzy nie wyjeżdżają na obóz sportowy do Dobryszyc:
wtorek – godz. 16.30 – 17.45
środa – godz. 16.30 – 17.45
piątek – godz. 16.30 – 17.45
Grupy, które wyjeżdżają na obóz tj. r. 2004, 2005, 2006, 2007 rozpoczynają treningi w dniu 1.08.2016 r. (poniedziałek)
r. 2006 – godz. 9.30
r. 2007 – godz. 9.30
r. 2005 – godz. 11.00
r. 2004 – godz. 11.00
Treningi w okresie wakacyjnym
Treningi w okresie wakacyjnym (od 27 czerwca do 31 lipca) odbywają się w grupach łączonych:
Grupa starsza - roczniki 2004, 2005, 2006, 2007:
Poniedziałek godz. 9.30-11.00
Środa godz. 9.30-11.00
Piątek godz. 9.30-11.00
Grupa młodsza - roczniki 2008, 2009, 2010:
Wtorek godz. 9.30-10.45
Czwartek godz. 9.30-10.45
Piątek godz. 9.30-10.45
Zebranie Rodziców
Zebranie Rodziców w sprawie obozu sportowego w Dobryszycach odbędzie się w środę 22.06.2016 o godz. 18.00 w siedzibie klubu.
Ajaks Cup 2016 dla Orlików Ajaksu!
Zwycięstwem naszych Orlików rocznika 2006 zakończył się organizowany w sobotę 18 czerwca przez UKS Ajaks Ogólnopolski turniej Ajaks Cup 2016.
Wyniki:
Ajaks II | 0 | : | 3 | APN Raków I |
Ajaks II | 1 | : | 1 | ROW Rybnik |
Sowiński |
Dwa wysokie zwycięstwa Orlików 2006
13.06.2016 Kategoria E2
Ajaks | 20 | : | 0 | Pilica Koniecpol |
Bryła 8, Kasprzak 7, Brodziak 3, Panek 1, Stachera 1 |
Skład: Paweł Leśnikowski, Maciej Wójcik, Marcel Stachera, Olivier Kasprzak, Maciej Brodziak, Kacper Panek, Samuel Bryła, Maciej Szymanek, Mateusz Gąska, Adam Sowiński
Zwycięstwo i Porażka Orlików 2006
Kategoria E2
Piątek 10.06.2016
UKS MOSiR Myszków | 2 | : | 3 | Ajaks I |
Szałaj 1, Kasprzak 1, Stachera 1 |
Skład: Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Maciej Wójcik, Samuel Bryła, Olivier Kasprzak, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj, Kacper Panek, Maciej Szymanek
Zwycięstwo Orlików 2006 w zaległym spotkaniu
Poniedziałek 6.06.2016
Orlik Blachownia | 2 | : | 9 | Ajaks I |
Stachera 3, Kasprzak 3, Brodziak 1, Bryła 1, Szałaj 1 |
Skład: Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Maciej Wójcik, Olivier Kasprzak, Maciej Brodziak, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj, Samuel Bryła, Kacper Panek, Maciej Szymanek
Trener- Marek Pawłowski
Remis i zwycięstwo Orlików 2006
Piątek 3.06.2016
Kategoria E1
Gmina Kłomnice | 1 | : | 1 | Ajaks II |
Błaszczyk 1 |
Skład: Mateusz Wróbel, Oskar Stolarczyk, Maciej Szymanek, Piotr Kociszewski, Kacper Panek, Samuel Bryła, Krystian Błaszczyk, Marcel Miklus
Remis i porażka Orlików 2006
Środa 1.06.2016
Kategoria E2
Ajaks I | 3 | : | 3 | APN II |
Brodziak 1, Kasprzak 1, Wójcik 1 |
Skład: Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Maciej Wójcik, Marcel Stachera, Olivier Kasprzak, Maciej Brodziak, Miłosz Szałaj, Piotr Kociszewski
Zwycięstwo i Porażka Orlików 2006
Piątek 27.05
Kategoria E1
Płomień Kuźnica Marianowa | 3 | : | 14 | Ajaks |
Błaszczyk 4, Sowiński 4, Sienkowski 3, Kociszewski 2, Panek 1 |
Skład: Bartosz Włoch, Maciej Szymanek, Kacper Panek, Piotr Kociszewski, Adam Sowiński, Jonasz Sienkowski, Mateusz Głowacki
Sobota 28.05.2016
Kategoria E2
Kolejna wygrana Orlików 2006
23.05.2016
Kategoria E2- mecz zaległy
Pilica Koniecpol | 1 | : | 16 | Ajaks |
Szałaj 4, Włoch 4, Stachera 3, Bryła 2, Kasprzak 2, Brodziak 1 |
Skład: Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Maciej Wójcik, Olivier Kasprzak, Maciej Brodziak, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj, Paweł Leśnikowski, Samuel Bryła, Maciej Szymanek, Bartosz Włoch
Trener- Marek Pawłowski
Dwa zwycięstwa Orlików 2006
Sobota 21.05.2016
Kategoria E1
Ajaks II | 4 | : | 3 | Zieloni Żarki |
Bryła 2, Stachera 1, Miklus 1 |
Skład: Mateusz Wróbel, Oskar Stolarczyk, Maciej Szymanek, Adam Sowiński, Samuel Bryła, Marcel Stachera, Krystian Błaszczyk, Piotr Kociszewski, Marcel Miklus
Wygrana Orlików 2006
Piątek 6.05.2016
Kategoria E1
Akademia Garnek | 0 | : | 34 | Ajaks |
Szałaj 10, Sowiński 7, Błaszczyk 4, Kasprzak 4, Stachera 5, Włoch 4 |
Skład: Mateusz Wróbel, Piotr Jasiurski, Maciej Szymanek, Piotr Kociszewski, Bartosz Włoch, Olivier Kasprzak, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj, Krystian Błaszczyk
Trener- Marek Pawłowski
Orlik 2006 zwycięski
Wtorek 3.05.2016
Kategoria E2
Ajaks I | 3 | : | 0 | MOSiR Myszków |
Szałaj 2, Sowiński 1 |
Skład: Piotr Jasiurski, Maciej Szymanek, Maciej Wójcik, Olivier Kasprzak, Kacper Panek, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj, Paweł Leśnikowski, Adam Sowiński, Piotr Kociszewski, Krystian Błaszczyk, Bartosz Włoch
Trener- Marek Pawłowski
Zwycięstwo Orlików 2006
Poniedziałek 2.05.2016
Kategoria E1
Unia Rędziny | 5 | : | 6 | Ajaks II |
Kasprzak 4, Wójcik 1, Samobójcza-1 |
Skład: Paweł Leśnikowski, Marcel Miklus, Piotr Kociszewski, Bartosz Włoch, Adam Sowiński, Kacper Panek, Krystian Błaszczyk, Piotr Jasiurski, Maciej Wójcik, Maciej Szymanek, Olivier Kasprzak, Jonasz Sienkowski, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj
Trener- Marek Pawłowski
Zwycięstwa Orlików 2006
Sobota 30.04.2016
Kategoria E1
Ajaks II | 5 | : | 2 | Gmina Kłomnice |
Błaszczyk 2, Bryła 1, Stolarczyk 1, Miklus 1 |
Skład: Piotr Jasiurski, Maciej Szymanek, Oskar Stolarczyk, Kacper Panek, Samuel Bryła, Bartosz Włoch, Krystian Błaszczyk, Marcel Miklus
Trener- Marek Pawłowski
Porażki Orlików 2006
22.04.2016 Kategoria E2
APN II | 5 | : | 3 | Ajaks I |
Szałaj 2, Stachera 1 |
Skład: Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Samuel Bryła, Marcel Stachera, Olivier Kasprzak, Kacper Panek, Miłosz Szałaj, Krystian Błaszczyk, Maciej Szymanek
Trener- Marek Pawłowski