Obóz Ajaks 2021 grupa młodsza - dzień 4

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 19, sierpień 2021 Admin Drukuj E-mail

Czwarty dzień obozu rozpoczął się śniadaniem, na które już coraz ciężej wstawać. Ponadto poranek był wyjątkowo ważny dla dwóch drużyn, które zagrały mecze kontrolne z TP Jastrząb. Podopieczni Pana Sebastiana Ambroży rozegrali mecz na orliku, kończąc wynikiem 9:8 z triumfem naszych zawodników, natomiast drużyna Pana Dominika Szczypiór zmierzyła się na murawie, wygrywając 4:3. Obie grupy zostawiły kawał serca na boisku i rozegrały naprawdę dobre spotkania. Dodatkowym wsparciem dla rocznika 2010 byli młodsi koledzy, którzy w czasie wolnym przyszli im pokibicować.

Dzisiejszy obiad został okrzyknięty najlepszym dotychczas, ponieważ na talerzu pojawiły się długo przez chłopców wyczekiwane frytki. Zaproponowana z kuchni dokładka rozeszła się po jadalni bardzo szybko. Zawodnicy najedzeni, więc po krótkiej przerwie można trenować dalej. Chłopcy nie odpuszczają, więc trenerzy tym bardziej. Dzisiejszym celem jednostek treningowych było między innymi wywieranie presji na zawodniku przy jego rozpoczęciu gry oraz współpraca zawodników w linii obrony.

Bardzo pracowity i emocjonujący dzień dla naszego starszego zespołu, gdyż rozegrali dzisiaj jeszcze jeden mecz z UKS Orlik Prudnik, który zakończył się również sukcesem naszych 3:2. Chłopcy zasłużyli na nagrodę, oczywiście razem z trenerem, więc po kolacji wybrali się na lody. Inni ten czas spędzali na boisku lub na spacerze po parku oraz wyjściu do sklepu. Późny wieczór to czas szykowania się do snu, który jest niezwykle ważny w kontekście regeneracji. Pojawiło się już mocne zmęczenie, ale rano zapewne obudzą się jak nowo narodzeni z kolejnymi celami na rozpoczynający się dzień.