Obóz Ajaks 2021 grupa młodsza - dzień 5

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 20, sierpień 2021 Admin Drukuj E-mail

Kolejny dzień, kiedy pogoda sprzyja szlifowaniu umiejętności naszych zawodników. Po porannej toalecie, śniadaniu i krótkiej przerwie drużyny wybrały się na boiska. Podopieczni trenera Sebastiana dzielnie ćwiczyli na Orliku, natomiast reszta walczyła na dużym obiekcie. Na porannych treningach trenerzy wprowadzili grę wewnętrzną i grę w przewadze liczebnej. Po obiedzie natomiast dwie drużyny odbyły swoje popołudniowe treningi, na których ćwiczyli fazę przejściową, atak bocznymi sektorami boiska oraz dwa systemy gry.

Dziś swój dzień sparingowy miała drużyna Pana Pawła Nowaka, która rozegrała mecz z Pogoń Prudnik. Rozgrywka ta była sporym wyzwaniem dla naszych zawodników, gdyż chłopcy z rocznika 2011 zmierzyli się z rocznikami 2009/2010. Wyzwanie to okazało się dobrym posunięciem, gdyż chłopcy dali z siebie 200%, zagrali bardzo dobre spotkanie i zremisowali 3:3.

Bliżej godziny 18 każdy myślami był już przed telewizorem, gdyż emitowany był mecz częstochowskiej drużyny. Każdy w ośrodku, nawet nieoglądający, wiedział kiedy lubiana drużyna zdobyła bramkę, było naprawdę głośno. W przerwie meczu zjedliśmy kolację i poszliśmy oglądać drugą połowę. Kibicowanie spowodowało zdarte gardła, natomiast jak stwierdzili chłopcy, było warto. Później każdy znalazł swój sposób na spędzenie reszty wieczoru, była możliwość obejrzenia filmu, zagrania w tenisa stołowego lub szybkiego położenia się spać, niektórzy nawet skorzystali z tej ostatniej opcji. Jutro natomiast czeka nas duża dawka historii, jak Państwo myślą, co będziemy robić?