Obóz Ajaks 2021 grupa młodsza - dzień 3

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 18, sierpień 2021 Admin Drukuj E-mail

Dzisiejszy dzień ze względu na zmienną pogodę przepełniony był tym, co chłopcy lubią najbardziej, czyli treningami. Pierwszy punkt dnia odbył się jeszcze przed śniadaniem, kiedy to drużyny wybrały się na bieg terenowy oraz marszobieg. Mimo iż wrócili padnięci, to śniadanie przywróciło im siły i tuż po nim oraz krótkiej przerwie wybraliśmy się na boisko, gdzie trenerzy udoskonalali między innymi przejście z obrony do ataku.

Kolejny intensywny dzień i zmęczenie powoli daje się we znaki, ale zawodnicy dzielnie ćwiczyli i po raz kolejny dawali z siebie wszystko. W przerwach pomiędzy posiłkami a treningiem oddają się błogiemu lenistwu, regeneracji oraz różnego rodzaju rozrywkom. Po obiedzie przyszedł czas na ostatni trening tego dnia oraz mecz kontrolny w wykonaniu podopiecznych Pana Pawła Nowaka. Drużyna zagrała z UKS Orlik Prudnik i ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną naszego zespołu wynikiem 5:3.

Po wyczerpującym dniu kolacja była zjedzona w trybie ekspresowym, a zapowiedziana kontrola czystości w pokojach momentalnie wywiała chłopców z jadalni. Ciekawe dlaczego? Myślicie Państwo, że pozytywnie przeszli test białej rękawiczki? To może akurat pozostawimy w tajemnicy, natomiast nie jest nią fakt, że jak co wieczór kadra zapełnia chłopcom wieczór i dziś postanowiliśmy wybrać się do pobliskiego parku, w którym odbyły się gry terenowe oraz wolny czas na terenie placu zabaw. Spacer i świeże powietrze zdecydowanie dobrze wpłyną na jakość naszego snu. A co przyniesie jutro?