Obóz Ajaks 2021 - dzień 4

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 12, sierpień 2021 Admin Drukuj E-mail

Początek dnia jak co dzień: pobudka, śniadanko i przygotowanie do gry w piłkę. Tym razem rocznik 2006/2007 rozpoczął trening wcześniej, żeby młodsi zawodnicy mogli rozegrać sparing z drużyną Akademia Piłkarska Biała. Spotkanie było podzielone na 3 krótkie mecze. Pierwszy rozpoczął się dobrze dla naszych piłkarzy, ponieważ prowadzili 2:0, ale wkrótce przeciwnicy wyrównali i walka zaczęła się na nowo. Na szczęście dalsze rozgrywki przyniosły zwycięstwo naszej drużynie, która pokonała przeciwników 7:2.

W czasie, gdy rocznik 2008/2009 rozgrywał mecz, starsi chłopcy odpoczywali na basenie, ale najważniejsze, że tuż po obiedzie został rozstrzygnięty turniej w tenisa stołowego w roczniku 2006/2007. Zwycięzcą okazał się niepokonany JANEK GRUCA, drugie miejsce zajął IGOR KEMPA, a na trzecim uplasował się JĘDREK TELENGA. Wreszcie chłopcy z młodszych roczników mogli rozpocząć rozgrywki w tenisa. Ponownie trzymamy kciuki.

Po południu zawodnicy wrócili do zajęć według harmonogramu. Wszyscy udali się na trening. Tym razem jednak starsi chłopcy grali na Orliku niedaleko pobliskiego parku, a młodsi udali się na boisko trawiaste tuż przy schronisku.

Wreszcie nastąpił wielki powrót chłopców na kolację, po której zdecydowanie mają za dużo energii. Szaleństwo, które ich ogarnia, pokazuje że są nie do zdarcia. Niesamowite jest to, że gdy niektórzy spędzali czas w pokoju, inni szukali wrażeń nie tylko na obiekcie. Pewna grupa chłopaków poszukiwała klucza do pokoju na trawniku przed hotelem. Poszukiwania klucza zakończyły się sukcesem, ale ciekawe skąd on się tam wziął?

Po wczorajszym odpoczynku od zakupów zawodnicy z młodszych roczników udali się do sklepu. Miejscowi rezygnują wtedy nawet z wejścia do sklepu, ponieważ kolejki do kasy są zdecydowanie dłuższe. Każda wizyta w sklepie sprawia też, że szczęście niektórych chłopców nie zna granic.