Obóz Ajaks 2021 - dzień 3

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 11, sierpień 2021 Admin Drukuj E-mail

Dobre śniadanie to podstawa, żeby przetrwać cały dzień. Na szczęście jedzenia nie brakuje chociaż są tacy, którzy jedliby cały dzień.

Dziś trenerzy postawili nie tylko na trening motoryczny, ale chłopcy trenowali też podania i strzały na bramkę. Chcieli, żeby zawodnicy dobrze wypadli na testach sprawdzających czas reakcji piłkarzy z wykorzystaniem systemu FITLIGHT zorganizowanych przez specjalistyczną firmę. Pierwszy test sprawdzał szybkość biegu na 5, 10 i 30 m, a kolejny to band test, który sprawdzał ile trafień zawodnik uzyska w określonym przedziale czasowym.

Po obiedzie był czas na odpoczynek i przygotowanie do treningu. Codzienne ćwiczenia dają się we znaki więc kilku chłopców musi odpocząć od intensywnego trenowania. Ćwiczą za to refleks i gry umysłowe.

Regeneracja na basenie zawsze wskazana. Tym razem chłopcy trenowali pływanie i skoki. Co niektórzy robili się na mahoń w słońcu, szkoda tylko, że w koszulkach lub opatuleni ręcznikiem.

Po kolacji chłopcy 2006/2007 rozgrywali turniej tenisa stołowego. Walka była zacięta, a do finału dotarli najlepsi. Już jutro rozstrzygnie się kto zajmie I, II i III miejsce. Co więcej rozgrywki rozpocznie również rocznik 2008/2009. Trzymamy kciuki za zwycięzców.

Nie do uwierzenia, ale starszyzna obozowa wyjadła i wypiła wszystkie swoje zapasy sklepowe z poprzedniego dnia, choć kolacja w ośrodku jest bardzo smaczna i można jeść do woli. Trzeba było znowu odwiedzić sklep. Tym razem nie skończyło się tylko na zakupach, nasi chłopcy zainteresowali się również młodymi mieszkankami Prudnika.