Liga Orlików grupa "B"

Kategoria: Ajaks 2001 Opublikowano: poniedziałek, 10, październik 2011 Drukuj E-mail

08.10.2011 (Sobota) godz. 10.00

Sobotni mecz nasza drużyna rozpoczęła od mocnego uderzenia i już w 3 min. wyszliśmy na prowadzenie 1:0, kilka minut później strzeliliśmy jeszcze dwie bramki i z wynikiem 3:0 sędzia odgwizdał koniec pierwszej połowy. W drugiej połowie mecz stał się bardziej wyrównany i wtedy Kłomnice zaczęły odrabiać straty. Drużyna Ajaksu II nie dała jednak odebrać sobie trzech punktów i dokładając kolejne 3 bramki odnotowała drugie zwycięstwo w tym sezonie. Brawo Ajaks II.

Ajaks II 6 : 5 Pogoń Kłomnice
Sukiennik Kacper 3, Wojtasiński Jakub 3

Skład UKS Ajaks: Bartkiewicz Wojciech, Białek Mateusz, Czubat Mikołaj, Kaczmarek Mateusz, Narolski Mateusz, Ociepa Dawid, Ociepa Mateusz, Sankowski Kacper, Sukiennik Kacper, Wojtasiński Jakub