Orlik Ajaks I - remis - Grupa "A"

Kategoria: Ajaks 2001 Opublikowano: wtorek, 11, październik 2011 Drukuj E-mail

Naszym przeciwnikiem była Liswarta Krzepice. Mecz w sobotni poranek zaczęliśmy grając w sześciu, czyli jednego mniej. Na szczęście po paru minutach przyjechał na mecz Michał Rak, pomimo tego, że lekarz zabronił mu grać z powodu kontuzji.

Od początku spotkania widać było niepewność w naszych poczynaniach lecz do przerwy prowadziliśmy 5:3. Druga połowa zaczęła się dla nas bardzo dobrze, bo wyszliśmy na prowadzenie 7:3 i nic nie zapowiadało nerwowej końcówki. Jednak słaba gra w obronie i brak wsparcia od pomocników oraz zapewne brak podstawowego bramkarza, dała skutek taki, że zaczęliśmy tracić kolejne bramki. W chwili, gdy sędzia pokazał na palcach, że dolicza 2 minuty, prowadziliśmy 9:8. Niestety w ostatniej minucie spotkania sprawdziło się powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Zawodnik z Krzepic przeszedł pół boiska i podał koledze, który strzelając do pustej bramki ustalił wynik spotkania.

Ajaks I 9 : 9 Liswarta Krzepice
Nocoń Szymon x5, Nowak Michał x4

Skład: Brzdękiewicz Wojciech, Parkitny Adam, Kaliciński Michał, Misztal Mateusz, Rak Michał, Nocoń Szymon, Nowak Michał.

Ps. treningi w tym tygodniu: wtorek godz.16.00, środa godz. 15.30, piątek godz. 16.00
Mecz ligowy jest przełożony z soboty na WTOREK 18.10.2011 na godzinę 17.00 w Kamyku.