Młodzicy D1 1999 - na turnieju w Żorach

Kategoria: Ajaks 1999 Opublikowano: wtorek, 21, luty 2012 Drukuj E-mail

Nasza drużyna rocznika 1999 w ostatnią sobotę (18.02.2012 r.) brała udział w turnieju zorganizowanym przez MKS Żory. 

Turniej zaczął się dla nas niepomyślnie, bo od porażki z zespołem gospodarzy 1:3 (bramka: Marek). W drugim spotkaniu, zarówno gra, jak i wynik były już znacznie lepsze i odnieśliśmy zwycięstwo nad UKS-em Szopienice 3:1 (bramki: Marek, Borowiecki, Klamut). W ostatnim meczu również piłkarsko pokazaliśmy się z dobrej strony, natomiast znów zawiodła skuteczność i ulegliśmy drużynie MOSiR-u Jastrzębie 0:2. Wyniki te przełożyły się na trzecie miejsce w grupie i mecz o V. miejsce z Pniówkiem Pawłowice. Rywalizację tę rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść pokonując rywala 4:0 (bramki: Łygaś x2, Flak, Bartosik).

Mimo przeciętnego rezultatu końcowego, nasza drużyna pokazała się z dobrej strony. Natomiast z bolączką, jaką jest słaba skuteczność w wykończeniu akcji podbramkowych, niestety po raz kolejny nie potrafiliśmy sobie poradzić.

Ajaks: Komorowski, Klamut, Starczewski, Flak, Borowiecki, Opala K., Opala A., Bartosik, Łygaś, Dzianok, Marek, Mielczarek.

Trener Paweł Puchała

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. RKP Rybnik
  2. MOSiR Jastrzębie
  3. Kadra Podokręgu Rybnik r. 2000
  4. MKS Żory
  5. UKS Ajaks Częstochowa
  6. Pniówek Pawłowice
  7. UKS Szopienice
  8. MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.