ŚLT '99 - wracamy na tarczy

Kategoria: Ajaks 1999 Opublikowano: poniedziałek, 10, październik 2011 Drukuj E-mail
UKS Ruch Chorzów 8 : 1 Ajaks
Patryk Dzianok

Pierwsza połowa nie zwiastowała tak katastrofalnej porażki, mało tego, nasza drużyna grała z zespołem lidera ŚLT '99 jak równy z równym i mimo kilku okazji strzeleckich z obu stron, do 28 minuty utrzymywał się rezultat 0:0, wtedy to, po błędzie w ustawieniu linii obrony straciliśmy pierwszą bramkę. Niestety zaraz po przerwie zawodnicy z Chorzowa strzelili dwa kolejne gole i „worek z bramkami” się rozwiązał. Honorowe trafienie, po ładnej zespołowej akcji, zaliczył Patryk Dzianok.

Ajaks: Komorowski Mateusz, Ciuk Jakub, Klamut Kacper, Starczewski Bartosz, Flak Daniel, Łygaś Marcin, Bartosik Łukasz, Mielczarek Mateusz, Dzianok Patryk, Marek Dominik oraz Opala Albert.