ŚLT '99 - nareszcie zwycięstwo

Kategoria: Ajaks 1999 Opublikowano: poniedziałek, 17, październik 2011 Drukuj E-mail

Po raz pierwszy w tym sezonie nasi zawodnicy mogli cieszyć się z wygranej. Na zwycięstwo złożyło się przede wszystkim duże zaangażowanie i ambicja całej drużyny.  Wynik ok. 20 minuty meczu otworzył Łukasz Bartosik, który ze sporej odległości oddał piękny strzał z rzutu wolnego i umieścił piłkę w samym okienku bramki gości. Blisko pół godziny później drugą bramkę zdobył Dominik Marek, a dżokerem w naszej drużynie okazał się Albert Opala, który kilka minut po wejściu na plac gry wykończył ładną akcje całego zespołu i podwyższył na 3:0. Gdy nasi zawodnicy myślami byli już w szatni, napastnik Chrzciciela w doliczonym czasie gry ustali rezultat meczu na 3:1.

Ajaks 3 : 1 PUKKS Chrzciciel Tychy