Obóz Ajaks 2021 - dzień 7

Kategoria: Aktualności Opublikowano: niedziela, 15, sierpień 2021 Admin Drukuj E-mail

Pomimo, że obóz się kończy chłopcy rozpoczęli dzień dość intensywnie. Zawodnicy z rocznika 2006/2007 rozegrali emocjonujące spotkanie z klubem LKS UJAZD. Przeciwnicy prezentowali dobry poziom gry, ale nasi chłopcy dzielnie walczyli i pokonali zawodników z Ujazdu 3:2.

Kolejny raz młodsi chłopcy trenowali na Orliku. Oprócz ćwiczeń rozegrali mecz pod czujnym okiem trenera, żeby sprawdzić formę przed ligą.

Nie tylko chłopcy zjadają przygotowane dania ze smakiem. Kadra również nie zostawia nic na talerzu. Nic dziwnego, bo jedzenie jest przepyszne.

Pełny brzuch i wysiłek sprzyjają poobiedniej drzemce. Chociaż większość znalazła lepsze zajęcie, a nad wszystkim czuwa trener Piotr. Nic nie umknie jego uwadze.

Ostatni intensywny trening na obozie. Chłopaki dzielnie walczyli o honor. Starsi grali mini turniej w czwórkach. Młodsi zawodnicy biegali i rozgrywali meczyk wewnętrzny.

Tradycyjnie wizytę na obozie złożył sponsor Ajaksu. Tym razem zaprzyjaźnił się z Ekipą i dla każdego przywiózł lody z ich logiem (znowu lokowanie produktu).
Ostatni punkt dzisiejszego dnia to program artystyczny na boisku. Chłopcy z 2008 i 2009 przygotowali skecze, niestety starszyzna nie dała rady. Jedyny reprezentant rocznika 2007 wykonał przewrót w przód, na szczęście nie skończyło się to kontuzją. Były też podziękowania dla trenerów i Pani Ani, a na koniec przekąska i powrót do ośrodka.