Obóz 2019 - dzień 8

Kategoria: Galeria Opublikowano: niedziela, 11, sierpień 2019 Admin Drukuj E-mail

Nadszedł czas odjazdu. Jeszcze tylko pakowanie, sprzątanie, śniadanko i do domu. Chłopcy z rocznika 2006 musieli jeszcze zaliczyć ścieżkę zdrowia pod wodzą trenera Lewandowskiego. Dotarli do klasztoru Franciszkanów i miejsca, w którym więziony był kardynał Wyszyński. Obecnie to miejsce święte. 

Jeszcze warto przypomnieć drużyny, które uczestniczyły w obozie. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, a trenerom za opiekę i wytrwałość w trudnym procesie uczenia i wychowania młodych sportowców.

Rocznik 2004/5 pod wodzą trenera Pawła Nowaka.

Najbardziej pracowita drużyna obozu, rocznik 2006 pod dowództwem trenera Andrzeja Lewandowskiego. Trenowali rano, w dzień i w nocy. 

Drużyna rocznika 2007/8 pod opieką trenera Mariusza Sędzielewskiego.

Rocznik 2009 pod stałym nadzorem trenera Mariusza Pulcera i Filipa Żaby. 

I najmłodsi zawodnicy z rocznika 2010 z bardzo opiekuńczymi trenerami Krystianem Kotarskim i Danielem Świąciem.

Kierownik obozu Marek Pawłowski zawsze gotowy do działania, w towarzystwie prezesa klubu Arkadiusza Szymanka (z tyłu) i wieloletniego sponsora klubu Roberta Włocha (z przodu).

Wszyscy zwarci i gotowi do wyjazdu więc czas jechać do domu. Będziemy tęsknić za tym miejscem, bo było nam tu naprawdę dobrze. 

Kolejny obóz za nami. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Dobrze było zobaczyć się z rodzicami, ale na pewno będziemy wspominać ten piłkarski tydzień z sentymentem.