7 miejsce Orlików Ajaksu 2001

Kategoria: Ajaks 2001 Opublikowano: wtorek, 31, styczeń 2012 K. Wąs, M. Dziewoński Drukuj E-mail

W dniu 29.01.2012 r. (niedziela) w hali sportowej w Olsztynie, odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików Raków Dream Cup 2012, w którym rywalizowali młodzi chłopcy z rocznika 2001/2002. Organizatorem imprezy był klub KS Raków Częstochowa.

Oto harmonogram turnieju

Mecze eliminacyjne:

  • RAKÓW I CZ-WA - GMINA KŁOMNICE 3:0
  • RAKÓW II CZ-WA - APN CZ-WA 1:3
  • SKRA CZ-WA - SOKÓŁ OLSZTYN 0:0
  • ORLIK BLACHOWNIA - POGOŃ KAMYK 3:0
  • AKADEMIA LUBLINIEC - ZNICZ KŁOBUCK 2:0
  • AJAKS CZ-WA - GROM CYKARZEW 2:1
  • RAKÓW I CZ-WA - SOKÓŁ OLSZTYN 2:1
  • RAKÓW II CZ-WA - POGOŃ KAMYK 3:1
  • GMINA KŁOMNICE - AKADEMIA LUBLINIEC 1:2
  • APN CZ-WA - AJAKS CZ-WA 3:2
  • SKRA CZ-WA - ZNICZ KŁOBUCK 3:2
  • ORLIK BLACHOWNIA - GROM CYKARZEW 3:1
  • RAKÓW I CZ-WA - AKADEMIA LUBLINIEC 3:1
  • RAKÓW II CZ-WA - AJAKS CZ-WA 0:1
  • GMINA KŁOMNICE - SKRA CZ-WA 1:1
  • APN CZ-WA - ORLIK BLACHOWNIA 1:1
  • SOKÓŁ OLSZTYN - ZNICZ KŁOBUCK 2:3
  • POGOŃ KAMYK - GROM CYKARZEW 1:1
  • RAKÓW I CZ-WA - SKRA CZ-WA 1:1
  • RAKÓW II CZ-WA - ORLIK BLACHOWNIA 0:6
  • GMINA KŁOMNICE - ZNICZ KŁOBUCK 5:0
  • APN CZ-WA - GROM CYKARZEW 1:2
  • SOKÓŁ OLSZTYN - AKADEMIA LUBLINIEC 1:3
  • POGOŃ KAMYK - AJAKS CZ-WA 1:0
  • RAKÓW I CZ-WA - ZNICZ KŁOBUCK 4:0
  • RAKÓW II CZ-WA - GROM CYKARZEW 0:2
  • GMINA KŁOMNICE - SOKÓŁ OLSZTYN 3:3
  • APN CZ-WA - POGOŃ KAMYK 2:2
  • SKRA CZ-WA - AKADEMIA LUBLINIEC 0:2
  • ORLIK BLACHOWNIA - AJAKS CZ-WA 3:2

Mecze o miejsca

  • I półfinał: RAKÓW I CZ-WA - APN CZ-WA 2:0
  • II półfinał: ORLIK BLACHOWNIA - AKADEMIA LUBLINIEC 3:1
  • Mecz o miejsce 11: SOKÓŁ OLSZTYN - RAKÓW II CZ-WA 2:1
  • Mecz o miejsce 9: ZNICZ KŁOBUCK - POGOŃ KAMYK 0:2
  • Mecz o miejsce 7: GMINA KŁOMNICE - AJAKS CZ-WA 1:3
  • Mecz o miejsce 5: SKRA CZ-WA - GROM CYKARZEW 0:0 Karne: 3:2
  • Mecz o miejsce 3: APN CZ-WA - AKADEMIA LUBLINIEC 1:2
  • Finał turnieju: RAKÓW I CZ-WA - ORLIK BLACHOWNIA 3:0

Klasyfikacja końcowa:

  1. Raków I Częstochowa
  2. UKS Orlik Blachownia
  3. Akademia Sportowa Lubliniec
  4. APN Częstochowa
  5. Skra Częstochowa
  6. Grom Cykarzew
  7. Ajaks Częstochowa
  8. GLKS Gmina Kłomnice
  9. Pogoń Kamyk
  10. Znicz Kłobuck
  11. Sokół Olsztyn
  12. Raków II Częstochowa

Nagrody indywidualne:
Król Strzelców: Dominik Grzyb (UKS Orlik Blachownia) - 10 bramek
Najlepszy Bramkarz Turnieju: Wojciech Kuczera (Raków Częstochowa)
Najlepszy Zawodnik Turnieju: Adam Janik (UKS Orlik Blachownia)

Bramki dla Ajaksu zdobywali: Szymon Nocoń - 7, Michał Nowak - 2

Nasza drużyna w składzie Dominik Teodorowski, Michał Nowak, Mateusz Misztal, Michał Rak, Szymon Nocoń, Jakub Wojtasiński, Mateusz Narolski, Igor Buzdygan, Mikołaj Czubat, Wojciech Brzdękiewicz, Kacper Sankowski

Trenerzy: Krzysztof Wąs, Mateusz Dziewoński