Ajaks Cup 2011 - wyniki

Kategoria: Ajaks 2001 Opublikowano: wtorek, 16, sierpień 2011 Ajaks Drukuj E-mail

KATEGORIA : „Orlik” - rocznik 2001 - 2002
T E R M I N : 16.08.2011r. / wtorek / godz. 8.30 - 15.00
M I E J S C E : Boisko Młodzieżowego Centrum Sportu w Częstochowie, ul. Starzyńskiego 10
Organizator : Uczniowski Klub Sportowy „A J A K S” Częstochowa

Udział biorą :

Grupa A boisko - I

  • UKS Ajaks I Częstochowa
  • UKS Ajaks IV Częstochowa
  • UKS Raków Częstochowa
  • KS Korona II Kielce
  • GKS Bełchatów

Grupa B boisko - II

  • UKS Ajaks II Częstochowa
  • UKS Ajaks III Częstochowa
  • KS Raków Częstochowa
  • KS Skra Częstochowa
  • KS Korona I Kielce

Harmonogram turnieju : Wynik meczu :

  • 9.00 - 9.20 Ajaks I - Ajaks IV boisko - I 3 : 1
  • 9.00 - 9.20 Ajaks II - Ajaks III boisko - II 2 : 3
  • 9.25 - 9.45 UKS Raków - Korona II boisko - I 0 : 2
  • 9.25 - 9.45 KS Raków - Skra boisko - II 0 : 0
  • 9.50 - 10.10 Bełchatów - Ajaks I boisko - I 4 : 0
  • 9.50 - 10.10 Korona I - Ajaks II boisko - II 3 : 0
  • 10.15 - 10.35 Ajaks IV - UKS Raków boisko - I 0 : 3
  • 10.15 - 10.35 Ajaks III - KS Raków boisko - II 0 : 3
  • 10.40 - 11.00 Korona II - Bełchatów boisko - I 3 : 0
  • 10.40 - 11.00 Korona I - Skra boisko - II 0 : 1
  • 11.10 - 11.30 Ajaks I - UKS Raków boisko - I 1 : 5
  • 11.10 - 11.30 Ajaks II - KS Raków boisko - II 1 : 2
  • 11.35 - 11.55 Ajaks IV - Korona II boisko - I 0 : 7
  • 11.35 - 11.55 Ajaks III - Skra boisko - II 0 : 3
  • 12.00 - 12.20 Bełchatów - UKS Raków boisko - I 0 : 2
  • 12.00 - 12.20 Korona I - KS Raków boisko - II 0 : 1
  • 12.25 - 12.45 Ajaks I - Korona II boisko - I 0 : 7
  • 12.25 - 12.45 Ajaks II - Skra boisko - II 0 : 4
  • 12.50 -13.10 Bełchatów - Ajaks IV boisko - I 2 : 0
  • 12.50 -13.10 Korona I - Ajaks III boisko - II 3 : 0

Miejsca w grupie :

Grupa A Grupa B
1. Korona II 4 12 16 : 3 1. Skra 4 10 8 : 0
2. UKS Raków 4 9 10 : 4 2. KS Raków 4 10 6 : 1
3. Bełchatów 4 6 6 : 5 3. Korona I 4 6 6 : 2
4. AJAKS I 4 3 4 : 1 4. AJAKS III 4 3 3 : 11
5. AJAKS IV 4 0 1 : 16 5. AJAKS II 4 0 3 : 12

O miejsca :

  • 13.30 - 13.50 Korona II - KS Raków 2 : 0 - Półfinał I
  • 13.30 - 13.50 UKS Raków - Skra 0 : 1 - Półfinał II 
  • 13.55 - 14.15 AJAKS I - AJAKS III 1 : 3 o VII miejsce
  • 13.55 - 14.15 Bełchatów - Korona I 0 : 4 o V miejsce 
  • 14.20 - 14.40 UKS Raków - KS Raków 1 : 0 o III miejsce 
  • 14.20 - 14.40 F I N A Ł Skra - Korona II 1 : 1 ( karne 2 : 3 )

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Nowak (Skra), najlepszym bramkarzem został Mikołaj Biegański ( UKS Raków ) natomiast "królem strzelców" Oskar Sewerzyński ( Korona II )- 7 bramek.

Sędziami turnieju byli: Zenon Dąbrowski i Krzysztof Gliński - OKS Częstochowa.