Orlik Ajaks I - kolejne zwycięstwo

Kategoria: Ajaks 2001 Opublikowano: niedziela, 23, październik 2011 Drukuj E-mail

W sobotni poranek przyjechała do nas drużyna Znicza Kłobuck, jedyna drużyna, z którą przegraliśmy w 1. rundzie. Mecz zaczął się dla nas idealnie, bo już na samym początku strzeliliśmy bramkę na 1-0. Do przerwy było parę sytuacji z obu stron lecz żadna z nich nie zakończyła się zdobyciem bramki. Na początku drugiej połowy zdobyliśmy szybko dwie bramki, co ułożyło spotkanie i kontrolowaliśmy wynik do końca. W samej końcówce straciliśmy bramkę i mecz zakończył się wynikiem 5-1 dla Ajaksu.

Ajaks I 5 : 1 Znicz Kłobuck
Nocoń Szymon x1, Rak Michał x1, Nowak Michał x3

Skład: Gątkiewicz Damian - Brzdękiewicz Wojciech, Wilk Tomasz - Misztal Mateusz, Rak Michał, Nocoń Szymon - Nowak Michał - Parkitny Adam, Kaliciński Michał, Gorzkowski Partyk, Majchrzak Dominik, Chrząstek Jakub.