II miejsce r. 2001 na turnieju w Olsztynie

Kategoria: Ajaks 2001 Opublikowano: piątek, 22, listopad 2013 K. Wąs Drukuj E-mail

W sobotę 16 listopada na turnieju w hali sportowej w Olsztynie pod patronatem wójta gminy Olsztyn Tomasza Kucharskiego nasza drużyna rocznika 2001 zajęła wysokie II miejsce. Gratulujemy chłopaki!!!

Skład :  Bartkiewicz Wojciech, Dłubak Oskar, Gajda Eryk, Góra Szymon, Jędrzejak Patryk, Kostrzewa Marcin, Misztal Mateusz, Meus Patryk, Nocoń Szymon, Nowak Michał, Rak Michał, Sankowski Kacper, Siedlecki Kamil, Sukiennik Kacper.

Oto wyniki:

Grupa A

  1. Polonia Poraj pkt. 3,3,1 - 7
  2. Ajaks Częstochowa 0,3,3 - 6
  3. MOSIR Myszków 3,0,1 - 4
  4. Kmicic Kruszyna 0,0,0 - 0

Grupa B

  1. UKS Raków Częstochowa 3,3,3 - 9
  2. Sokół Olsztyn Czerwony 1,3,0 - 4
  3. Sokół Olsztyn Biały 0,0,3 - 3
  4. RKS Raków 1,0,0 - 1

Faza grupowa:

  • MOSIR Myszków - Kmicic Kruszyna 1-0
  • Sokół Olsztyn Biały - UKS Raków Częstochowa 0-1
  • Ajaks Częstochowa - Polonia Poraj 1-2 (br. Nocoń)
  • Sokół Olsztyn Czerwony - RKS Raków 0-0
  • MOSIR Myszków - Ajaks Częstochowa 1-0 (br. Nowak)
  • Sokół Olsztyn Biały - Sokół Olsztyn Czerwony 0-5
  • Kmicic Kruszyna - Polonia Poraj 0-2
  • UKS Raków Częstochowa - RKS Raków 2-1
  • Kmicic Kruszyna - Ajaks Częstochowa 0-2 (br. Nocoń 2)
  • Sokół Olsztyn Biały - RKS Raków 1-0
  • MOSIR Myszków - Polonia Poraj 0-0
  • UKS Raków Częstochowa - Sokół Olsztyn Czerwony 1-0

Ćwierćfinały:

  • B2 - A3  Sokół Olsztyn Czerwony - MOSIR Myszków 1-1 k. 2-0
  • A2 - B3  Ajaks Częstochowa - Sokół Olsztyn Biały 1-0 (br. Misztal)

Mecz o 7m.

  • A4 - B-4 Kmicic Kruszyna - RKS Raków 1-3

Półfinały:

  • A1 - zwycięzca meczu B2-A3 Polonia Poraj - Sokół Olsztyn Czerwony 0-1
  • B1 - zwyciężca meczu A2-B3 UKS Raków Częstochowa - Ajaks Częstochowa 0-1 (br. Nowak)

Mecz o 5m

  • przegrani z meczów B2-A3 - A2-B3 MOSIR Myszków - Sokół Olsztyn Biały 0-0 k. 3-2

Mecz o 3m

  • przegrani półfinałów:  Polonia Poraj - UKS Raków Częstochowa 1-1 k. 1-2

FINAŁ

  • zwycięzcy półfinałów: Sokół Olsztyn Czerwony - Ajaks Częstochowa 1-0

KOŃCOWA KLASYFIKACJA

  1. Sokół Olsztyn Czerwony
  2. Ajaks Częstochowa
  3. UKS Raków Częstochowa
  4. Polonia Poraj
  5. MOSIR Myszków
  6. Sokół Olsztyn Biały
  7. RKS Raków
  8. Kmicic Kruszyna

Najlepszy bramkarz: Kuczera Wojciech - UKS Raków Częstochowa
Najlepszy strzelec: Filip Migdał - Sokół Olsztyn Czerwony
Najlepszy zawodnik: Szymon Nocoń - Ajaks Częstochowa