Znakomity występ Ajaksu 2000

Kategoria: Ajaks 2000 Opublikowano: niedziela, 16, grudzień 2012 P. Pawłowski Drukuj E-mail

W turnieju halowym - XIV Memoriale im. Wojciecha Pędziacha, który odbył się w dniu 16.12 br. w Hali Polonia, nasza drużyna rocznika 2000 spisała się znakomicie zajmując 2. miejsce w stawce 10 zespołów. Dopiero w finale musieliśmy uznać wyższość drużyny Promotora Zabrze. Ponadto nasz zawodnik Kacper Michnicki został "królem strzelców" turnieju z dorobkiem 7 bramek! Brawo!

Wyniki

W grupie:

Ajaks 0 : 0 UKS Myszków
Ajaks 6 : 1 Lotnik Kościelec
Ajaks 4 : 2 Unia Dąbrowa Górnicza
Ajaks 1 : 1 Skra Częstochowa

Z dorobkiem 8 punktów zajęliśmy 1 miejsce w grupie.

Półfinał:

Ajaks 3 : 0 Orzeł Pawonków

Finał:

Ajaks : 3 Promotor Zabrze

Końcowa kolejność:

  1. Promotor Zabrze
  2. Ajaks Częstochowa
  3. Orzeł Pawonków
  4. Skra Częstochowa
  5. Unia Dąbrowa Górnicza
  6. UKS Myszków
  7. Salos Częstochowa
  8. Victoria Częstochowa
  9. LKS Szaflary
  10. Lotnik Kościelec

Skład Ajaksu: Dominik Gaj, Mikołaj Barczyński, Piotr Ostalski, Patryk Stolarski, Jakub Olejnik, Sambor Warzecha, Kacper Michnicki, Oskar Ciszewski, Kacper Śledziona, Krystian Krowicki, Maciej Malinowski, Jakub Piątkowski, Bartosz Pomianowski, Antoni Kopeć

Trener - Piotr Pawłowski