Skra - spotkanie trampkarzy '98

Kategoria: Ajaks 1998 Opublikowano: niedziela, 26, luty 2012 Drukuj E-mail

W piątek wieczorem, na nowym obiekcie Skry Częstochowa, odbyło się spotkanie zawodników i rodziców grupy Trampkarzy C2 '98, z trenerem koordynatorem naszego klubu partnerskiego - Panem Tomaszem Musiałem.  Poruszane były tematy związane m.in. z przekazaniem grupy w szeregi Skry, systemem i organizacją szkolenia oraz inne sprawy organizacyjne. Ustalony został "okres urlopowy", który przypada na okres między zakończeniem sezonu, a 24. lipca. Ustalono również wstępny termin letniego obozu. Planowany jest on na okres między 10., a 24. sierpnia.

Na spotkaniu, oficjalnie potwierdzone zostały pierwsze transfery do klubu. Dodatkowo odbyły się wybory nowego kapitana. "Ciężką" opaskę po Adrianie Błaszkiewiczu przejął Łukasz Zalfresso-Jundziłło, który posiada wszelkie predyspozycje do pełnienia tej niezwykle odpowiedzialnej funkcji. Drugim kapitanem został Piotr Kusaj. Dwójkę tę wspomagać będą Michalak Konrad i Matyja Dorian, którzy wspólnie tworzą Radę Drużyny.

Zarówno chłopcy, jak również rodzice mieli okazję zwiedzenia obiektu, który zrobił na nich niesamowite wrażenie. Nikt nie został jednak wpuszczony do szatni pierwszej drużyny 3-cio ligowca.

"Mamy nadzieję, że za parę lat, to Wy będziecie mieli w niej swoje, imienne szafki. I będzie to już w 2. lub nawet 1. lidze." - to słowa trenerów Musiała oraz Kopacza.

Smaczkiem spotkania była możliwość podglądania treningu seniorów Skry z ciepłego i przytulnego budynku klubowego.

http://tvorion.pl/index.php?action=show_news&idNews=9566