Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 14, listopad 2014 Ajaks Drukuj E-mail

W czwartek 13.11 i piątek 14.11 rozegrane zostały eliminacje miejskie Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku, w których wzięło udział 5 zespołów Ajaksu.

Kategoria U-8 (rocznik 2007) - zgłosiły się tylko 2 drużyny, które uzyskały awans  do rozgrywek powiatowych.

Ajaks 6 : 4 SP 21 Częstochowa
Miłosz Bednarek 2, Dawid Choncia 1, Borys Woźniak 1, Kacper Karna 1, Mateusz Kobiałka 1

Skład: Miłosz Bednarek, Bartosz Liczko, Mateusz Kobiałka, Dawid Choncia, Borys Woźniak, Mikołaj Żukowski, Kacper Karna, Jakub Loręcki, Kacper Halkiewicz, Igor Lewandowski, Jan Gruca

Trener- Piotr Pawłowski 

Kategoria U-10 (rocznik 2005-2006)

Ajaks I 1 : 2 UKS Raków
Ajaks I 7 : 0 SP 21

Skład: Kacper Strączyński, Mateusz Nawracała, Krystian Zawada, Maksymilian Głowacki, Olivier Peryga, Konrad Kaczmarek

Trener - Grzegorz Kuziorowicz

Dało to awans do półfinału.

Ajaks II 8 : 1 SP 52
Miłosz Szałaj 3, Maciej Brodziak 2, Olivier Kasprzak 2, Samuel Bryła 1
Ajaks II 17 : 0 SP Socrates
Maciej Brodziak 7, Miłosz Szałaj 4, Oliwier Kasprzak 3, Bartosz Włoch 2, Samuel Bryła 1

 Półfinał:

Ajaks II 4 : 0 Ajaks I
Miłosz Szałaj 3, Oliwier Kasprzak 1

Zwycięzcy półfinałów awansowali do finałów powiatowych, w związku z tym że względu na warunki atmosferyczne nie został rozegrany finał.

Skład: Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Maciej Wójcik, Oliwier Kasprzak, Maciej Brodziak, Miłosz Szałaj, Paweł Leśnikowski, Samuel Bryła, Kacper Panek, Bartosz Włoch

Trener- Marek Pawłowski

Kategoria U-12 (rocznik 2003-2004)

Ajaks I 7 : 0 SP 52
Kierat 2, Gołda 1, Jóźwiak 1, Orlikowski 1, Włodarek 1, Rumin 1
Ajaks I 4 : 1 SP 21
Gołda 2, Jóźwiak 1, Rybaniec 1
Ajaks I 1 : 0 SP 38
Gołda
Ajaks I 16 : 0 SP Socrates
Włodarek 4, Rumin 4, Orlikowski 3, Jóźwiak 2, Rybaniec 1, Kierat 1, Gołda 1

Półfinał:

Ajaks I 5 : 2 SP 49
Gołda 3, Rybaniec 2

Jako zwycięzca półfinału awansowaliśmy do finału powiatowego.

Skład: Piotr Pędzioch, Adam Bańka, Michał Włodarek, Patryk Orlikowski, Kacper Jóźwiak, Mateusz Gołda, Sebastian Rydz, Antoni Rybaniec, Nikodem Kierat, Jakub Rumin

Trener- Piotr Pawłowski

Ajaks II 0 : 6 UKS Raków
Ajaks II 1 : 7 SP 49
Fyda

Ajaks II - SP 26 bramki: Majer 3

Ajaks II 2 : 0 SP 47
Tyfel, Majer

Skład: Łukasz Borowik, Szymon Fyda, Adam Kwiatkowski, Michał Michalczyk, Dominik Majer, Jan Sularz, Jakub Zagzieł, Michał Pulcer, Adrian Tyfel, Dominik Kostro

Trener- Krzysztof Wąs 

Finały powiatowe odbędą się w przyszłym tygodniu we wtorek i środę na stadionie Skry przy ul. Loretańskiej.