Awans naszych drużyn do Finału Wojewódzkiego Tymbarku

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 30, październik 2015 Admin Drukuj E-mail

W czwartek 29 października na stadionie przy ulicy Limanowskiego odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku, w którym znakomicie spisały się nasze drużyny, które w 3 kategoriach awansowały do wiosennych finałów wojewódzkich.

Kategoria U-8

Szkoła Podstawowa nr 38 0 : 0 Ajaks
MKS Myszków 1 : 3 Ajaks
Wilk, Janerka,  Słama
Ajaks 1 : 0 Orlik Blachownia
Szałaj

SKŁAD: Kacper Zrostek, Antek Wilk, Bartek Barański, Adam Płowiec, Konrad Szałaj, Mateusz Słama, Piotr Orzechowski, Krzysztof Kupczyk, Marcin Janerka
Trener - Mateusz Pokrzywiński

Nasz zespół z 7 punktami zajął I miejsce i awansował do finału wojewódzkiego.

Kategoria U-10

startowały dwie drużyny Ajaksu

Ajaks II 1 : 4 UKS Myszków
Kociszewski
Ajaks II 11 : 0 SP Kuleje
Włoch 8, Błaszczyk 1, Miklus 1, 1- samobójcza

Dało to awans do półfinału.

Ajaks I 9 : 2 SP Poraj
Szałaj 3, Kasprzak 2, Bryła 2, Brodziak 1, Stachera 1
Ajaks I 5 : 0 SP Ostrowy
Szałaj 2, Brodziak 1, Kasprzak 1, Wójcik 1

Dało to awans do półfinału.

Półfinał:

Ajaks I 6 : 0 Ajaks II
Szałaj 2, Brodziak 2, Kasprzak 1, Bryła 1

o 3 miejsce- rozgrywano tylko rzuty karne-  Ajaks II - SP Poraj 1:2

Finał:

Ajaks I 6 : 2 UKS Myszków
Szałaj 3, Brodziak 2, Kasprzak 1

Składy:

Ajaks I- Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Maciej Wójcik, Olivier Kasprzak, Maciej Brodziak, Miłosz Szałaj, Samuel Bryła, Marcel Stachera
Trener- Marek Pawłowski

Ajaks II- Paweł Leśnikowski, Maciej Szymanek, Piotr Kociszewski, Bartosz Włoch, Adam Sowiński, Krystian Błaszczyk, Marcel Miklus, Jonasz Sienkowski
Trener- Marek Pawłowski oraz Aleksander Brdąkała

Kategoria U-12

Ajaks 3 : 1 SP1 Kłobuck
Majer 1, Michalczyk 1, Tyfel 1

S.P. 1 Kłobuck - Uks Myszków   4:2

Ajaks 2 : 3 UKS Myszków
Michalczyk 1, Tyfel 1

Awans do półfinałów drużyny Ajaksu z pierwszego miejsca w grupie z najlepszym stosunkiem bramek!

Półfinał:

Ajaks 13 : 0 SP38 Częstochowa (Skra)
Piotrowski 4, Majer 2, Ociepa 2, Pulcer 2, Kostro 1, Michalczyk 1, Tyfel 1

Finał:

Ajaks 1 : 1 SP1 Kłobuck
Michalczyk

Rzuty karne:                 3:1   (Kwiatkowski, Majer, Tyfel)

Skład: Kostro Dominik, Kwiatkowski Adam, Majer Dominik, Michalczyk Michał, Ociepa Szymon, Piotrowski Antoni, Pulcer Michał, Tyfel Adrian, Zagzieł Jakub
Trener: Krzysztof Wąs