XIII Turniej Orlików o Puchar Prezydenta Częstochowy

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 28, listopad 2011 Ajaks Drukuj E-mail

Sobota 26.11.2011

Grupa A

Wyniki:

  • SKRA CZ-WA – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 2:6
  • ARKA II GDYNIA – GWARDIA WARSZAWA 2:3
  • SKRA CZ-WA – WARTA POZNAŃ 2:5
  • POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA – ARKA II GDYNIA 4:3
  • GWARDIA WARSZAWA – WARTA POZNAŃ 2:6
  • SKRA CZ-WA - ARKA II GDYNIA 3:4
  • POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA – GWARDIA WARSZAWA 5:2
  • ARKA II GDYNIA – WARTA POZNAŃ 2:2
  • SKRA CZ-WA - GWARDIA WARSZAWA 1:1
  • POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA – WARTA POZNAŃ 2:5

Tabela: 

  1. Warta Poznań 10 pkt. 18:8
  2. Polonia Środa Śląska 9 pkt. 17:12
  3. Gwardia Warszawa 4 pkt. 8:14
  4. Arka II Gdynia 4 pkt. 11:12
  5. Skra Częstochowa 1 pkt. 8:16 

Grupa B 

Wyniki:

  • AJAKS CZ-WA – PARASOL WROCŁAW 2:5
  • ARKA I GDYNIA – UNIA WARSZAWA 3:0
  • AJAKS CZ-WA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:6
  • PARASOL WROCŁAW – ARKA I GDYNIA 1:1
  • UNIA WARSZAWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:0
  • AJAKS CZ-WA – ARKA I GDYNIA 1:4
  • PARASOL WROCŁAW - UNIA WARSZAWA 4:0
  • ARKA I GDYNIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3:3
  • AJAKS CZ-WA – UNIA WARSZAWA 1:3
  • PARASOL WROCŁAW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3:2

Tabela:

  1. Parasol Wrocław 10 pkt. 14:5
  2. Arka I Gdynia 8 pkt. 11:5
  3. Jagiellonia Białystok 5 pkt. 11:6
  4. Unia Warszawa 4 pkt. 3:8
  5. Ajaks Częstochowa 0 pkt. 4:18

Grupa C

  • VARSOVIA WARSZAWA – KAMIENICA POLSKA 3:2
  • LEGION RADOM – KORONA I KIELCE 0:1
  • VARSOVIA WARSZAWA – RAKÓW CZ-WA 1:0
  • KAMIENICA POLSKA – LEGION RADOM 3:1
  • KORONA I KIELCE - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 4:0
  • VARSOVIA WARSZAWA – LEGION RADOM 3:0
  • KAMIENICA POLSKA – KORONA I KIELCE 0:1
  • LEGION RADOM – RAKÓW CZ-WA 0:6
  • VARSOVIA WARSZAWA – KORONA I KIELCE 1:1
  • KAMIENICA POLSKA – RAKÓW CZ-WA 2:0

Tabela:

  1. Korona I Kielce 10 pkt. 7:1
  2. Varsovia Warszawa 8 pkt. 8:3
  3. LKS Kamienica Polska 6 pkt. 7:5
  4. Raków Częstochowa 3 pkt. 6:7
  5. Legion Radom 0 pkt. 1:13

Grupa D

  • REKORD BIELSKO – BIAŁA – APN CZ-WA 3:0
  • LEGIA WARSZAWA – KORONA II KIELCE 5:1
  • REKORD BIELSKO-BIAŁA – SANDECJA NOWY SĄCZ 0:6
  • APN CZ-WA – LEGIA WARSZAWA 0:4
  • KORONA II KIELCE – SANDECJA NOWY SĄCZ 2:5
  • REKORD BIELSKO-BIAŁA – LEGIA WARSZAWA 0:4
  • APN CZ-WA – KORONA II KIELCE 1:2
  • LEGIA WARSZAWA – SANDECJA NOWY SĄCZ 3:4
  • REKORD BIELSKO-BIAŁA – KORONA II KIELCE 2:0
  • APN CZ-WA – SANDECJA NOWY SĄCZ 3:4

Tabela:

  1. Sandecja Nowy Sącz 12 pkt. 19:8
  2. Legia Warszawa 9 pkt. 16:5
  3. Rekord Bielsko – Biała 6 pkt. 5:10
  4. Korona II Kielce 3 pkt. 5:13
  5. APN Częstochowa 0 pkt. 4:13 

Niedziela 27.11.2011

  • AA1-AA2 8.00 Warta Poznań – Arka I Gdynia 3:2
  • BB1-BB2 8.15 Polonia Śr Śląska – Parasol Wrocław 3:0
  • CC1-CC2 8.30 Gwardia Wa-wa – Unia Warszawa 0:1
  • DD1-DD2 8.45 Arka II Gdynia – Jagiellonia B. 1:0
  • AA3-AA4 9.00 Korona I Kielce – Legia Warszawa 2:4
  • BB3-BB4 9.15 Varsovia Wa- wa – Sandecja NS 0:10
  • CC3-CC4 9.30 Kamienica Pol. – Korona II Kielce 3:1
  • DD3-DD4 9.45 Raków Cz – wa – Rekord B. Biała 0:5
  • AA1-AA3 10.00 Warta Poznań – Korona I Kielce 4:1
  • BB1-BB3 10.15 Polonia Śr. Śląska – Varsovia Wa-wa 3:1
  • CC1-CC3 10.30 Gwardia Wa-wa – Kamienica Pol 2:3
  • DD1-DD3 10.45 Arka II Gdynia – Raków Cz-wa 8:0
  • AA2-AA4 11.00 Arka I Gdynia – Legia Wa-wa 2:1
  • BB2-BB4 11.15 Parasol Wrocław – Sandecja NS 0:7
  • CC2-CC4 11.30 Unia Warszawa – Korona II Kielce 1:1
  • DD2-DD4 11.45 Jagiellonia – Rekord B.Biała 3:5
  • 5A-5B 12.00 Skra – Ajaks Częstochowa 3:0
  • 5C-5D 12.15 Legion Radom – APN Cz – wa 0;3
  • AA1-AA4 12.30 Warta Poznań – Legia Wa-wa 0:3
  • BB1-BB4 12.45 Polonia Śr Śląska – Sandecja NS 1:3
  • CC1-CC4 13.00 Gwardia Wa-wa – Korona II Kielce 2:3
  • DD1-DD4 13.15 Arka II Gdynia – Rekord B.Biała 0:1
  • AA2-AA3 13.30 Arka I Gdynia – Korona I Kielce 2:0
  • BB2-BB3 13.45 Parasol Wrocław – Varsovia Wa-wa 4:2
  • CC2-CC3 14.00 Unia Wa-wa – Kamienica Pol 0:2
  • DD2-DD3 14.15 Jagiellonia – Raków Cz – wa 1:3

Tabela AA:

  1. Legia 6 pkt. 8:4
  2. Arka I 6 pkt. 6:4
  3. Warta 6 pkt. 7:6
  4. Korona I 0 pkt. 3:10

Tabela BB:

  1. Sandecja 9 pkt. 20:1
  2. Polonia 6 pkt. 7:4
  3. Parasol 3 pkt. 4:10
  4. Varsovia 0 pkt. 3:17

Tabela CC:

  1. Kamienica Polska 9 pkt. 8:3
  2. Korona II Kielce 4 pkt. 5:6
  3. Unia W-wa 4 pkt. 2:3
  4. Gwardia W-wa 0 pkt. 4:7 

Tabela DD:

  1. Rekord 6 pkt. 8:3
  2. Arka II 6 pkt. 9:1
  3. Raków 3 pkt. 3:14
  4. Jagiellonia 3 pkt. 4:16

o miejs.19 Ajaks – Legion 2:2 karne 3:1
o miejs.17 Skra – APN 0:5
o miejs.15 Gwardia – Jagiellonia 2:2 karne 3:1
o miejs.13 Unia – Raków 2:2 karne 1:3
o miejs.11 Korona II – Arka II 0:3
o miejs.9 Kamienica – Rekord 2:1
o miejs.7 Korona I – Varsovia 3:0
o miejs.5 Warta - Parasol 2:2 karne 1:2
o miejs.3 Arka I – Polonia 3:4

FINAŁ: Legia – Sandecja 0:2

Końcowa klasyfikacja turnieju:

  1. Sandecja Nowy Sącz
  2. Legia Warszawa
  3. Polonia Środa Śląska
  4. Arka I Gdynia
  5. Warta Poznań
  6. Parasol Wrocław
  7. Korona I Kielce
  8. Varsovia Warszawa
  9. LKS Kamienica Polska
  10. Rekord Bielsko - Biała
  11. Arka II Gdynia
  12. Korona II Kielce
  13. Raków Częstochowa
  14. Unia Warszawa
  15. Gwardia Warszawa
  16. Jagiellonia Białystok
  17. APN Częstochowa
  18. Skra Częstochowa
  19. Ajaks Częstochowa
  20. Legion Radom

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik turnieju: Jakub Wąsowicz (Sandecja)
Najlepszy strzelec turnieju: Kacper Antkowiak (Arka II)
Najlepszy trener turnieju: Marek Zagórski (Sandecja)
Najlepszy bramkarz turnieju: Adam Kaniewski (Legia)