Wychowankowie Ajaksu zawitali na Starzyńskiego

Kategoria: Aktualności Opublikowano: sobota, 15, grudzień 2018 P. Pawłowski Drukuj E-mail

W piątek 14 grudnia, wzorem ubiegłego roku w sali gimnastycznej SP 50 odbył się towarzyski mecz, w którym zmierzyli się Wychowankowie Ajaksu z drużyną seniorów naszego klubu. W zespole Wychowanków wystąpiło kilkunastu zawodników, którzy grają w klubach od Klasy "A" aż do I Ligi. Mieliśmy okazję oglądać m.in. Adama Mesjasza czy Adriana Błaszkiewicza, który swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiali w naszym klubie, a obecnie występują odpowiednio w pierwszoligowym Rakowie Częstochowa i drugoligowej Skrze. 

Pojedynek przebiegł w miłej atmosferze, a górą ponownie była drużyna Wychowanków wygrywając 17:5. Po meczu zawodnicy obu drużyn zasiedli do wspólnego stołu i przy skromnym poczęstunku mieli okazję do wspólnych rozmów i wspomnień. Dziękujemy za przybycie wychowankom, zawodnikom i innym zaproszonym gościom. Szczególne podziękowania dla sponsorów wydarzenia, Pana Rafała Liczki (Bar Promenada) oraz Roberta Włocha (Firma MONTTECHNIK). 

Wychowankowie UKS Ajaks: Adam Mesjasz (Raków Częstochowa), Piotr Andrzejewski (MKS Myszków), Arkadiusz Porochnicki (Warta Działoszyn), Adrian Błaszkiewicz (Skra Częstochowa), Dominik Marek (Polonia Poraj), Mateusz Mielczarek (Polonia Poraj), Grzegorz Kuziorowicz (Kmicic Kruszyna), Tomasz Żydek (Kmicic Kruszyna), Patryk Chajduś (Amator Golce), Konrad Skoczylas (Znicz Kłobuck), Antoni Kopeć (Stradom Częstochowa)

UKS Ajaks: Igor Woźniak, Wojciech Gajda, Kamil Jaros, Alex Bednarek, Dominik Wysocki, Mateusz Dziewoński, Tomasz Stachera, Michał Sosnowski, Daniel Świąć, Kacper Błachowicz, Kamil Kasztelan, Piotr Ostalski, Alex Walczyński, Kacper Klamut, Bartosz Starczewski

Trener- Piotr Pawłowski