„AJAKS” WYGRAŁ MEMORIAŁ RYSZARDA CHOJNACKIEGO

Kategoria: Artykuły Opublikowano: poniedziałek, 13, wrzesień 2021 Admin Drukuj E-mail

Sponsorem Turnieju był PKN ORLEN

 

W niedzielę 12.09.2021r. na „Ajaks – Arenie” rozegrany został XVIII Memoriał Ryszarda Chojnackiego.

W Turnieju udział wzięło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy:

 

GRUPA A                                                                GRUPA B

1. Ajaks I Częstochowa                                             1. Ajaks II Częstochowa

2. Płomień Częstochowa                                           2. Beniaminek Częstochowa

3. AS Pajęczno                                                          3. RKS Radomsko

4. „SKRA” Częstochowa                                            4. GKS Siemkowice

5. Stradom Częstochowa                                           5. Górnik Zabrze

 

WYNIKI:

1. Ajaks I Częstochowa  – Płomień Częstochowa    6:0

2. AS Pajęczno – Skra Częstochowa  0:8

3. Ajaks II Częstochowa – Beniaminek Częstochowa 5:0

4. RKS Radomsko - GKS Siemkowice  2:2

5. Ajaks I Częstochowa  - Stradom Częstochowa  2:0

6. Płomień Częstochowa  - AS Pajęczno   0:1

7. Ajaks II Częstochowa – Górnik Zabrze    2:0

8. Beniaminek Częstochowa -  RKS Radomsko 0:2

9. Skra Częstochowa - Stradom Częstochowa  9:1  

10. Ajaks I Częstochowa  - AS Pajęczno      4:0      

11.  GKS Siemkowice - Górnik Zabrze 1:2                         

12. Ajaks II Częstochowa - RKS Radomsko 0:0

13. Płomień Częstochowa  - Skra Częstochowa  0:5           

14. Stradom Częstochowa - AS Pajęczno     1:3

15. Beniaminek Częstochowa - GKS Siemkowice   1:7

16. RKS Radomsko – Górnik Zabrze    2:0

17. Ajaks I Częstochowa - Skra Częstochowa  2:0

18. Płomień Częstochowa  - Stradom Częstochowa     0:0

19. Ajaks II Częstochowa - GKS Siemkowice   1:2

20. Beniaminek Częstochowa - Górnik Zabrze 1:2

 

TABELA GRUPY A:

1. Ajaks I Częstochowa – 4 mecze – 12 pkt – bramki 14:00

2. „Skra” Częstochowa – 4 mecze – 9 pkt – bramki 22:3

3. AS Pajęczno – 4 mecze – 6 pkt – bramki 3:13

4. Płomień Częstochowa – 4 mecze – 1 pkt – bramki 0:11

5. Stradom Częstochowa – 4 mecze – 1 pkt – bramki 2:14

 

TABELA GRUPY B:

1. RKS Radomsko – 4 mecze – 8 pkt- bramki 6:2

2. GKS Siemkowice – 4 mecze – 7 pkt – bramki 13:6

3. Ajaks II Częstochowa – 4 mecze – 7 pkt- bramki 8:2

4. Górnik Zabrze – 4 mecze – 6 pkt – bramki 4:6

5. Beniaminek Częstochowa – 4 mecze – 0 pkt – 2:16

 

PÓŁFINAŁY:

1. Ajaks I Częstochowa – GKS Siemkowice – 3:1

2. „Skra” Częstochowa – RKS Radomsko – 8:0

 

MECZ O MIEJSCA:

1. O  IX miejsce – Stradom Częstochowa – Beniaminek Częstochowa  - 2:1

2. O VII miejsce – „Płomień” Częstochowa – Górnik Zabrze  - 0:1

3. O V miejsce  - AS Pajęczno – Ajaks II Częstochowa – 1:1   K. 3:2

4. O III miejsce – RKS Radomsko  - GKS Siemkowice – 2:2  K. 3:2

5. FINAŁ – Ajaks I Częstochowa – „Skra” Częstochowa – 0:0 K. 2:1

 

SKŁAD AJAKSU I:

Wiktor Wilczyński,  Kuba Matlak, Hubert Cieślak, Kamil Grabowski, Kacper Pańtak, Mateusz Cichoń, Hubert Kubica, Marcel Radomski, Mateusz Bedlechowicz, Igor Turek, Jakub Kulik, Nikodem Sztrobel, Patryk Maruszczak, Tymon Stanuchiewicz.

TRENER: Paweł Nowak

 

WYRÓŻNIENIA:

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Kacper Pańtak – Ajaks I Częstochowa

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Patryk Zasada – GKS Siemkowice

„KRÓL STRZELCÓW” – Jan Dąbrowski – 12 bramek – „Skra” Częstochowa

 

Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, wszyscy zawodnicy medale, upominki, słodycze. Wyróżniono statuetkami najlepszych zawodników poszczególnych drużyn. Turniej zaszczyciła swoją osobą wdowa po Ryszardzie Chojnackim – Pani Maria Chojnacka wraz z wnukiem.