Dobry wynik AJAKSU 2010

Kategoria: Artykuły Opublikowano: niedziela, 24, styczeń 2021 Drukuj E-mail

W rozegranym w Lublińcu półfinale Turnieju o Puchar Prezesa SOZPN nasza drużyna przegrała z Ruchem Radzionków 3:4 i wygrała                         ze Sportingiem Lubliniec  3:1 co dało 2 miejsce.

Skład drużyny:  Mateusz Gurdak, Wiktor Wróblewski, Borys Weżgowiec, Maciej Ratman, Karol Wołczyński, Aleksander Mrozik, Michał Kuś, Franciszek Łuć, Igor Janoszka, Olaf Kotlewski.

Trener Dominik Goliński i Sebastian Ambroży

Dodajmy jeszcze, że indywidualne nagrody dla najlepszych zawodników w swoich drużynach otrzymał Igor Janoszka

Gratulujemy dobrego występu!!!, życzymy kolejnych sukcesów.