KOMUNIKAT ZARZĄDU DLA RODZICÓW

Kategoria: Wiadomości Opublikowano: poniedziałek, 23, marzec 2020 Admin Drukuj E-mail

Drodzy Rodzice, Szanowni Członkowie UKS Ajaks Częstochowa, Trenerzy, Zawodnicy, Przyjaciele

 

Sytuacja z jaką obecnie mamy do czynienia jest bezprecedensowa i zupełnie nowa dla Nas wszystkich. Nie jesteśmy w stanie trenować, prowadzić rozgrywek oraz poprawnie funkcjonować. Proszę Was, ażeby w tym trudnym czasie z pełną odpowiedzialnością determinacją i pokorą realizować polecenia organów Państwa, Województwa, Miasta oraz zwierzchnich władz piłkarskich w celu ochrony zdrowia i życia Nas i naszych bliskich.

Rozgrywki w Naszym regionie zostały zawieszone do 26 kwietnia, a boiska zamknięte przez administratorów. Uszanujmy to i pozostańmy w domu w miarę możliwości pamiętając jednocześnie o osobach potrzebujących Naszej pomocy.

Zajęcia sportowe w Naszym klubie zostaną wznowione po otwarciu boisk, bliższa data nie jest w tym momencie określona. Pomimo tego, że składka członkowska nie jest opłatą za treningi w miesiącu kwietniu proponujemy jej zawieszenie. Prosimy jednocześnie wszystkich, których sytuacja finansowa na to pozwala o dokonywanie tej płatności również w kwietniu,  gdyż na obecnym etapie jest ona jednym z podstawowych i najważniejszych czynników pozwalających przetrwać nam także w formie obecnego wyciszenia. Wszystkich, którzy dokonają wpłat uhonorujemy pamiątkowymi dyplomami PRZYJACIEL-MECENAS UKS „Ajaks”, a także stworzymy na stronie klubu galerię wszystkich zaangażowanych w utrzymanie klubu w tych trudnych warunkach.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej oraz grup na portalach społecznościowych.  W tym trudnym czasie życzymy Wam kochani zdrowia, spokoju i wytrwałości.

 

             Zarząd UKS AJAKS