XXXIII Halowy Turniej  OTWARCIA FERII ZIMOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ MŁODZIKÓW

Kategoria: Wiadomości Opublikowano: niedziela, 12, styczeń 2020 Admin Drukuj E-mail

11 stycznia 2020 w Akademickim Centrum Kultury i Sportu Politechnik, przy  ul. Armii Krajowej 23/25 w Częstochowie odbył się XXXIII Halowy Turniej Otwarcia Ferii Zimowych w Piłce Nożnej Młodzików – r. 2007, którego organizatorem był UKS Ajaks Częstochowa.

Patronat medialny:Portal cz-pilka.pl

 

Sponsorzy:

Firma Wedel

Restauracja Tori

 

Sędzia Główny: Zenon Dąbrowski (OKS Częstochowa)

 

Wyniki turnieju:

AJAKS - BENIAMINEK 2:0
RAKÓW  - STRADOM     0:5 
KMICIC  - UNIA 1:1
AJAKS - STRADOM 0:8
BENIAMINEK - UNIA 1:1
RAKÓW- KMICIC 4:1
BENIAMINEK - STRADOM     1:2
AJAKS – KMICIC 2:1
RAKÓW - UNIA 1:1
STRADOM -  KMICIC 2:0
AJAKS - UNIA 5:0
BENIAMINEK  – RAKÓW 1:5
STRADOM – UNIA 8:2
AJAKS – RAKÓW 3:0
BENIAMINEK – KMICIC 0:0

 

Klasyfikacja końcowa:

1. KS  STRADOM Częstochowa - 5 meczów- 15 pkt – bramki 25:3

2. UKS AJAKS  Częstochowa – 5 meczów – 12pkt – bramki 12:9

3. UKS  RAKÓW  Częstochowa – 5 – 7 pkt – bramki 10:11

4. GKS UNIA Rędziny – 5- 3 pkt – bramki 5:16

5. ULKS KMICIC Kruszyna – 5 meczów -  2 pkt – bramki 3:9

6. UKS  BENIAMINEK  Częstochowa – 5 meczów – 2 pkt 5 – 2 bramki 3:10

 

Najlepszy zawodnik: Alex Młyńczyk (UKS Ajaks Częstochowa)

Król strzelców: Drab Artur – 11 bramek  (KS Stradom Częstochowa)

Najlepszy bramkarz: Kasjan Kaniowski (KS Stradom Częstochowa)

 

KS Stradom:

Kasjan Kaniowski, Nabiałek Jakub, Bartosz Jarzyna, Igor Konik, Artur Drab, Dawid Kleszczewski, Dawid Włodarczyk, Hubert Chrapoński, Oskar Spychała, Szymon Włodarczyk, Mateusz Pieniak

Trener: Paweł Drab

Kierownik: Michał Konik

 

UKS Ajaks Częstochowa:

Karoń Marcel, Chońcia Dawid, Kobiałka Mateusz, Woźniak Tomasz, Kempa Igor, Młyńczyk Alex, Boborowski Mikołaj, Liczko Bartosz, Żukowski Maksymilian, Lewandowski Igor, Komański Michał.

Trener: Mariusz Sędzielewski

 

UKS Raków Częstochowa:

Kamil Małż, Krystian Sokołowski, Erwin Grajcar, Oliwier Nowak, Jakub Łojszczyk, Mariusz Bąk, Gracjan Brędzel, Fabian Barnat, Aleks Wideryński, Mateusz Jakubowski, Bolesław Kubik, Igor Tyżlik

Trener: Andrzej Samodurow