Obóz 2019 - dzień 6

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 09, sierpień 2019 Admin Drukuj E-mail

Coraz trudniej wstać, ale według zasady 'Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje' niektórzy już od rana są na nogach, porządkują, pakują walizki, a nawet ćwiczą, żeby tylko przetrwać do końca. 

Kolejny dzień rozpoczęty od biegania i nasi zawodnicy są już gotowi do podjęcia największych wyzwań. Są tacy, którzy marzą o powrocie do domu ale trzeba jeszcze nabrać kondycji na mecze rozgrywane w lidze.

Kolejne sparingi rozegrały drużyny roczników 2006 i 2010. Starsi chłopcy grali z Polonią Nysa i chociaż rozegrali dobre spotkanie zabrakło im szczęścia i ulegli przeciwnikowi 3:4. Młodsi zawodnicy podjęli miejscową drużynę, która nie była łatwym przeciwnikiem i nie pozwoliła zwyciężyć naszym chłopcom.

Regeneracja na basenie jak zwykle wskazana. Chłopcy wykonywali ćwiczenia odprężające, ćwiczyli umiejętność pływania i szaleli na zjeżdżalni. Chociaż byli tacy, którzy robili zakłady, kto najwolniej zjedzie, uśmiechy były na twarzach wszystkich.

Rozstrzygnięto turniej w tenisa stołowego. Wszyscy chłopcy zaciekle walczyli do końca, ale zwycięzca może być tylko jeden. W roczniku 2004/5 na podium stanęli: I miejsce Mateusz Majchrzak, II miejsce Michał Michalczyk i III miejsce Fabian Spich. W roczniku 2006 klasyfikacja była następująca: I miejsce Piotr Jasiurski, II miejsce Adam Sowiński i III miejsce Bartosz Włoch. W roczniku 2007/8 - I miejsce zajął Mikołaj Łotys, II miejsce Janek Gruca i III miejsce Adam Płowiec. W roczniku 2009 - I miejsce zajął Igor Kluczewski, II miejsce Mateusz Kwaśniak i III miejsce Sebastian Pęcherski, a najmłodsi z rocznika 2010 uplasowali się następująco: I miejsce Karol Marchewka, II miejsce Maciej Ratman i III miejsce Stanisław Kubik. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.