Drużyny

Seniorzy Ajaks

DRUŻYNY

Ajaks Częstochowa, klasa A grupa I

Trener: Piotr Pawłowski, tel. 663-377-416, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Górny rząd (od lewej): Mateusz Dziewoński, Alex Walczyński, Piotr Ostalski, Krystian Kotarski, Kamil Jaros, Mateusz Pokrzywiński, Bartosz Starczewski
Środkowy rząd (od lewej): Trener Piotr Pawłowski, Filip Żaba, Alex Bednarek, Kamil Kasztelan, Tomasz Stachera, Kacper Klamut, Józef Chmielewski, Daniel Świąć, Prezes Arkadiusz Szymanek
Dolny rząd (od lewej): Dominik Wysocki, Kacper Błachowicz, Wojciech Gajda, Igor Michalczyk, Igor Woźniak, Kacper Kruk

Treningi:
Wtorki, Środy i Piątki godz. 18.00
Soboty- mecze ligowe

 

Kadra Ajaks Częstochowa

Bramkarze:
Igor Michalczyk, Wojciech Gajda

Obrońcy:
Adam Grobelak, Krystian Kotarski, Alex Walczyński, Bartosz Starczewski, Kacper Nowak, Krzysztof Smykla

Pomocnicy:
Józef Chmielewski, Wojciech Rosa, Piotr Ostalski, Dominik Wysocki, Krystian Krowicki, Robert Jędrzejczyk, Mateusz Mazur, Mariusz Jarzyn, Michał Oleśkiewicz, Grzegorz Kuziorowicz, Kamil Rybak, Robert Siwy, Tomasz Stachera, Kacper Błachowicz, Piotr Pawłowski

Napastnicy:
Mateusz Pokrzywiński, Mateusz Dziewoński

TABELA

Ajaks Częstochowa, klasa A grupa I

 

Częstochowa: Klasa A "Grupa I"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 13 34 11 1 1 37:12
2 GLKS LOT KONOPISKA 13 30 10 0 3 42:20
3 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 13 28 9 1 3 26:14
4 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 13 23 7 2 4 29:20
5 LKS NAPRZÓD OSTROWY 13 22 6 4 3 20:17
6 LKS GROM CYKARZEW 13 22 7 1 5 24:19
7 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 13 21 7 0 6 29:24
8 LKS ALKAS ALEKSANDRIA 13 16 5 1 7 18:28
9 KS GROM MIEDŹNO 13 15 4 3 6 28:26
10 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 13 15 4 3 6 26:28
11 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 13 14 4 2 7 20:38
12 LKS OKSZA ŁOBODNO 13 13 4 1 8 27:27
13 LKS LISWARTA POPÓW 13 6 2 0 11 9:41
14 UKS ORLIK BLACHOWNIA 13 4 1 1 11 8:29
Kolejka nr 13
2018-11-10/13:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-11-10/13:00 LKS LISWARTA POPÓW - UKS ORLIK BLACHOWNIA 2:0
2018-11-10/13:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 3:3
2018-11-10/13:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:1
2018-11-10/13:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS GROM CYKARZEW 2:3
2018-11-10/13:00 GLKS LOT KONOPISKA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:2
2018-11-10/13:00 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 0:4
Kolejka nr 13
2018-11-10/13:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-11-10/13:00 LKS LISWARTA POPÓW - UKS ORLIK BLACHOWNIA 2:0
2018-11-10/13:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 3:3
2018-11-10/13:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:1
2018-11-10/13:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS GROM CYKARZEW 2:3
2018-11-10/13:00 GLKS LOT KONOPISKA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:2
2018-11-10/13:00 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 0:4
Kolejka nr 12
2018-11-03/13:30 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-11-03/13:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - GLKS LOT KONOPISKA 1:5
2018-11-03/13:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:1
2018-11-03/13:30 LKS GROM CYKARZEW - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 5:1
2018-11-03/13:30 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KS GROM MIEDŹNO 4:2
2018-11-03/13:30 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - LKS LISWARTA POPÓW 0:1
2018-11-03/13:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 1:2
Kolejka nr 11
2018-10-27/14:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:3
2018-10-27/14:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 5:2
2018-10-27/14:00 LKS LISWARTA POPÓW - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:4
2018-10-27/14:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS GROM CYKARZEW 1:0
2018-10-27/14:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:3
2018-10-27/14:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 2:4
2018-10-27/14:00 GLKS LOT KONOPISKA - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 9:0
Kolejka nr 10
2018-10-20/14:30 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - GLKS LOT KONOPISKA 0:2
2018-10-20/14:30 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:3
2018-10-20/14:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 3:1
2018-10-20/14:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS GROM MIEDŹNO 3:1
2018-10-20/14:30 LKS GROM CYKARZEW - LKS LISWARTA POPÓW 4:1
2018-10-20/14:30 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:0
2018-10-20/14:30 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - UKS ORLIK BLACHOWNIA 2:0
Kolejka nr 9
2018-10-13/15:00 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2:2
2018-10-13/15:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS GROM CYKARZEW 2:1
2018-10-13/15:00 LKS LISWARTA POPÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:5
2018-10-13/15:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 2:3
2018-10-13/15:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 1:2
2018-10-13/15:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - GLKS LOT KONOPISKA 1:3
2018-10-13/15:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:1
Kolejka nr 8
2018-10-06/15:30 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LKS OKSZA ŁOBODNO 3:2
2018-10-06/15:30 GLKS LOT KONOPISKA - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 2:1
2018-10-06/15:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS LISWARTA POPÓW 4:0
2018-10-06/15:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 3:0
2018-10-06/15:30 LKS GROM CYKARZEW - UKS ORLIK BLACHOWNIA 2:1
2018-10-06/15:30 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 1:3
2018-10-07/15:30 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - KS GROM MIEDŹNO 2:3
Kolejka nr 7
2018-09-29/16:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2:1
2018-09-29/16:00 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - LKS GROM CYKARZEW 0:1
2018-09-29/16:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-09-29/16:00 KS GROM MIEDŹNO - GLKS LOT KONOPISKA 7:0
2018-09-29/16:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:1
2018-09-30/15:00 LKS LISWARTA POPÓW - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-09-30/16:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 4:1
Kolejka nr 6
2018-09-22/12:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - KS GROM MIEDŹNO 2:2
2018-09-22/16:30 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 4:2
2018-09-22/16:30 GLKS LOT KONOPISKA - LKS LISWARTA POPÓW 6:0
2018-09-22/16:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - UKS ORLIK BLACHOWNIA 3:1
2018-09-22/16:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:0
2018-09-22/16:30 LKS GROM CYKARZEW - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:3
2018-09-23/16:30 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:0
Kolejka nr 5
2018-09-15/12:00 LKS GROM CYKARZEW - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:1
2018-09-15/16:30 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:1
2018-09-15/16:30 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 2:1
2018-09-15/16:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 1:1
2018-09-15/16:30 LKS NAPRZÓD OSTROWY - GLKS LOT KONOPISKA 1:3
2018-09-15/16:30 LKS LISWARTA POPÓW - LKS OKSZA ŁOBODNO 0:2
2018-09-15/16:30 KS GROM MIEDŹNO - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 1:2
Kolejka nr 4
2018-09-08/11:00 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - KS GROM MIEDŹNO 2:1
2018-09-08/17:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - LKS LISWARTA POPÓW 3:2
2018-09-08/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:2
2018-09-08/17:00 GLKS LOT KONOPISKA - UKS ORLIK BLACHOWNIA 2:1
2018-09-08/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:0
2018-09-08/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS GROM CYKARZEW 2:1
2018-09-09/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:3
Kolejka nr 3
2018-09-01/12:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 2:1
2018-09-01/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 3:1
2018-09-01/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 3:1
2018-09-01/17:00 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - GLKS LOT KONOPISKA 4:5
2018-09-01/17:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS OKSZA ŁOBODNO 0:6
2018-09-01/17:00 LKS LISWARTA POPÓW - KS GROM MIEDŹNO 1:2
2018-09-02/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 1:1
Kolejka nr 2
2018-08-24/17:30 KS GROM MIEDŹNO - LKS NAPRZÓD OSTROWY 2:2
2018-08-25/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 5:2
2018-08-28/17:00 GLKS LOT KONOPISKA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:2
2018-08-30/18:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - UKS ORLIK BLACHOWNIA 1:0
2018-11-17/11:00 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LKS LISWARTA POPÓW 7:0
2018-11-17/11:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-11-18/11:00 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS GROM CYKARZEW 1:4
Kolejka nr 1
2018-08-18/11:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:2
2018-08-18/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 7:1
2018-08-18/17:00 LKS GROM CYKARZEW - GLKS LOT KONOPISKA 0:3
2018-08-18/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:0
2018-08-18/17:00 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 3:0
2018-08-18/17:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - KS GROM MIEDŹNO 2:1
2018-08-18/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS LISWARTA POPÓW 1:0

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/seniorzy/klasa-a?liga=2

Ajaks 2004/2005

DRUŻYNY

Ajaks - Trampkarz C1

Trener: Krzysztof Wąs, tel. 691 711 340, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Od lewej stoją: Trener - Krzysztof Wąs, Szymon Fyda, Dominik Kostro, Bartosz Dudek, Michał Michalczyk, Karol Kowalczyk, Krystian Kalota, Adam Kwiatkowski, Kacper Kasztelan, Adrian Molędzki, Jakub Zagzieł.
Od lewej klęczą: Łukasz Pazera, Fabian Spich, Patryk Stępień, Krzysztof Wolski, Patryk Ratecki, Marcel Kołodziej - zawodnik na wypożyczeniu, Piotr Plaskacz, Jakub Malinowski - zawodnik na wypożyczeniu.
Na zdjęciu (z różnych przyczyn) nie ma innych zawodników tj, Maks Głowacki, Dominik Kalota, Łukasz Hamara, Arkadiusz Baradziej.

Treningi jesień/zima 2018/2019:
Poniedziałek: 17:30-19:00 - boisko SP50 lub sala sportowa SP50
Wtorek: 17:30-19:00 - boisko SP 50
Piątek: 18:00-20:00 - hala sportowa w Mykanowie

TABELA

Trampkarz C1 - rocznik 2004

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna" Grupa płd. (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 0 0 0 0 0 0:0
2 MKS ŻORY 0 0 0 0 0 0:0
3 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0 0 0 0 0 0:0
4 KS SIÓDEMKA TYCHY 0 0 0 0 0 0:0
5 KS ROW 1964 RYBNIK 0 0 0 0 0 0:0
6 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 0 0 0 0 0 0:0
7 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0 0 0 0 0 0:0
8 KP BESKID SKOCZÓW 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-03-16/09:00 MKS ŻORY - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
2019-03-16/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-03-17/11:00 KS ROW 1964 RYBNIK - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-03-17/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 2
2019-03-24/09:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-03-24/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-03-24/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2019-03-24/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKS ŻORY -:-
Kolejka nr 3
2019-03-30/09:00 MKS ŻORY - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-03-30/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-03-31/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-03-31/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
Kolejka nr 4
2019-04-06/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - MKS ŻORY -:-
2019-04-07/09:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2019-04-07/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
2019-04-07/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 5
2019-04-14/11:00 MKS ŻORY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-04-14/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-04-14/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-04-14/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 6
2019-04-25/17:30 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-04-25/17:30 KS ROW 1964 RYBNIK - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
2019-04-25/17:30 KP BESKID SKOCZÓW - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-04-25/17:30 MKS ŻORY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
Kolejka nr 7
2019-04-28/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-04-28/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - MKS ŻORY -:-
2019-04-28/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-04-28/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 8
2019-05-05/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-05-05/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-05-05/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - MKS ŻORY -:-
2019-05-05/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
Kolejka nr 9
2019-05-11/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-05-12/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-05-12/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
2019-05-12/11:00 MKS ŻORY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 10
2019-05-18/12:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MKS ŻORY -:-
2019-05-19/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-05-19/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2019-05-19/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 11
2019-05-26/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-05-26/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-05-26/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-05-26/11:00 MKS ŻORY - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 12
2019-06-01/09:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-06-01/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2019-06-02/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - MKS ŻORY -:-
2019-06-02/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
Kolejka nr 13
2019-06-09/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-06-09/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-06-09/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-06-09/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - MKS ŻORY -:-
Kolejka nr 14
2019-06-15/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
2019-06-15/12:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-06-16/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2019-06-16/11:00 MKS ŻORY - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=4

Ajaks 2006

DRUŻYNY

Ajaks - Młodzik D1

Trener: Andrzej Lewandowski

Kierownik drużyny: Robert Włoch tel. 501266504 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Kacper Panek, Konrad Szymanek, Paweł Leśnikowski, Piotr Kociszewski, Piotr Jasiurski, Oskar Stolarczyk, Kacper Kowalczyk, Aleksander Świąć, Maksymilian Ociepa, Adam Sowiński, Maciej Szymanek, Mateusz Głowacki, Bartosz Włoch, Marcel Miklus, Krystian Błaszczyk, Dawid Pęczek, Igor Zawada

Trening na boisku:
Poniedziałek: 16:00-17:30

Treningi na sali:
Środa: 18:00-19 30 SP 50
Piątek: 16:00-18:00 Hala w Mykanowie

TABELE

Młodzik D1 Ajaks - rocznik 2006

 

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 BTS REKORD 14 32 10 2 2 45:11
2 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 14 30 10 0 4 56:24
3 APN GKS TYCHY 14 29 9 2 3 33:22
4 KS UNIA RACIBÓRZ 14 26 8 2 4 39:15
5 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 14 24 7 3 4 19:17
6 LKS ŁĄKA 14 13 4 1 9 18:36
7 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 14 8 2 2 10 15:45
8 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 14 0 0 0 14 8:63
Kolejka nr 14
2018-11-17/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS UNIA RACIBÓRZ 0:4
2018-11-18/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 2:1
2018-11-18/11:00 LKS ŁĄKA - BTS REKORD 0:3
2018-11-18/11:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - APN GKS TYCHY 3:4
Kolejka nr 14
2018-11-17/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS UNIA RACIBÓRZ 0:4
2018-11-18/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 2:1
2018-11-18/11:00 LKS ŁĄKA - BTS REKORD 0:3
2018-11-18/11:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - APN GKS TYCHY 3:4
Kolejka nr 13
2018-11-10/13:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS ŁĄKA 5:0
2018-11-10/14:30 APN GKS TYCHY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:1
2018-11-11/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 8:0
2018-11-11/13:00 BTS REKORD - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 7:0
Kolejka nr 12
2018-11-03/09:00 APN GKS TYCHY - BTS REKORD 0:2
2018-11-03/10:00 LKS ŁĄKA - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 1:2
2018-11-03/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS UNIA RACIBÓRZ 0:8
2018-11-03/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:0
Kolejka nr 11
2018-10-27/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS ŁĄKA 1:4
2018-10-27/13:00 KS UNIA RACIBÓRZ - APN GKS TYCHY 0:1
2018-10-28/09:30 BTS REKORD - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 4:0
2018-10-28/10:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 7:3
Kolejka nr 10
2018-10-20/09:00 APN GKS TYCHY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 2:7
2018-10-20/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:0
2018-10-21/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - LKS ŁĄKA 1:0
2018-11-08/15:00 BTS REKORD - KS UNIA RACIBÓRZ 2:0
Kolejka nr 9
2018-10-13/09:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:1
2018-10-13/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - APN GKS TYCHY 0:5
2018-10-14/11:00 LKS ŁĄKA - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 4:1
2018-10-24/14:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - BTS REKORD 1:4
Kolejka nr 8
2018-10-06/09:00 APN GKS TYCHY - LKS ŁĄKA 3:0
2018-10-06/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 7:1
2018-10-07/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 1:0
2018-10-07/11:30 BTS REKORD - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:1
Kolejka nr 7
2018-09-29/09:00 APN GKS TYCHY - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 2:1
2018-09-29/11:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 5:1
2018-09-30/09:00 BTS REKORD - LKS ŁĄKA 4:1
2018-09-30/10:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:2
Kolejka nr 6
2018-09-22/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 1:7
2018-09-22/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - BTS REKORD 0:3
2018-09-22/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - APN GKS TYCHY 1:1
2018-09-23/11:00 LKS ŁĄKA - KS UNIA RACIBÓRZ 1:3
Kolejka nr 5
2018-09-15/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 1:0
2018-09-16/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - LKS ŁĄKA 6:0
2018-09-18/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:4
2018-09-25/18:30 BTS REKORD - APN GKS TYCHY 3:3
Kolejka nr 4
2018-09-08/09:00 APN GKS TYCHY - KS UNIA RACIBÓRZ 3:1
2018-09-08/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 0:6
2018-09-09/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - BTS REKORD 1:0
2018-09-09/11:00 LKS ŁĄKA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 4:3
Kolejka nr 3
2018-09-01/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 0:3
2018-09-02/11:00 LKS ŁĄKA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:0
2018-09-02/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - APN GKS TYCHY 2:0
2018-09-05/17:30 KS UNIA RACIBÓRZ - BTS REKORD 1:1
Kolejka nr 2
2018-08-30/10:00 BTS REKORD - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 0:3
2018-08-30/17:00 APN GKS TYCHY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:1
2018-09-12/17:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS UNIA RACIBÓRZ 0:1
2018-09-25/16:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - LKS ŁĄKA 0:0
Kolejka nr 1
2018-08-26/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS UNIA RACIBÓRZ 4:2
2018-09-05/17:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2:2
2018-09-06/17:00 LKS ŁĄKA - APN GKS TYCHY 0:4
2018-09-12/17:30 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - BTS REKORD 0:10

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=2

Ajaks 2007

DRUŻYNY

Ajaks - Młodzik D2

Trener: Mariusz Sędzielewski, tel. 692 433 171

SKŁAD I TRENINGI

Stoją od lewej: trener Mariusz Sędzielewski, Dawid Predko, Oliwier Czop, Artur Patynowski, Maksymilian Żukowski, Xavier Augustyńczyk, Kamil Kamiński, Mateusz Kobiałka, Dawid Choncia, Tomasz Woźniak.
Klęczą od lewej: Jan Gruca, Bartosz Liczko, Igor Lewandowski, Oliwier Małysz, Mateusz Brejnak, Jakub Jarząbek, Mikołaj Łotys.

Treningi na boisku ul. Starzyńskiego 10:
poniedziałek – godz. 15.30 – 17.00
środa –  godz. 16.00 – 17.30
piątek – godz.  16.00 – 17.30

TABELE

Młodzik D2 Ajaks - rocznik 2007

 

I liga wojewódzka D2 Młodzik (RW) "wiosna"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 0 0 0 0 0 0:0
2 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 0 0 0 0 0 0:0
3 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0 0 0 0 0 0:0
4 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0 0 0 0 0 0:0
5 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0 0 0 0 0 0:0
6 BBTS PODBESKIDZIE 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-03-30/09:30 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2019-03-30/13:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - BBTS PODBESKIDZIE -:-
2019-03-30/13:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 2
2019-04-06/13:00 BBTS PODBESKIDZIE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2019-04-06/13:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-04-06/13:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
Kolejka nr 3
2019-04-13/09:30 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2019-04-13/13:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - BBTS PODBESKIDZIE -:-
2019-04-13/13:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 4
2019-04-27/13:00 BBTS PODBESKIDZIE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-04-27/13:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2019-04-27/13:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 5
2019-05-04/09:30 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - BBTS PODBESKIDZIE -:-
2019-05-04/13:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2019-05-04/13:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 6
2019-05-11/13:00 BBTS PODBESKIDZIE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2019-05-11/13:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2019-05-11/13:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 7
2019-05-18/09:30 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-05-18/13:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - BBTS PODBESKIDZIE -:-
2019-05-18/13:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 8
2019-05-25/13:00 BBTS PODBESKIDZIE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2019-05-25/13:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-05-25/13:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
Kolejka nr 9
2019-06-01/09:30 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2019-06-01/13:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - BBTS PODBESKIDZIE -:-
2019-06-01/13:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 10
2019-06-08/13:00 BBTS PODBESKIDZIE - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-06-08/13:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2019-06-08/13:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=0

Ajaks 2008

DRUŻYNY

Ajaks I - Orlik E1

Trener: Grzegorz Kuziorowicz, tel. 692 042 925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Od lewej stoją: Krzysztof Kupczyk, Borys Muszczak, Mariusz Siudeja, Stanisław Kawa, Bernard Bojur, Kacper Nawracała, Bartłomiej Wieczorek, Trener: Grzegorz Kuziorowicz
Od lewej siedzą: Wiktor Muszczak, Kacper Zrostek, Piotr Orzechowski, Bratłomiej Wierzbicki, Mateusz Słama, Adam Płowiec, Kacper Sulwiński

Treningi na boisku ul. Starzyńskiego 10:
wtorek –  godz.16:00 – 17.30
środa – godz.  16.00 – 17.30
czwartek – godz.16.00 – 17.30

Treningi na hali:
wtorek –  godz.16:00 – 17.30 (SP 54 ul. Kukuczki 30)
środa   –    godz. 16.00 – 17.30  (SP 50 ul. Starzyńskiego 10)
czwartek – godz.16.00 – 17.30 (III LO im. Biegańskiego ul. Dąbrowskiego 75)

TABELE

Orlik E1 Ajaks I - rocznik 2008

 

Bytom: VI liga okręgowa E1 Orlik

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 9 23 7 2 0 58:24
2 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 9 16 5 1 3 49:41
3 UKS BOBRY BOBROWNIKI 9 11 3 2 4 40:28
4 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 9 10 3 1 5 31:50
5 TS SZOMBIERKI II BYTOM 8 10 3 1 4 44:38
6 LKS TEMPO STOLARZOWICE 8 8 2 2 4 19:36
7 APN OLIMPIA IV PIEKARY ŚLĄSKIE 8 7 2 1 5 26:50
Kolejka nr 12
2018-10-27/09:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 0:7
2018-10-27/10:00 UKS BOBRY BOBROWNIKI - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2:2
2018-10-28/15:00 APN OLIMPIA IV PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS TEMPO STOLARZOWICE 3:5
Kolejka nr 12
2018-10-27/09:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 0:7
2018-10-27/10:00 UKS BOBRY BOBROWNIKI - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2:2
2018-10-28/15:00 APN OLIMPIA IV PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS TEMPO STOLARZOWICE 3:5
Kolejka nr 10
2018-10-20/09:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - UKS BOBRY BOBROWNIKI 4:2
2018-10-20/10:00 APN OLIMPIA IV PIEKARY ŚLĄSKIE - TS SZOMBIERKI II BYTOM 0:3
2018-10-21/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 9:7
Kolejka nr 8
2018-10-13/09:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 1:13
2018-10-14/13:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - TS SZOMBIERKI II BYTOM 3:3
2018-10-14/15:00 UKS BOBRY BOBROWNIKI - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 3:3
Kolejka nr 7
2018-10-06/11:45 TS SZOMBIERKI II BYTOM - LKS TEMPO STOLARZOWICE 9:1
2018-10-07/15:00 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2:3
2018-10-07/15:00 APN OLIMPIA IV PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS BOBRY BOBROWNIKI 0:12
Kolejka nr 6
2018-09-30/15:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - APN OLIMPIA IV PIEKARY ŚLĄSKIE 3:4
2018-09-30/15:00 UKS BOBRY BOBROWNIKI - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 6:2
2018-09-30/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS SZOMBIERKI II BYTOM 7:1
Kolejka nr 5
2018-09-22/09:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - APN OLIMPIA IV PIEKARY ŚLĄSKIE 8:2
2018-09-23/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS TEMPO STOLARZOWICE 5:1
2018-09-26/17:30 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - UKS BOBRY BOBROWNIKI 7:1
Kolejka nr 4
2018-09-16/15:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:3
2018-09-16/15:00 APN OLIMPIA IV PIEKARY ŚLĄSKIE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 1:9
2018-09-19/17:00 UKS BOBRY BOBROWNIKI - TS SZOMBIERKI II BYTOM 10:3
Kolejka nr 3
2018-09-08/13:15 TS SZOMBIERKI II BYTOM - APN OLIMPIA IV PIEKARY ŚLĄSKIE 3:9
2018-09-09/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - UKS BOBRY BOBROWNIKI 4:2
2018-09-09/15:00 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 6:5
Kolejka nr 2
2018-09-05/17:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 0:7
2018-09-05/17:00 APN OLIMPIA IV PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 7:7
2018-09-11/18:15 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - TS SZOMBIERKI II BYTOM 7:3
Kolejka nr 1
2018-09-01/13:45 TS SZOMBIERKI II BYTOM - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 19:1
2018-09-02/15:00 UKS BOBRY BOBROWNIKI - LKS TEMPO STOLARZOWICE 2:3
2018-09-02/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 8:1

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=8

Ajaks 2009

DRUŻYNY

Ajaks II - Orlik E1

Ajaks I - Orlik młodszy E2

Trener: Piotr Pawłowski, tel. 663-377-416, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ajaks II - Orlik młodszy E2

Trener: Filip Żaba

SKŁAD I TRENINGI

AJAKS II Orlik E1 i AJAKS I Orlik E2

Stoją (od lewej): Trener Piotr Pawłowski, Oliwier Augustowski, Jakub Szurgot, Dawid Prusko, Wiktor Dziewior, Juliusz Ociepa, Kacper Radomski, Franciszek Rogozik, Jakub Biedroń, Norbert Krahel, Mikołaj Teresiński, II Trener Mariusz Pulcer.
Siedzą (od lewej): Sebastian Pęcherski, Szymon Kubacki, Mikołaj Szczypiór, Igor Janoszka, Jakub Mącznik, Igor Kluczewski, Antoni Ślemp, Dawid Antas, Marcel Kamizela, Marcel Czop.

Treningi na boisku:

Poniedziałek 16.30-18.00
Środa 16.00-17.30
Czwartek 17.30-19.00
Piątki/Soboty - mecze ligowe

AJAKS II Orlik E2

Od lewej stoją: Trener Filip Żaba, Patryk Kantor, Kacper Rykalski, Michał Stelmaszczyk, Michał Policiński, Bartosz Kaleta, Mateusz Kwaśniak, Kacper Rodek, Patryk Domański, Igor Nabiałek, Jakub Czerwik, Aleksander Najman.
Od lewej kucają: Mikołaj Szczypior, Szymon Kaleta, Miłosz Śpiewak, Filip Nowak, Mateusz Kubiak, Fabian Batorek, Mateusz Czarnota.
Na zdjęciu nieobecni są: Marcel Kasprzycki, Szymon Sławeta, Bartłomiej Najman.

Harmonogram Treningów:
Lato: Wtorek,Czwartek,Piątek godzina 16;30-18;00 Boisko Starzyńskiego 10.
Zima: Wtorek (Hala Sp 54 godzina 17;00-18;15), Środa (Hala Sp 54 godzina 18;15-19;30), Sobota (Hala Sp50 godzina 12;00-13;30).

GALERIA

TABELE

Orlik E1 Ajaks II - rocznik 2009

 

Częstochowa: E1 Orlik "grupa II - jesień"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LOTNIK KOŚCIELEC 8 24 8 0 0 70:25
2 MKS MYSZKÓW 8 15 5 0 3 33:35
3 KS ZŁOTY POTOK 8 10 3 1 4 37:44
4 SOKÓŁ OLSZTYN 8 5 1 2 5 24:42
5 CZARNI STARCZA 8 4 1 1 6 32:50
Kolejka nr 10
2018-10-25/17:00 KS ZŁOTY POTOK - LOTNIK KOŚCIELEC 2:9
2018-10-31/16:00 CZARNI STARCZA - SOKÓŁ OLSZTYN 3:0
Kolejka nr 10
2018-10-25/17:00 KS ZŁOTY POTOK - LOTNIK KOŚCIELEC 2:9
2018-10-31/16:00 CZARNI STARCZA - SOKÓŁ OLSZTYN 3:0
Kolejka nr 9
2018-10-18/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - KS ZŁOTY POTOK 5:4
2018-10-18/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - MKS MYSZKÓW 12:2
Kolejka nr 8
2018-10-11/17:00 KS ZŁOTY POTOK - MKS MYSZKÓW 6:4
2018-10-11/17:00 CZARNI STARCZA - LOTNIK KOŚCIELEC 2:7
Kolejka nr 7
2018-10-04/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - SOKÓŁ OLSZTYN 8:1
2018-10-04/17:00 MKS MYSZKÓW - CZARNI STARCZA 4:3
Kolejka nr 6
2018-09-27/17:00 KS ZŁOTY POTOK - CZARNI STARCZA 9:3
2018-09-27/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - MKS MYSZKÓW 3:5
Kolejka nr 5
2018-09-20/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - KS ZŁOTY POTOK 11:4
2018-09-20/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - CZARNI STARCZA 5:5
Kolejka nr 4
2018-09-13/17:00 KS ZŁOTY POTOK - SOKÓŁ OLSZTYN 7:7
2018-09-13/17:00 MKS MYSZKÓW - LOTNIK KOŚCIELEC 3:5
Kolejka nr 3
2018-09-06/17:00 MKS MYSZKÓW - KS ZŁOTY POTOK 3:0
2018-09-06/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - CZARNI STARCZA 11:8
Kolejka nr 2
2018-08-30/17:00 CZARNI STARCZA - MKS MYSZKÓW 6:9
2018-10-15/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - LOTNIK KOŚCIELEC 3:7
Kolejka nr 1
2018-09-11/17:00 CZARNI STARCZA - KS ZŁOTY POTOK 2:5
2018-09-15/14:00 MKS MYSZKÓW - SOKÓŁ OLSZTYN 3:0

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=12

Orlik młodszy E2 Ajaks I - rocznik 2009

 

Częstochowa: I liga okręgowa E2 Orlik "jesień"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 10 25 8 1 1 98:43
2 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 10 19 6 1 3 84:47
3 RAKÓW CZĘSTOCHOWA 10 16 5 1 4 50:79
4 ORLIK I BLACHOWNIA 10 15 5 0 5 70:81
5 SKRA I CZĘSTOCHOWA 10 9 3 0 7 51:78
6 LOT KONOPISKA 10 4 1 1 8 52:77
Kolejka nr 10
2018-10-25/18:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 8:7
2018-10-26/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 12:3
2018-10-26/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA 10:2
Kolejka nr 10
2018-10-25/18:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 8:7
2018-10-26/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 12:3
2018-10-26/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA 10:2
Kolejka nr 9
2018-10-19/16:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 10:8
2018-10-19/17:00 LOT KONOPISKA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 2:3
2018-10-19/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 6:9
Kolejka nr 8
2018-10-12/17:00 LOT KONOPISKA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 8:3
2018-10-13/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 5:7
2018-10-13/12:30 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 7:5
Kolejka nr 7
2018-10-02/16:30 SKRA I CZĘSTOCHOWA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 4:7
2018-10-05/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - LOT KONOPISKA 10:7
2018-10-05/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 5:3
Kolejka nr 6
2018-09-28/17:00 LOT KONOPISKA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2:5
2018-09-28/17:30 SKRA I CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 7:4
2018-09-29/10:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 2:9
Kolejka nr 5
2018-09-21/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 7:3
2018-09-21/17:00 LOT KONOPISKA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 9:15
2018-09-21/17:30 SKRA I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 5:11
Kolejka nr 4
2018-09-14/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 4:2
2018-09-14/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 19:7
2018-09-15/10:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA 7:7
Kolejka nr 3
2018-09-07/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 19:2
2018-09-07/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 6:11
2018-09-07/17:30 SKRA I CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA 7:5
Kolejka nr 2
2018-08-31/17:00 LOT KONOPISKA - ORLIK I BLACHOWNIA 6:8
2018-09-01/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 4:4
2018-09-12/17:30 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 11:4
Kolejka nr 1
2018-08-24/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 15:0
2018-08-24/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA 9:4
2018-08-28/16:00 ORLIK I BLACHOWNIA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 8:6

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=2

 

Orlik młodszy E2 Ajaks II - rocznik 2009

 

Częstochowa: E2 Orlik "grupa IV - jesień"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 10 28 9 1 0 88:27
2 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 10 22 7 1 2 66:34
3 ORLIK II BLACHOWNIA 10 18 6 0 4 57:39
4 OLIMPIA HUTA STARA 10 10 3 1 6 30:72
5 ORZEŁ KIEDRZYN 10 7 2 1 7 25:51
6 ALKAS ALEKSANDRIA 10 3 1 0 9 21:64
Kolejka nr 10
2018-10-26/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 14:4
2018-10-26/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - ALKAS ALEKSANDRIA 6:1
2018-10-27/11:00 ORLIK II BLACHOWNIA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 7:6
Kolejka nr 10
2018-10-26/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 14:4
2018-10-26/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - ALKAS ALEKSANDRIA 6:1
2018-10-27/11:00 ORLIK II BLACHOWNIA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 7:6
Kolejka nr 9
2018-10-19/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - ORLIK II BLACHOWNIA 0:5
2018-10-19/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - ORZEŁ KIEDRZYN 6:6
2018-10-20/11:30 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 4:4
Kolejka nr 8
2018-10-12/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 2:3
2018-10-12/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 1:4
2018-10-12/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - OLIMPIA HUTA STARA 2:3
Kolejka nr 7
2018-10-05/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - ORLIK II BLACHOWNIA 3:5
2018-10-05/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - ORZEŁ KIEDRZYN 5:4
2018-10-09/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - ALKAS ALEKSANDRIA 5:2
Kolejka nr 6
2018-09-28/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - ORZEŁ KIEDRZYN 5:6
2018-09-28/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 2:7
2018-09-28/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 3:10
Kolejka nr 5
2018-09-21/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 5:4
2018-09-21/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 2:10
2018-09-21/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - ORZEŁ KIEDRZYN 3:1
Kolejka nr 4
2018-09-14/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 7:3
2018-09-15/10:00 ORLIK II BLACHOWNIA - ALKAS ALEKSANDRIA 6:3
2018-09-15/11:00 ORZEŁ KIEDRZYN - OLIMPIA HUTA STARA 0:3
Kolejka nr 3
2018-09-07/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 12:6
2018-09-07/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - ALKAS ALEKSANDRIA 5:3
2018-09-08/11:30 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - ORZEŁ KIEDRZYN 5:1
Kolejka nr 2
2018-08-29/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 5:11
2018-08-31/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - OLIMPIA HUTA STARA 9:1
2018-08-31/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 0:11
Kolejka nr 1
2018-08-24/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - ORLIK II BLACHOWNIA 0:8
2018-08-24/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - ALKAS ALEKSANDRIA 15:0
2018-08-24/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 13:0

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=6

Ajaks 2010

DRUŻYNY

Ajaks III – Orlik Młodszy E2

Ajaks I – Żak F1

Trener: Krystian Kotarski, tel. 730-391-529, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI 

Od góry: II Trener Daniel Świąć, Tomasz Chobot, Marcel Wojtaszewski, Olaf Sołtysik, Antek Pietrasiak, Maciej Swodczyk, Adan, Paśnicki, Wiktor Wróblewski, Tymoteusz Peryga, Radosław Uramowski, Michał Kuś , Mikołaj Szyjewski, Władysław Janik, Trener Krystian Kotarski
Od dołu: Franciszek Łuć, Jakub Leks, Oliwier Grajcar, Maciej Ratman, Damian Strach, Bartłomiej Olesiak, Karol Marchewka, Karol Wołczyński, Stanisław Kubik, Szymon Grzyb, Szymon Kudła,
Brakujące osoby Aleksander Mrozik, Mateusz Mielczarek oraz Oliwier Bruś.

Treningi na boisku: poniedziałek, środa, piątek 16.30

TABELE

Orlik E2 Ajaks III - rocznik 2010

 

Częstochowa: E2 Orlik "grupa I - jesień"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 WARTA MSTÓW 14 39 13 0 1 119:35
2 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 14 34 11 1 2 115:49
3 UNIA RĘDZINY 14 31 10 1 3 81:55
4 AJAKS III CZĘSTOCHOWA 14 19 6 1 7 51:60
5 STRADOM CZĘSTOCHOWA 14 12 4 0 10 50:78
6 SKRA II CZĘSTOCHOWA 14 12 4 0 10 54:84
7 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 14 11 3 2 9 39:61
8 JURAJSKIE WILKI 14 7 2 1 11 31:118
Kolejka nr 14
2018-10-26/16:00 JURAJSKIE WILKI - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-10-26/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 3:6
2018-10-26/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 1:11
2018-11-02/17:00 WARTA MSTÓW - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 7:2
Kolejka nr 14
2018-10-26/16:00 JURAJSKIE WILKI - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-10-26/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 3:6
2018-10-26/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 1:11
2018-11-02/17:00 WARTA MSTÓW - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 7:2
Kolejka nr 13
2018-10-19/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 7:2
2018-10-19/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - SKRA II CZĘSTOCHOWA 5:3
2018-10-19/17:00 UNIA RĘDZINY - JURAJSKIE WILKI 11:2
2018-10-20/11:30 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW 3:6
Kolejka nr 12
2018-10-16/17:00 WARTA MSTÓW - UNIA RĘDZINY 9:3
2018-10-16/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 0:5
2018-10-16/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 7:5
2018-10-16/17:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - JURAJSKIE WILKI 9:1
Kolejka nr 11
2018-10-12/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - STRADOM CZĘSTOCHOWA 5:3
2018-10-12/17:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 3:10
2018-10-12/17:00 UNIA RĘDZINY - SKRA II CZĘSTOCHOWA 7:4
2018-10-13/10:00 JURAJSKIE WILKI - WARTA MSTÓW 0:8
Kolejka nr 10
2018-10-05/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW 3:6
2018-10-05/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - JURAJSKIE WILKI 8:1
2018-10-05/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 4:4
2018-10-05/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 4:4
Kolejka nr 9
2018-10-02/17:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 0:5
2018-10-02/17:00 UNIA RĘDZINY - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 5:3
2018-10-02/17:00 JURAJSKIE WILKI - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 1:13
2018-10-02/17:00 WARTA MSTÓW - SKRA II CZĘSTOCHOWA 7:0
Kolejka nr 8
2018-09-27/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW 4:6
2018-09-28/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 4:1
2018-09-28/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - JURAJSKIE WILKI 0:3
2018-09-29/11:30 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 3:5
Kolejka nr 7
2018-09-21/17:00 UNIA RĘDZINY - STRADOM CZĘSTOCHOWA 9:1
2018-09-21/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - WARTA MSTÓW 4:0
2018-09-21/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 12:5
2018-09-22/11:30 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - JURAJSKIE WILKI 5:2
Kolejka nr 6
2018-09-18/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 2:7
2018-09-18/17:00 WARTA MSTÓW - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 5:2
2018-09-18/17:00 JURAJSKIE WILKI - UNIA RĘDZINY 4:8
2018-09-18/17:30 SKRA II CZĘSTOCHOWA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 3:0
Kolejka nr 5
2018-09-14/17:00 JURAJSKIE WILKI - STRADOM CZĘSTOCHOWA 6:3
2018-09-14/17:00 UNIA RĘDZINY - WARTA MSTÓW 4:6
2018-09-14/17:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 4:3
2018-09-14/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 2:9
Kolejka nr 4
2018-09-07/16:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 3:4
2018-09-07/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 4:2
2018-09-07/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 8:3
2018-09-07/17:00 WARTA MSTÓW - JURAJSKIE WILKI 21:1
Kolejka nr 3
2018-09-04/17:00 WARTA MSTÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA 12:1
2018-09-04/17:00 JURAJSKIE WILKI - SKRA II CZĘSTOCHOWA 3:12
2018-09-04/17:00 UNIA RĘDZINY - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 3:7
2018-09-04/17:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 3:0
Kolejka nr 2
2018-08-31/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 5:9
2018-08-31/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - UNIA RĘDZINY 2:5
2018-08-31/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - JURAJSKIE WILKI 12:2
2018-08-31/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW 4:16
Kolejka nr 1
2018-08-24/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 7:5
2018-08-24/17:00 JURAJSKIE WILKI - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 5:5
2018-08-24/17:00 UNIA RĘDZINY - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 7:4
2018-08-29/17:00 WARTA MSTÓW - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 10:4

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=3

Żak F1 Ajaks I - rocznik 2010

 

Częstochowa: F1 Żak "grupa A"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 12 27 9 0 3 64:14
2 SKRA CZĘSTOCHOWA 12 27 9 0 3 50:32
3 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 12 12 4 0 8 24:66
4 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA 12 6 2 0 10 8:34
Kolejka nr 4
2018-10-22/17:00 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-10-22/17:20 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 1:2
2018-10-22/17:40 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-10-22/18:00 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:1
2018-10-22/18:20 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-10-22/18:40 SKRA CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA 6:2
Kolejka nr 4
2018-10-22/17:00 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-10-22/17:20 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 1:2
2018-10-22/17:40 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-10-22/18:00 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:1
2018-10-22/18:20 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-10-22/18:40 SKRA CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA 6:2
Kolejka nr 3
2018-10-15/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 6:3
2018-10-15/17:20 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-10-15/17:40 SKRA CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 10:2
2018-10-15/18:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-10-15/18:20 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-10-15/18:40 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:8
Kolejka nr 2
2018-09-24/17:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 6:2
2018-09-24/17:20 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-09-24/17:40 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-09-24/18:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 1:5
2018-09-24/18:20 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 9:0
2018-09-24/18:40 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:3
Kolejka nr 1
2018-09-10/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-09-10/17:20 SKRA CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 1:8
2018-09-10/17:40 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-09-10/18:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 6:9
2018-09-10/18:20 SKRA CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-09-10/18:40 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 19:0

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/zak-f1?liga=9

Ajaks 2011

DRUŻYNY

Ajaks II - Żak F1

Trener: Paweł Nowak, tel. 509 325 566

SKŁAD I TRENINGI

Stoją od lewej: Filip Jarząbek, Emilia Grabowska, Kamil Grabowski, Hubert Kubica, Hubert Cieślak, Tymon Stanuchiewicz, Mateusz Cichoń, Jakub Kulik, trener Grzegorz Dawidson
Klęczą od lewej: Mateusz Bedlechowicz, Patryk Maruszczak, Jeremi Augustowski, Nikodem Sztrobel, Jakub Matlak, Dawid Siwczyński, Kacper Pańtak, Dawid Kajka, Marcel Radomski.

TABELE

Żak F1 Ajaks II - rocznik 2011

 

Częstochowa: F1 Żak "grupa D"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 POGOŃ KAMYK 12 29 9 2 1 67:22
2 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 12 23 7 2 3 50:20
3 NAPRZÓD OSTROWY 12 15 5 0 7 37:55
4 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 12 3 1 0 11 8:65
Kolejka nr 4
2018-10-29/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-10-29/17:20 POGOŃ KAMYK - NAPRZÓD OSTROWY 5:3
2018-10-29/17:40 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY 0:3
2018-10-29/18:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - POGOŃ KAMYK 0:11
2018-10-29/18:20 POGOŃ KAMYK - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-10-29/18:40 NAPRZÓD OSTROWY - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 9:1
Kolejka nr 4
2018-10-29/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-10-29/17:20 POGOŃ KAMYK - NAPRZÓD OSTROWY 5:3
2018-10-29/17:40 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY 0:3
2018-10-29/18:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - POGOŃ KAMYK 0:11
2018-10-29/18:20 POGOŃ KAMYK - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-10-29/18:40 NAPRZÓD OSTROWY - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 9:1
Kolejka nr 3
2018-10-08/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY 9:0
2018-10-08/17:20 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - POGOŃ KAMYK 1:7
2018-10-08/17:40 NAPRZÓD OSTROWY - POGOŃ KAMYK 4:5
2018-10-08/18:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 6:0
2018-10-08/18:20 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY 3:10
2018-10-08/18:40 POGOŃ KAMYK - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 5:5
Kolejka nr 2
2018-09-24/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - POGOŃ KAMYK 0:3
2018-09-24/17:20 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 4:0
2018-09-24/17:40 POGOŃ KAMYK - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 6:0
2018-09-24/18:00 NAPRZÓD OSTROWY - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 0:4
2018-09-24/18:20 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - POGOŃ KAMYK 1:0
2018-09-24/18:40 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY 0:3
Kolejka nr 1
2018-09-10/17:00 POGOŃ KAMYK - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-09-10/17:20 NAPRZÓD OSTROWY - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 0:12
2018-09-10/17:40 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-09-10/18:00 POGOŃ KAMYK - NAPRZÓD OSTROWY 13:2
2018-09-10/18:20 NAPRZÓD OSTROWY - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-09-10/18:40 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - POGOŃ KAMYK 6:6

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/zak-f1?liga=12

Ajaks 2012

DRUŻYNY

Ajaks I - Żak F2

Trener: Kacper Klamut

SKŁAD I TRENINGI

Stoją od lewej: Antoni Gładysz, Filip Pepłowski, Alan Tame, Tymoteusz Wróblewski, Jan Pietrasiak, Tymon Kempa, Wojciech Wór, Karol Grabowski, Antoni Ociepa
Trener - Kacper Klamut. Nieobecni na zdjęciu: Filip Dudek, Adam Ociepa, Igor Nowak, Mikołaj Piekarski

Ajaks - Grupy naborowe

DRUŻYNY

Ajaks 2010/2011 - grupa naborowa I

Ajaks 2010/2011 - grupa naborowa II

Trenerzy:
Marek Pawłowski, tel. 785-480-985, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Grzegorz Dawidson, tel. 781-780-165, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

SKŁAD I TRENINGI

Grupa naborowa I

Stoją (od lewej): Jan Janik, Leonard Ociepa, Maciej Banasiak, Marcin Musik, Franciszek Maciążek, Joachim Wilk, Wojciech Jarosz, Trener Marek Pawłowski.
Siedzą (od lewej): Tomasz Zyskowski, Mateusz Gągała, Olaf Banaszek, Szymon Kowalski, Mateusz Woźniak, Dawid Kożuch, Wiktor Wilczyński, Mateusz Bajor.

Treningi - sala gimnastyczna SP 50
Środa: 15.45-17.00
Piątek: 15.45-17.00
Sobota: 10.15-11.30

Grupa naborowa II

Stoją (od lewej): Alan Zalas, Wojciech Wieczorek, Robert Michalski, Julian Kaliszuk, Szymon Turkiewicz, Tymoteusz Sienkowski, Sebastian Siedlecki, Adam Sośnica, Trener Marek Pawłowski Siedzą (od lewej): Adam Ligęza, Dawid Foina, Jakub Żebrowski, Julia Jędrasiak, Adrian Błaszczyk, Antoni Tronina, Ksawery Pruś, Borys Rybiałek.

Treningi - sala gimnastyczna SP 50
Poniedziałek 15.45-17.00
Czwartek 15.45-17.00
Sobota 9.00-10.15

Ajaks - Akademie przedszkolaka

DRUŻYNY

Grupa I - Ajaks 2012/2013

Trenerzy:
Aleksander Brdąkała, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Mariusz Pulcer
, tel. 503 851 346, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Grzegorz Kuziorowicz
, tel. 692 042 925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa II - Ajaks 2012/2013

Trenerzy:
Andrzej Lewandowski
Krzysztof Wąs
, 691 494 306, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grzegorz Kuziorowicz, tel. 692 042 925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa III - Ajaks 2012/2013

Trenerzy:
Mariusz Pulcer, tel. 503 851 346, e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Grzegorz Dawidson, tel.781 780 165, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Krzysztof Wąs, 691 494 306, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Grupa IV - Ajaks 2014 

Trenerzy:
Krystian Kotarski, tel. 730-391-529, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Kacper Klamut

SKŁAD I TRENINGI

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA I

Górny rząd (stoją od lewej): trener Aleksander Brdąkała, Paweł Jackowski, Julian Ładoń, Ksawery Kotela, Filip Bartosik, Kacper Kantor, Adrian Koczyński, Damian Bartosinski, trener Mariusz Pulcer.
środkowy rząd (stoją od lewej) : Leon Warzecha, Filip Hetmańczyk, Kajetan Palka, Leon Najman, Mikołaj Motyl, Antoni Zych, Jakub Zrostek, Paweł Sokołowski.
Siedzą (od lewej): Mateusz Stacherczak, Igor Krawczyk, Jakub Kołodziej, Cyprian Pruś, Antoni Frątczak,Maksymilian Olszewski, Patryk Wypych, Bartosz Zębik.

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA II

Górny rząd od lewej: trener Andrzej Lewandowski, Tomasz Biskup, Igor Nowak, Mikołaj Piekarski, Adam Ociepa, Piotr Pawlicki,Leon Warzecha, Tymoteusz Kuberski, trener Krzysztof Wąs,
Dolny rząd od lewej: Szymon Skwarczyński, Borys Miarka, Eryk Tomczyk, Borys Borkowski, Kuba Litwiński.

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA III

Siedzą od lewej: Karol Bińkowski, Filip Fedoniuk, Oliwier Gajda, Bartłomiej Jaruga, Mateusz Kubicki, Szymon Markowicz, Marcel Mirecki, Iwo Podstolak.
Stoją od lewej: Trener Krzysztof Wąs, Oskar Rajkowski, Jan Rorat, Szymon Walnik, Tymoteusz Żyngiel, Jan Bogunia, Kacper Maciąg, Franciszek Kołodziej, trener Mariusz Pulcer.

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA IV

Od góry Trener Kacper Klamut, Koczyński Arkadiusz, Janik Ignacy, .Łempiński Oskar., Baryła Paweł, Gawroński Antek, Popęda Mateusz, Ratman Jan
Od dołu Szyjewski Jan, Czekaj Karol, Ścigała Michał, Wyziński Bartek, Szpikowski Jakub, Stryjewski Nikodem

Szkółka bramkarska

DRUŻYNY

Ajaks - szkółka bramkarska

Trener: Michał Bruś, tel. 537-159-746

SKŁAD I TRENINGI

Rząd górny od lewej: Kacper Kowalczyk, Xavier Augustyńczyk, Paweł Leśnikowski, trener Michał Bruś.
Rząd dolny: od lewej Karol Marchewka , Wiktor Wilczynski, Damian strach , Dawid Siwczyński.

Cheerleaderki

DRUŻYNY

Ajaks - cheerleaderki - rocznik 2005-2010

Trenerka: Marta Gierczak, tel. 661-137-213

SKŁAD I TRENINGI

Na podłodze siedzą od lewej: Wiktoria Dłubała, Liliana Budzikur, Samanta Knysak, Tatiana Małolepsza, Natasza Grabara.
Stoją od lewej: Maja Łempińska, Kinga Chmielowska, Kinga Łempińska, Hania Rodek, Pola Szymańska, Kinga Trębicka, Nel Słotwińska.
Trenerka: Marta Gierczak