DRUŻYNY

Ajaks Częstochowa, klasa A grupa I

Trener: Piotr Pawłowski, tel. 663-377-416, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Górny rząd (od lewej): Mateusz Dziewoński, Alex Walczyński, Piotr Ostalski, Krystian Kotarski, Kamil Jaros, Mateusz Pokrzywiński, Bartosz Starczewski
Środkowy rząd (od lewej): Trener Piotr Pawłowski, Filip Żaba, Alex Bednarek, Kamil Kasztelan, Tomasz Stachera, Kacper Klamut, Józef Chmielewski, Daniel Świąć, Prezes Arkadiusz Szymanek
Dolny rząd (od lewej): Dominik Wysocki, Kacper Błachowicz, Wojciech Gajda, Igor Michalczyk, Igor Woźniak, Kacper Kruk

Treningi:
Wtorki, Środy i Piątki godz. 18.00
Soboty- mecze ligowe

 

Kadra Ajaks Częstochowa

Bramkarze:
Igor Michalczyk, Wojciech Gajda

Obrońcy:
Adam Grobelak, Krystian Kotarski, Alex Walczyński, Bartosz Starczewski, Kacper Nowak, Krzysztof Smykla

Pomocnicy:
Józef Chmielewski, Wojciech Rosa, Piotr Ostalski, Dominik Wysocki, Krystian Krowicki, Robert Jędrzejczyk, Mateusz Mazur, Mariusz Jarzyn, Michał Oleśkiewicz, Grzegorz Kuziorowicz, Kamil Rybak, Robert Siwy, Tomasz Stachera, Kacper Błachowicz, Piotr Pawłowski

Napastnicy:
Mateusz Pokrzywiński, Mateusz Dziewoński

TABELA

Ajaks Częstochowa, klasa A grupa I

 

Częstochowa: Klasa A "Grupa I"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 15 36 11 3 1 39:14
2 GLKS LOT KONOPISKA 15 33 11 0 4 45:23
3 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 15 31 10 1 4 29:17
4 LKS GROM CYKARZEW 15 25 8 1 6 34:23
5 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 15 25 8 1 6 32:26
6 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 15 23 7 2 6 31:26
7 LKS NAPRZÓD OSTROWY 15 22 6 4 5 21:24
8 KS GROM MIEDŹNO 15 21 6 3 6 33:27
9 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 15 19 5 4 6 31:31
10 LKS ALKAS ALEKSANDRIA 15 19 6 1 8 20:30
11 LKS OKSZA ŁOBODNO 15 17 5 2 8 32:31
12 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 15 15 4 3 8 23:48
13 LKS LISWARTA POPÓW 15 12 4 0 11 17:43
14 UKS ORLIK BLACHOWNIA 15 4 1 1 13 9:33
Kolejka nr 15
2019-03-23/15:30 LKS LISWARTA POPÓW - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 4:1
2019-03-23/15:30 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KS GROM MIEDŹNO 0:3
2019-03-23/15:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 0:2
2019-03-23/15:30 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - LKS OKSZA ŁOBODNO 3:3
2019-03-23/15:30 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GLKS LOT KONOPISKA 2:1
2019-03-23/15:30 LKS GROM CYKARZEW - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 9:2
2019-03-23/15:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 1:1
Kolejka nr 15
2019-03-23/15:30 LKS LISWARTA POPÓW - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 4:1
2019-03-23/15:30 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KS GROM MIEDŹNO 0:3
2019-03-23/15:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 0:2
2019-03-23/15:30 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - LKS OKSZA ŁOBODNO 3:3
2019-03-23/15:30 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GLKS LOT KONOPISKA 2:1
2019-03-23/15:30 LKS GROM CYKARZEW - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 9:2
2019-03-23/15:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 1:1
Kolejka nr 14
2019-03-16/15:30 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 1:2
2019-03-16/15:30 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:1
2019-03-16/15:30 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:1
2019-03-16/15:30 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:2
2019-03-16/15:30 KS GROM MIEDŹNO - UKS ORLIK BLACHOWNIA 2:1
2019-03-17/11:00 GLKS LOT KONOPISKA - LKS GROM CYKARZEW 2:1
2019-03-17/15:30 LKS LISWARTA POPÓW - LKS NAPRZÓD OSTROWY 4:1
Kolejka nr 13
2018-11-10/13:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-11-10/13:00 LKS LISWARTA POPÓW - UKS ORLIK BLACHOWNIA 2:0
2018-11-10/13:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 3:3
2018-11-10/13:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:1
2018-11-10/13:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS GROM CYKARZEW 2:3
2018-11-10/13:00 GLKS LOT KONOPISKA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:2
2018-11-10/13:00 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 0:4
Kolejka nr 12
2018-11-03/13:30 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-11-03/13:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - GLKS LOT KONOPISKA 1:5
2018-11-03/13:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:1
2018-11-03/13:30 LKS GROM CYKARZEW - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 5:1
2018-11-03/13:30 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KS GROM MIEDŹNO 4:2
2018-11-03/13:30 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - LKS LISWARTA POPÓW 0:1
2018-11-03/13:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 1:2
Kolejka nr 11
2018-10-27/14:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:3
2018-10-27/14:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 5:2
2018-10-27/14:00 LKS LISWARTA POPÓW - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:4
2018-10-27/14:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS GROM CYKARZEW 1:0
2018-10-27/14:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:3
2018-10-27/14:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 2:4
2018-10-27/14:00 GLKS LOT KONOPISKA - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 9:0
Kolejka nr 10
2018-10-20/14:30 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - GLKS LOT KONOPISKA 0:2
2018-10-20/14:30 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:3
2018-10-20/14:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 3:1
2018-10-20/14:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS GROM MIEDŹNO 3:1
2018-10-20/14:30 LKS GROM CYKARZEW - LKS LISWARTA POPÓW 4:1
2018-10-20/14:30 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:0
2018-10-20/14:30 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - UKS ORLIK BLACHOWNIA 2:0
Kolejka nr 9
2018-10-13/15:00 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2:2
2018-10-13/15:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS GROM CYKARZEW 2:1
2018-10-13/15:00 LKS LISWARTA POPÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:5
2018-10-13/15:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 2:3
2018-10-13/15:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 1:2
2018-10-13/15:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - GLKS LOT KONOPISKA 1:3
2018-10-13/15:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:1
Kolejka nr 8
2018-10-06/15:30 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LKS OKSZA ŁOBODNO 3:2
2018-10-06/15:30 GLKS LOT KONOPISKA - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 2:1
2018-10-06/15:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS LISWARTA POPÓW 4:0
2018-10-06/15:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 3:0
2018-10-06/15:30 LKS GROM CYKARZEW - UKS ORLIK BLACHOWNIA 2:1
2018-10-06/15:30 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 1:3
2018-10-07/15:30 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - KS GROM MIEDŹNO 2:3
Kolejka nr 7
2018-09-29/16:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2:1
2018-09-29/16:00 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - LKS GROM CYKARZEW 0:1
2018-09-29/16:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-09-29/16:00 KS GROM MIEDŹNO - GLKS LOT KONOPISKA 7:0
2018-09-29/16:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:1
2018-09-30/15:00 LKS LISWARTA POPÓW - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-09-30/16:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 4:1
Kolejka nr 6
2018-09-22/12:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - KS GROM MIEDŹNO 2:2
2018-09-22/16:30 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 4:2
2018-09-22/16:30 GLKS LOT KONOPISKA - LKS LISWARTA POPÓW 6:0
2018-09-22/16:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - UKS ORLIK BLACHOWNIA 3:1
2018-09-22/16:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:0
2018-09-22/16:30 LKS GROM CYKARZEW - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:3
2018-09-23/16:30 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:0
Kolejka nr 5
2018-09-15/12:00 LKS GROM CYKARZEW - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:1
2018-09-15/16:30 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:1
2018-09-15/16:30 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 2:1
2018-09-15/16:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 1:1
2018-09-15/16:30 LKS NAPRZÓD OSTROWY - GLKS LOT KONOPISKA 1:3
2018-09-15/16:30 LKS LISWARTA POPÓW - LKS OKSZA ŁOBODNO 0:2
2018-09-15/16:30 KS GROM MIEDŹNO - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 1:2
Kolejka nr 4
2018-09-08/11:00 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - KS GROM MIEDŹNO 2:1
2018-09-08/17:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - LKS LISWARTA POPÓW 3:2
2018-09-08/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:2
2018-09-08/17:00 GLKS LOT KONOPISKA - UKS ORLIK BLACHOWNIA 2:1
2018-09-08/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:0
2018-09-08/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS GROM CYKARZEW 2:1
2018-09-09/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:3
Kolejka nr 3
2018-09-01/12:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 2:1
2018-09-01/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 3:1
2018-09-01/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 3:1
2018-09-01/17:00 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - GLKS LOT KONOPISKA 4:5
2018-09-01/17:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS OKSZA ŁOBODNO 0:6
2018-09-01/17:00 LKS LISWARTA POPÓW - KS GROM MIEDŹNO 1:2
2018-09-02/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 1:1
Kolejka nr 2
2018-08-24/17:30 KS GROM MIEDŹNO - LKS NAPRZÓD OSTROWY 2:2
2018-08-25/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 5:2
2018-08-28/17:00 GLKS LOT KONOPISKA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:2
2018-08-30/18:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - UKS ORLIK BLACHOWNIA 1:0
2018-11-17/11:00 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LKS LISWARTA POPÓW 7:0
2018-11-17/11:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-11-18/11:00 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS GROM CYKARZEW 1:4
Kolejka nr 1
2018-08-18/11:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:2
2018-08-18/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 7:1
2018-08-18/17:00 LKS GROM CYKARZEW - GLKS LOT KONOPISKA 0:3
2018-08-18/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:0
2018-08-18/17:00 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - LKS ALKAS ALEKSANDRIA 3:0
2018-08-18/17:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - KS GROM MIEDŹNO 2:1
2018-08-18/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS LISWARTA POPÓW 1:0
Kolejka nr 16
2019-03-30/16:00 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2019-03-30/16:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS GROM CYKARZEW -:-
2019-03-30/16:00 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2019-03-30/16:00 GLKS LOT KONOPISKA - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2019-03-30/16:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - UKS ORLIK BLACHOWNIA -:-
2019-03-30/16:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2019-03-30/16:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS LISWARTA POPÓW -:-
Kolejka nr 17
2019-04-06/17:00 KS GROM MIEDŹNO - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2019-04-06/17:00 LKS LISWARTA POPÓW - LKS ALKAS ALEKSANDRIA -:-
2019-04-06/17:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - GLKS LOT KONOPISKA -:-
2019-04-06/17:00 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2019-04-06/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2019-04-06/17:00 LKS GROM CYKARZEW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2019-04-07/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
Kolejka nr 18
2019-04-13/17:00 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LKS GROM CYKARZEW -:-
2019-04-13/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2019-04-13/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2019-04-13/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - UKS ORLIK BLACHOWNIA -:-
2019-04-13/17:00 GLKS LOT KONOPISKA - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2019-04-13/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS LISWARTA POPÓW -:-
2019-04-13/17:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - KS GROM MIEDŹNO -:-
Kolejka nr 19
2019-04-20/17:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2019-04-20/17:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
2019-04-20/17:00 LKS LISWARTA POPÓW - GLKS LOT KONOPISKA -:-
2019-04-20/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2019-04-20/17:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2019-04-20/17:00 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2019-04-20/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS GROM CYKARZEW -:-
Kolejka nr 20
2019-04-27/17:00 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2019-04-27/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2019-04-27/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - UKS ORLIK BLACHOWNIA -:-
2019-04-27/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2019-04-27/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS LISWARTA POPÓW -:-
2019-04-27/17:00 GLKS LOT KONOPISKA - KS GROM MIEDŹNO -:-
2019-04-27/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS ALKAS ALEKSANDRIA -:-
Kolejka nr 21
2019-05-04/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-04/17:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - GLKS LOT KONOPISKA -:-
2019-05-04/17:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-04/17:00 LKS LISWARTA POPÓW - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2019-05-04/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-04/17:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS GROM CYKARZEW -:-
2019-05-04/17:00 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
Kolejka nr 22
2019-05-11/17:00 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2019-05-11/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - UKS ORLIK BLACHOWNIA -:-
2019-05-11/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2019-05-11/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS LISWARTA POPÓW -:-
2019-05-11/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - KS GROM MIEDŹNO -:-
2019-05-11/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LKS ALKAS ALEKSANDRIA -:-
2019-05-11/17:00 GLKS LOT KONOPISKA - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
Kolejka nr 23
2019-05-18/17:00 GLKS LOT KONOPISKA - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-18/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-18/17:00 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2019-05-18/17:00 KS GROM MIEDŹNO - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-18/17:00 LKS LISWARTA POPÓW - LKS GROM CYKARZEW -:-
2019-05-18/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2019-05-18/17:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
Kolejka nr 24
2019-05-25/17:00 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - UKS ORLIK BLACHOWNIA -:-
2019-05-25/17:00 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2019-05-25/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS LISWARTA POPÓW -:-
2019-05-25/17:00 LKS GROM CYKARZEW - KS GROM MIEDŹNO -:-
2019-05-25/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS ALKAS ALEKSANDRIA -:-
2019-05-25/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
2019-05-25/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - GLKS LOT KONOPISKA -:-
Kolejka nr 25
2019-06-01/17:30 LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-01/17:30 GLKS LOT KONOPISKA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2019-06-01/17:30 LKS OKSZA ŁOBODNO - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-01/17:30 LKS ALKAS ALEKSANDRIA - LKS GROM CYKARZEW -:-
2019-06-01/17:30 KS GROM MIEDŹNO - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2019-06-01/17:30 LKS LISWARTA POPÓW - LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2019-06-01/17:30 LKS NAPRZÓD OSTROWY - UKS ORLIK BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 26
2019-06-08/17:30 KOS VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2019-06-08/17:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS LISWARTA POPÓW -:-
2019-06-08/17:30 LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - KS GROM MIEDŹNO -:-
2019-06-08/17:30 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS ALKAS ALEKSANDRIA -:-
2019-06-08/17:30 LKS GROM CYKARZEW - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
2019-06-08/17:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GLKS LOT KONOPISKA -:-
2019-06-08/17:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/seniorzy/klasa-a?liga=2

Seniorzy znów na remis

Seniorzy Ajaks 24-03-2019 P. Pawłowski

W sobotę 23 marca nasz zespół Seniorów rozegrał pierwsze spotkanie na własnym boisku w rundzie wiosennej w ramach
15. kolejki rozgrywek Klasy "A" podejmując czwartą drużynę w tabeli, Błękitnych Libidza. Pierwsze minuty spotkania to zdecydowana przewaga naszego zespołu, który długo utrzymywał się przy piłce cierpliwie budując swój atak pozycyjny. Goście natomiast bronili się całym zespołem na własnej połowie i czekali na okazje do kontrataków. Nasi zawodnicy starali się zmusić rywali do biegania wymieniając duże ilości podań i stosując częste zmiany ciężaru gry.

Czytaj więcej: Seniorzy znów na remis

Seniorzy tracą punkty na inaugurację

Seniorzy Ajaks 17-03-2019 P. Pawłowski

W sobotę 16 marca nasz zespół Seniorów zainaugurował rundę wiosenną, udając się do dzielnicy Dźbów na pojedynek z Płomieniem Częstochowa. W pierwszym spotkaniu obu ekip górą zdecydowanie był Ajaks wygrywając 7:1. Drużyna gospodarzy w przerwie zimowej mocno przebudowała  skład i wyszła z nastawieniem, aby urwać punkty liderowi rozgrywek. Początek spotkania to lekka przewaga naszej drużyny, która chciała narzucić swoje warunki gry i starała się szybko doskakiwać do rywali w momencie wyprowadzania przez nich piłki.

 

Czytaj więcej: Seniorzy tracą punkty na inaugurację

Seniorzy w końcowej fazie przygotowań

Seniorzy Ajaks 27-02-2019 P. Pawłowski

Nasza drużyna Seniorów, która po rundzie jesiennej jest liderem rozgrywek Klasy "A" intensywnie przygotowuje się do rundy wiosennej. Zawodnicy od początku stycznia odbyli już wiele intensywnych jednostek treningowych, a także rozegrali jak dotąd 9 meczów kontrolnych, notując 6 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki.

Czytaj więcej: Seniorzy w końcowej fazie przygotowań

4. miejsce Seniorów w Halowym Memoriale im. Michała Kobusa

Seniorzy Ajaks 13-01-2019 P. Pawłowski

W sobotę 12 stycznia nasz zespół Seniorów wziął udział w Halowym Memoriale im. Michała Kobusa organizowanym przez KS Stradom Częstochowa. Nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony, zajmując 2. miejsce w swojej grupie, co dało awans do półfinału. Tam ulegliśmy po rzutach karnych "Przyjaciołom Kobiego", a w spotkaniu o 3. miejsce w minimalnych rozmiarach przegraliśmy z Unią Rędziny. Nasz zespół potrafił nawiązać równorzędną walkę z każdym z rywali i przy odrobinie szczęścia była realna szansa na zajęcie wyższej pozycji w turnieju. 

Czytaj więcej: 4. miejsce Seniorów w Halowym Memoriale im. Michała Kobusa

Seniorzy rozpoczęli przygotowania

Seniorzy Ajaks 10-01-2019 P. Pawłowski

W środę 9 stycznia nasz zespół Seniorów rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszym treningu w 2019 roku stawiło się 16 zawodników, którzy mimo pokrytego śniegiem boiska odbyli na nim 60-minutowy rozruch połączony z formami ogólnorozwojowymi. W naszym zespole w przerwie zimowej nie powinno dojść do wielkich zmian kadrowych. Dotychczas żaden z zawodników, którzy występowali jesienią przy Starzyńskiego nie zgłosił chęci zmiany barw klubowych, natomiast być może ujrzymy kilka nowych twarzy w rozgrywkach wiosennych. Przypominamy, że po rundzie jesiennej zajmujemy pozycję lidera rozgrywek Klasy "A" z czteropunktową przewagą nad drugim w tabeli Lotem Konopiska. 

Czytaj więcej: Seniorzy rozpoczęli przygotowania

Ajaks umacnia się na pozycji lidera!

Seniorzy Ajaks 18-11-2018 P. Pawłowski

 W sobotę 17 listopada nasz zespół Seniorów ostatecznie zakończył rundę jesienną rozgrywając zaległe spotkanie 2. kolejki
Klasy "A" w Libidzy. Mecz rozpoczął się znakomicie dla naszej drużyny, gdyż już w 5. minucie objęliśmy prowadzenie.
Znakomitym strzałem z ok. 20 metrów popisał się Józef Chmielewski, który nie dał szans bramkarzowi Błękitnych.  Gospodarze natychmiast ruszyli do ataku i już 2 minuty później mieli znakomitą sytuację do wyrównania, ale ich zawodnik będąc kilka metrów przed bramką Igora Woźniaka posłał piłkę nad poprzeczką. Należy zaznaczyć, że boisko w Libidzy jest bardzo specyficzne, gdyż mimo dobrze przygotowanej murawy ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu mogliśmy być świadkami częstych sytuacji podbramkowych z obu stron.

Czytaj więcej: Ajaks umacnia się na pozycji lidera!

Ajaks mistrzem jesieni !!!

Seniorzy Ajaks 11-11-2018 P. Pawłowski

Miło nam poinformować, że po wczorajszym meczu z dotychczasowym liderem tabeli, Lotem Konopiska nasza drużyna seniorów objęła prowadzenie w rozgrywkach Klasy "A". Mecz "na szczycie" nasz zespół rozpoczął bez żadnych kompleksów chcąc od samego początku narzucić rywalowi swoje warunki gry.

Czytaj więcej: Ajaks mistrzem jesieni !!!

Seniorzy zwyciężają po dramatycznym meczu!

Seniorzy Ajaks 04-11-2018 P. Pawłowski

 W sobotę 3 listopada byliśmy świadkami niesamowitego widowiska przy Starzyńskiego. Nasz zespół Seniorów podejmował Okszę Łobodno i z całą pewnością było to jedne z najcięższych spotkań w tym sezonie. Pierwsze 10 minut należało do zespołu gości, którzy dobrze operowali piłką, a nasi zawodnicy skupili się na przesuwaniu i pilnowaniu bliskich odległości w grze obronnej. Po tym okresie przejęliśmy inicjatywę zmuszając rywali do biegania i tworząc sobie kilka znakomitych sytuacji do objęcia prowadzenia.

Czytaj więcej: Seniorzy zwyciężają po dramatycznym meczu!

Seniorzy sięgają po kolejne 3 punkty!

Seniorzy Ajaks 28-10-2018 P. Pawłowski

W sobotę 27 października nasz zespół Seniorów udał się do Aleksandrii, aby rozegrać mecz w ramach 11. kolejki Klasy "A"
z tamtejszym Alkasem. Początek spotkania należał do naszej drużyna, która utrzymywała się przy piłce i starała się konstruować akcje na połowie rywala. Niestety często brakowało "ostatniego podania" i strzałów z dystansu, a także sporo było niedokładności  czego efektem było niewielkie zagrożenie pod bramką Alkasu.

Czytaj więcej: Seniorzy sięgają po kolejne 3 punkty!