DRUŻYNY

Ajaks III - Orlik E1

Trener: Grzegorz Dawidson, tel. 781-780-165, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Stoją od lewej: Jakub Jarząbek, Marcin Jędryka, Tymoteusz Pińkowski, Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Alex Ciureja, Dawid Predko, trener Grzegorz Dawidson.
Leżą od lewej: Mikołaj Łotys, Dominik Lesiak.

Treningi na boisku odbywają się :
wtorek - 17.45-19.15
środa - 17.45-19.15
piątek - 16.00-17.30  

TABELE

Orlik E1 Ajaks III - rocznik 2007

 

Częstochowa: I liga okręgowa E1 Orlik "grupa I - jesień"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 12 36 12 0 0 198:19
2 SKRA II CZĘSTOCHOWA 12 25 8 1 3 84:60
3 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 12 21 7 0 5 87:55
4 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 12 21 7 0 5 74:55
5 STRADOM I CZĘSTOCHOWA 12 10 3 1 8 74:110
6 POGOŃ I KAMYK 12 6 2 0 10 40:117
7 ORLIK BLACHOWNIA 12 6 2 0 10 52:193
Kolejka nr 14
2018-10-29/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 9:12
2018-10-29/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 2:1
2018-11-03/10:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 7:2
Kolejka nr 14
2018-10-29/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 9:12
2018-10-29/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 2:1
2018-11-03/10:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 7:2
Kolejka nr 13
2018-10-25/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 2:9
2018-10-25/17:00 POGOŃ I KAMYK - STRADOM I CZĘSTOCHOWA 7:3
2018-10-27/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 0:4
Kolejka nr 12
2018-10-18/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK 7:1
2018-10-18/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 8:1
2018-10-20/10:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 27:0
Kolejka nr 11
2018-10-15/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 5:12
2018-10-15/17:00 POGOŃ I KAMYK - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 1:18
2018-10-15/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 6:7
Kolejka nr 10
2018-10-12/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK 9:2
2018-10-13/10:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - STRADOM I CZĘSTOCHOWA 16:5
2018-10-13/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 16:3
Kolejka nr 9
2018-10-04/16:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 1:19
2018-10-04/17:00 POGOŃ I KAMYK - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 2:8
2018-10-04/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 8:6
Kolejka nr 8
2018-09-26/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 6:3
2018-09-27/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - POGOŃ I KAMYK 6:8
2018-09-29/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - STRADOM I CZĘSTOCHOWA 9:7
Kolejka nr 7
2018-09-24/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - STRADOM I CZĘSTOCHOWA 5:18
2018-09-24/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 1:3
2018-09-25/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 6:13
Kolejka nr 6
2018-09-20/16:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 29:4
2018-09-21/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK 6:5
2018-09-22/10:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 13:1
Kolejka nr 5
2018-09-13/17:00 POGOŃ I KAMYK - SKRA II CZĘSTOCHOWA 1:11
2018-09-13/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 2:27
2018-09-15/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 4:3
Kolejka nr 4
2018-09-06/16:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - STRADOM I CZĘSTOCHOWA 6:6
2018-09-06/18:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 16:1
2018-09-15/13:30 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK 26:0
Kolejka nr 3
2018-09-03/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 1:17
2018-09-03/17:00 POGOŃ I KAMYK - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 3:10
2018-09-03/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 4:15
Kolejka nr 2
2018-08-30/17:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 11:0
2018-09-01/12:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK 5:3
2018-11-08/18:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - STRADOM I CZĘSTOCHOWA 7:2
Kolejka nr 1
2018-08-23/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 6:2
2018-08-23/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 3:13
2018-08-23/17:00 POGOŃ I KAMYK - ORLIK BLACHOWNIA 7:8

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=19

Zwycięstwo Ajaksu III rocznik 2007/2008 na zakończenie rozgrywek

Ajaks 2007/2008 03-11-2017 G. Dawidson

03-11-2017r- boisko w Rzrzęczycach

Orlik E1 grupa III.

Orkan Rzerzęczyce 9 : 10 Ajaks II Cz-wa
N.Tyszkowski(7), T. Pińkowski(2), A.Ciureja(1)

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Jakub Jarząbek, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski,     Bartosz Gust 

Trener Grzegorz Dawidson

Remis Ajaksu III rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 28-10-2017 G. Dawidson

28-10-2017r- boisko ul.Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III.

Ajaks III Cz-wa 3 : 3 Kmicic Kruszyna
N.Tyszkowski(2), K. Czapliński(1)

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Kajetan Czapliński, Jakub Jarząbek, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski 

Trener Grzegorz Dawidson

Porażka Ajaksu III rocznik 2007/2008 w Rędzinach

Ajaks 2007/2008 20-10-2017 G. Dawidson

20-10-2017r- boisko w Rędzinach.

Orlik E1 grupa III.

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Bartosz Gust, Jakub Jarząbek,Dominik Lesiak, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski 

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 3 : 6 Unia Rędziny
N.Tyszkowski(2), J.Jarząbek(1)

Zwycięski mecz Ajaksu III rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 14-10-2017 G. Dawidson

13-10-2017r- boisko Ajaksu Cz-wa ul. Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Bartosz Gust, Jakub Jarząbek,Dominik Lesiak, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski 

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 8 : 5 Gmina Kłomnice
N. Tyszkowski(7), J. Jarząbek(1)

Porażka Orlików rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 06-10-2017 G. Dawidson

06-10-2017r- boisko Ajaksu ul. Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Marcin Jędryka, Kajetan Czapliński, Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Jakub Jarząbek,Dominik Lesiak.

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 4 : 8 Metal Rzeki Wielkie
N.Tyszkowski(4)

Zwycięstwo Ajaksu III rocznik 2007/08 w lidze Orlika

Ajaks 2007/2008 30-09-2017 G. Dawidson

30-09-2017r- boisko Ajaksu ul. Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Tymoteusz Pińkowski, , Marcin Jędryka, Kajetan Czapliński, Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Jakub Jarząbek, Alex Ciureja.

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 6 : 4 Orkan Rzerzęczyce
T. Pińkowski(3), N. Tyszkowski(3)

porażka Ajaksu III rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 16-09-2017 G. Dawidson

16-09-2017r- boisko Starzyńskiego 10

Skład drużyny: Jakub Jarząbek, Kajetan Czapliński, Marcin Jędryka, Tymoteusz Pińkowski, Marcel Sosnecki, Bartosz Gust, Nicolas Tyszkowski, Mikołaj Łotys.

Trener: Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 5 : 6 Unia Rędziny
N.Tyszkowski(3), J. Jarząbek(1), M. Łotys(1)

porażka Ajaksu III rocznik 2007

Ajaks 2007/2008 08-09-2017 G. Dawidson

08.09.2017r - boisko w Kłomnicach

Orlik E1 - grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Tymoteusz Pińkowski, , Marcin Jędryka, Kajetan Czapliński, Nicolas Tyszkowski, Marcel Sosnecki, Bartosz Gust.

Trener Grzegorz Dawidson

GLKS Kłomnice 10 : 4 Ajaks III Częstochowa
T.Pińkowski(2), M.Łotys(1), B. Gust(1)

 

 

Wygrana Ajaksu III rocznik 2007 na inauguracje ligi

Ajaks 2007/2008 01-09-2017 G. Dawidson

01.09.2017r - boisko Metalu Rzeki Wielkie

Orlik E1 - grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Tymoteusz Pińkowski, , Marcin Jędryka,   Alan Flis , Jakub Jarząbek,  Kajetan Czapliński,Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Marcel Sosnecki.  

Metal Rzeki Wielkie 4 : 12 Ajaks III Częstochowa
T.Pińkowski(5), N. Tyszkowski(3), J.Jarząbek(2), M.Łotys(1), A.Flis(1)

Trener G. Dawidson.