DRUŻYNY

Ajaks III - Orlik E1

Trener: Grzegorz Dawidson, tel. 781-780-165, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Stoją od lewej: Jakub Jarząbek, Marcin Jędryka, Tymoteusz Pińkowski, Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Alex Ciureja, Dawid Predko, trener Grzegorz Dawidson.
Leżą od lewej: Mikołaj Łotys, Dominik Lesiak.

Treningi na boisku odbywają się :
wtorek - 17.45-19.15
środa - 17.45-19.15
piątek - 16.00-17.30  

TABELE

Orlik E1 Ajaks III - rocznik 2007

 

0 - Server was unable to process request. ---> 22P02: invalid input syntax for integer: ""

Remis Ajaksu III rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 28-10-2017 G. Dawidson

28-10-2017r- boisko ul.Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III.

Ajaks III Cz-wa 3 : 3 Kmicic Kruszyna
N.Tyszkowski(2), K. Czapliński(1)

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Kajetan Czapliński, Jakub Jarząbek, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski 

Trener Grzegorz Dawidson

Porażka Ajaksu III rocznik 2007/2008 w Rędzinach

Ajaks 2007/2008 20-10-2017 G. Dawidson

20-10-2017r- boisko w Rędzinach.

Orlik E1 grupa III.

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Bartosz Gust, Jakub Jarząbek,Dominik Lesiak, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski 

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 3 : 6 Unia Rędziny
N.Tyszkowski(2), J.Jarząbek(1)

Zwycięski mecz Ajaksu III rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 14-10-2017 G. Dawidson

13-10-2017r- boisko Ajaksu Cz-wa ul. Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Bartosz Gust, Jakub Jarząbek,Dominik Lesiak, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski 

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 8 : 5 Gmina Kłomnice
N. Tyszkowski(7), J. Jarząbek(1)

Porażka Orlików rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 06-10-2017 G. Dawidson

06-10-2017r- boisko Ajaksu ul. Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Marcin Jędryka, Kajetan Czapliński, Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Jakub Jarząbek,Dominik Lesiak.

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 4 : 8 Metal Rzeki Wielkie
N.Tyszkowski(4)

Zwycięstwo Ajaksu III rocznik 2007/08 w lidze Orlika

Ajaks 2007/2008 30-09-2017 G. Dawidson

30-09-2017r- boisko Ajaksu ul. Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Tymoteusz Pińkowski, , Marcin Jędryka, Kajetan Czapliński, Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Jakub Jarząbek, Alex Ciureja.

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 6 : 4 Orkan Rzerzęczyce
T. Pińkowski(3), N. Tyszkowski(3)

porażka Ajaksu III rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 16-09-2017 G. Dawidson

16-09-2017r- boisko Starzyńskiego 10

Skład drużyny: Jakub Jarząbek, Kajetan Czapliński, Marcin Jędryka, Tymoteusz Pińkowski, Marcel Sosnecki, Bartosz Gust, Nicolas Tyszkowski, Mikołaj Łotys.

Trener: Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 5 : 6 Unia Rędziny
N.Tyszkowski(3), J. Jarząbek(1), M. Łotys(1)

porażka Ajaksu III rocznik 2007

Ajaks 2007/2008 08-09-2017 G. Dawidson

08.09.2017r - boisko w Kłomnicach

Orlik E1 - grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Tymoteusz Pińkowski, , Marcin Jędryka, Kajetan Czapliński, Nicolas Tyszkowski, Marcel Sosnecki, Bartosz Gust.

Trener Grzegorz Dawidson

GLKS Kłomnice 10 : 4 Ajaks III Częstochowa
T.Pińkowski(2), M.Łotys(1), B. Gust(1)

 

 

Wygrana Ajaksu III rocznik 2007 na inauguracje ligi

Ajaks 2007/2008 01-09-2017 G. Dawidson

01.09.2017r - boisko Metalu Rzeki Wielkie

Orlik E1 - grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Tymoteusz Pińkowski, , Marcin Jędryka,   Alan Flis , Jakub Jarząbek,  Kajetan Czapliński,Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Marcel Sosnecki.  

Metal Rzeki Wielkie 4 : 12 Ajaks III Częstochowa
T.Pińkowski(5), N. Tyszkowski(3), J.Jarząbek(2), M.Łotys(1), A.Flis(1)

Trener G. Dawidson.