Zwycięska passa Ajaksu 2007

Ajaks 2007 25-09-2016 R. Skwarczyński

 E2 Orlik grupa II, 2016.09.23

Liswarta Krzepice 1 : 6 Ajaks
Kobiałka x1, Kamiński x1, Żukowski x1, Woźniak x1, Patynowski x1,Kolebacz x1

E1 Orlik grupa IV, 2016.09.24

Ajaks 11 : 0 Akademia Sportu Przystajń
Loręcki x3, Żukowski Mikołaj x3, Karna x2, Peryga x1, Liczko x2

Trener: Rafał Skwarczyński

Zwycięstwo Ajaksu rocznika 2004

Ajaks 2004 24-09-2016 K. Wąs

Młodzik D1  III Liga Wojewódzka 7 kolejka

24.09.2016 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 9 : 0 Uks "Orlik" Blachownia
Strugacz 7',14', 24', Pulcer 2', Ratecki 15', Kwiatkowski 16', Pogorzelski 28', Fyda 52', Michalczyk 54'

Do przerwy (7:0)

Czytaj więcej: Zwycięstwo Ajaksu rocznika 2004

Wygrana i pierwsze miejsce rocznika 2008 w lidze Orlika E2

Ajaks 2008 24-09-2016 M. Pokrzywiński

Orlik E2 grupa III

Skład: Konrad Szałaj, Mariusz Siudeja, Piotr Orzechowski, Antoni Wilk, Kacper Zrostek, Krzysztof Kupczyk, Bernard Bojur,  Mateusz Słama, Marcin Janerka, Adam Płowiec, Kacper Nawracała

Trener: Mateusz Pokrzywiński  

Ajaks III Częstochowa

10 : 1 APN II Częstochowa
M.Siudeja x4 M.Janerka x4 K.Szałaj M.Słama

ORLIK E1 2006 WYGRYWA WYSOKO

Ajaks 2006 23-09-2016 M. Jarzyn

Skład: Jasiurski, Wróbel, Stolarczyk, Gąska, Panek, Miklus, Włoch, Stachera, Kociszewski, Głowacki, Błaszczyk

Olimpia Truskolasy 2 : 17 Ajaks
Błaszczyk x4, Stachera x4, Włoch x3, Miklus x2, Panek x2, Kociszewski, Br.sam.

Przegrana Ajaksu rocznika 2004

Ajaks 2004 22-09-2016 K. Wąs

Młodzik D1  III Liga Wojewódzka 6 kolejka

21.09.2016 r. stadion, ul. Limanowskiego 83

Apn/Raków Czestochowa 6 : 3 Uks "Ajaks" Częstochowa
Michalczyk 21', 30', Majer 31'

Do przerwy (1:2)

skład : Fyda Szymon, Kościelny Kacper, Kostro Dominik, Kwiatkowski Adam, Majer Dominik, Michalczyk Michał, Ociepa Szymon, Pogorzelski Igor, Pulcer Michał, Ratecki Patryk,  Sularz Jan, Strugacz Michał, Tyfel Adrian, 

Trener: Krzysztof Wąs

Kolejny mecz naszego zespołu rocznika 2004 już w sobotę 24.09.2016 o godz 11:30. Gramy u siebie z drużyną Uks "Orlik" Blachownia.

Grał rocznik 2005

Ajaks 2005 21-09-2016 K. Kotarski

Młodzik D1  III Liga Wojewódzka 7 kolejka

21.09.2016 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Skład: Kalek, Kowalczyk, Wolski, Wieczorek, Stępień, Kamiński, Głowacki, Kielichowski, Brondel, Terlecki, Janik, Pustuł, Trojanowski, Tomalak, Pazera

Trener: Krystian Kotarski

Do przerwy (0:1)

Ajaks 2 : 7 As Lubliniec
Kamiński, Stępień

REMIS PO ZACIĘTYM MECZU ROCZNIKA 2006

Ajaks 2006 20-09-2016 M. Jarzyn

Skład:Wróbel, Leśnikowski, Wójcik, Gąska, Sowiński, Szymanek, Brodziak, Kasprzak, Szałaj, Kociszewski, Stachera, Włoch.

Ajaks 3 : 3 APN 1 Częstochowa
Szymanek, Brodziak, Szałaj

Zwycięstwo Ajaksu rocznika 2004

Ajaks 2004 18-09-2016 K. Wąs

Młodzik D1  III Liga Wojewódzka 5 kolejka

17.09.2016 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 5 : 0 Lks "Orzeł" Kiedrzyn
Pulcer 10', 29', 44', Michalczyk 45', Majer 46'

Do przerwy (2:0)

Czytaj więcej: Zwycięstwo Ajaksu rocznika 2004

Kolejne zwycięstwo Seniorów!

Seniorzy Ajaks 18-09-2016 P. Pawłowski

17.09.2016 B-Klasa gr. I

4. kolejka

Ajaks 3 : 2 Płomień Lgota Mała
Pokrzywiński 2, Rosa 1

Czytaj więcej: Kolejne zwycięstwo Seniorów!