Obóz 2019 - dzień 5

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 08, sierpień 2019 Admin Drukuj E-mail

Rocznik 2006 rozpoczął kolejny dzień treningowy od porannego biegania po parku podczas gdy inni jeszcze smacznie spali. Chłopcy odwiedzili pobliską ścieżkę zdrowia, a nawet tereny nieco dalej czyli łąki, pola, lasy. 

Główną atrakcją dnia była piesza wycieczka krajoznawcza po mieście Prudnik. Przewodnik Marcin wykazał się ogromną wiedzą i opowiadał bardzo dużo o historii miasta. Zachowało się tu wiele historycznych budynków i koszary, w których stacjonuje jedna z naszych grup. Obecnie jest tu osiedle mieszkaniowe i różne, drobne przedsiębiorstwa. Chłopcy zjedli na rynku lody, które zafundował nam organizator wycieczki, dla wielu chłopaków było to jednak za mało i musieli jeszcze coś przegryźć... 

Po obiedzie przyszedł czas na treningi i sparing. Część chłopców trenowała na orliku, część zwiedzała miasto, a w tym czasie rocznik 2007/8 rozegrał spotkanie z Odrą Opole. Pomimo trzymania kciuków nie było to dla nich spotkanie zwycięskie, ale nasi chłopcy walczyli i zdobyli honorową bramkę. 

Po meczu czas na kolejne atrakcje. Po raz kolejny chłopcy byli na basenie, nie mogło też zabraknąć wizyty w sklepie, a najmłodsi szykowali się na rozgrywki wewnętrzne czyli rozgrywali mecze między sobą. 

Zostały jeszcze wieczorne próby do występów na zakończenie obozu. Każda drużyna przygotowuje skecz lub piosenkę na wesoło. Czasu zostało niewiele więc trzeba się sprężyć.