6 dzień obozu Ajaks 2011

Kategoria: Artykuły Opublikowano: czwartek, 08, sierpień 2024 Drukuj E-mail

Szósty dzień obozu - relacja

Szósty dzień obozu rozpoczął się bez niespodzianek czyli od śniadania, po którym przyszedł czas na drugi sparing 11x11. Naszym przeciwnikiem była drużyna UKS Academy Dobrzykowice. Tym razem trenerzy postanowili nieco zmodyfikować ustawienie. Na boisku pojawili się wszyscy zawodnicy i pierwsza połowa grana wyjściowym garniturem zakończyła się wysokim prowadzenia 9:1 oczywiście dla UKS Ajaks. Po przerwie zmiennicy w tym młodsi zawodnicy z rocznika 2012 dołożyli jeszcze 3 gole i ostatecznie wygraliśmy 12:1. Po wygranej pulpety z ziemniakami smakowały jak delicje. Po obiedzie był czas na zasłużony odpoczynek. Po południu pomimo padającego deszczu odbyliśmy trening, w którym najwięcej czasu poświęcono na grę wewnętrzną. Następnie trzeba było szybko zrzucić mokre ciuchy, wziąć ciepły prysznic i biegusem na kolokację, a dziś z pewnością smakowała ona każdemu, bo była pizza. Po kolacji udaliśmy się na halę sportową gdzie odbył się turniej tenisa stołowego. Wzięło w nim udział, aż 18 zawodników i podobnie jak na sparingu zaprezentowali się świetnie. Po prawie dwóch godzinach rywalizacji, która toczyła się jednocześnie na 6 stołach wyłoniono trzech najlepszych ping-pongistów. Byli to 1. Kuba, 2. Marcel, 3. Wiktor. Dzień był bardzo pracowity ale to nie koniec. Jutro kolejny sparing.