3 dzień obozu Ajaks 2011

Kategoria: Artykuły Opublikowano: poniedziałek, 05, sierpień 2024 Drukuj E-mail

Trzeci dzień obozu - relacja

Na początek trzeciego dnia pobytu pożywne śniadanko i po krótkiej przerwie przyszedł czas na pierwszy trening. Ze względu na zaplanowane popołudniowe sparingi była między innymi gra w siatko-nogę, oraz małe gry na utrzymanie się przy piłce.

Następnie przyszedł czas na obiad. Dziś smaczna zupa pomidorowa oraz do wyboru dwa rodzaje kaszy z gulaszem i surówką.

Kolejnym punktem dnia była odprawa przedmeczowa przeprowadzona w sali konferencyjnej, gdzie ogłoszono składy na sparingi i omówiono taktykę.

I w końcu przyszedł czas na pierwsze mecze sparingowe. Na jednym z boisk gra 11 na 11 z bardzo mocną drużyną Nysy Kłodzko, która reprezentowana była przez chłopców z rocznika 2010 i 2011. W pierwszej połowie walka była bardzo wyrównana i skończyła się minimalnym prowadzenie gospodarzy 3:2. W drugiej połowie już uwidoczniła się przewaga fizyczna przeciwnika i większe doświadczenie w piłce jedenastoosobowej. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:7. Było to jednak barto wartościowe doświadczenie, które niewątpliwie przyniesie pozytywne efekty w przyszłości. Na drugim z boisk zagraliśmy z drużyną LZS Brąszewice 9 na 9. Tu cały mecz był bardzo wyrównany i ostatecznie zakończył się wynikiem 2:3 dla Brąszewic.

Po tak wyczerpujących rozgrywkach kolacja błyskawicznie zniknęła z talerzy, a tosty smakowały wyjątkowo. Po kolacji spacer z nadzieją, że świeże powietrze i dotlenienie organizmu zapewni głęboki i zdrowy sen. Jutro nowe atrakcje.