LISTOPAD,GRUDZIEŃ w roczniku 2011

Kategoria: Ajaks 2010/2011 Opublikowano: środa, 22, styczeń 2020 Drukuj E-mail

Po ligowych bojach nadszedł czas spotkań sparingowych.

Chcieliśmy jak najmniej czasu spędzać na hali i omijać turnieje halowe w formule 4 plus 1, dlatego  wszystkie gry sparingowe i turnieje były wcześniej zaplanowane , co dało nam i rodzicom czas na przygotowanie drużyn oraz środków transportu .Głownie skupiliśmy się na sparingach rozgrywanych na boiskach sztucznych w formule 6 plus jeden, gdzie raz w tygodniu dwie nasze drużyny wyjeżdżały na grę kontrolną z bardzo ciekawymi i wymagającymi przeciwnikami. Zaczęliśmy od gry z drużyną Sportingu FA Lubliniec ,Górnika Zabrze ,GKS Katowice, Zagłębia Sosnowiec i kończąc ten okres sparingiem z Ruchem Radzionków. Turnieje też są dobierane pod nasz system gry .Dwie nasze drużyny wzięły udział w bardzo ciekawym i dobrze zorganizowanym turnieju w Warszawie .Był to turniej Delta Cup rozgrywany 16-11-2019 na obiektach Warszawianki. Graliśmy w formule 6 plus jeden pod balonem z drużynami z Mazowsza ,Łodzi i Białegostoku .Na szesnaście zespołów nasze drużyny zajęły następujące miejsca 3 oraz 13.Przed nami uplasowały się drużyny : AP Chałaśkiewicza Łódź , KOSA Konstancin.

Drugim turniejem halowym był turniej STRADOMIAK CUP dla rocznika 2010 gdzie zajęliśmy 4 miejsce . Tak więc piłkarska jesień zaowocowała pierwszymi pucharami, medalami i przede wszystkim podniesieniem poziomu gry. Dała solidne podstawy do tego, by optymistycznie wyglądać piłkarskiej wiosny. Cały okres listopada i grudnia należy uznać za udany. Podsumowanie trenerów Dębowskiego i Nowaka,, Drużyna  ma duży potencjał. Na treningach zawsze jest wysoka frekwencja, co przekłada się na dobrą atmosferę w zespole. Cały czas poznajemy swoje mocne i słabe strony. Pracujemy dużo nad techniką i poruszaniem się po boisku, potrzebujemy dużo gier, aby wszyscy zawodnicy oswoili się z atmosferą meczu i potrafili wygrać, ale też umieli znosić porażki , jeszcze raz bardzo byśmy chcieli podziękować rodzicom rocznika 2011 za pomoc w transporcie na sparingi oraz wsparcie tej drużyny.