Sparingowe granie rocznika 2011 w Katowicach

Kategoria: Ajaks 2010/2011 Opublikowano: poniedziałek, 10, grudzień 2018 Drukuj E-mail

W dniu 09-12-2018r na zaproszenie klubu GKS Katowice drużyna Ajaksu Cz-wa rocznik 2011 udała się do Katowic aby rozegrać mecze sparingowe z bardzo silnymi przeciwnikami. Wystąpiło 8 drużyn, grano "każdy z każdym" po 25 min. Nasza drużyna rozegrała 6 meczy, ostatni mecz z Rakowem Cz-wa nie odbył się ze względu na pogodę. Na 6 rozegranych meczy wygraliśmy 1 mecz, 3 zremisowaliśmy, a 2 mecze przegraliśmy, ale ostatecznej klasyfikacji nie prowadzono. Trzeba wszystkim zawodnikom podziękować za walkę i hart ducha w tych trudnych warunkach atmosferycznych tym bardziej że od miesiąca drużyna ćwiczy na hali. Podsumowując osiągnięte rezultaty trzeba ocenić jako bardzo dobre, oczywiście na tle bardzo silnych rywali ujawniają się też i mankamenty naszej drużyny, ale temu służą takie mecze. Dlatego podziękowania należą się gospodarzom tj.GKS-owi Katowice za zaproszenie naszej drużyny. 

Ajaks Cz-wa reprezentowali: Jakub Kulik, Hubert Cieślak, Dawid Kajka, Marcel Radomski, Mateusz Cichoń, Kacper Pańtak, Dawid Siwczyński.

Trener Grzegorz Dawidson

Wyniki: 

Ajaks Cz-wa 3 : 3 APN GKS Tychy

 

Ajaks Cz-wa 6 : 7 Korona Kielce

 

Ajaks 4 : 4 GKS II Katowice

 

Ajaks Cz-wa 6 : 3 Józefka Chorzów

 

Ajaks Cz-wa 2 : 6 GKS I Katowice

 

Ajaks Cz-wa 3 : 3 Górnik Zabrze