Rocznik 2011 na turnieju "Skra Cup 2018"

Kategoria: Ajaks 2011 Opublikowano: poniedziałek, 28, maj 2018 G. Dawidson Drukuj E-mail

W dniu 27-05-2018r drużyna Ajaksu Cz-wa z rocznika 2011 brała udział w ogólnopolskim turnieju "Skra Cup". W turnieju uczestniczyło 14 drużyn podzielonych na dwie grupy. Nasza drużyna w sumie rozegrała 8 meczy wygrywając 3 mecze, 4 mecze zakończyło się porażką, a jeden mecz zremisowaliśmy. Turniej przebiegał sprawnie, wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, oraz puchar, natomiast końcowej klasyfikacji nie prowadzono.

Skład naszej drużyny: Jakub Kulik, Kamil Grabowski, Wilczyński Wiktor, Radomski Marcel, Kacper Pańtak, Hubert Cieślak , Dawid Kajka, Hubert Kubica, Jakub Matlak.

Trener Grzegorz Dawidson

 

Ajaks Cz-wa 7 : 0 Skra Cz-wa

 

Ajaks Cz-wa 1 : 1 Młode Wilki Tworków

 

Ajaks Cz-wa 0 : 1 FA Bełchatów

 

Ajaks Cz-wa 2 : 1 Start Namysłów

 

Ajaks Cz-wa 0 : 2 Skra Cz-wa biali

 

Ajaks Cz-wa 0 : 3 AP Młoda Gieksa Katowice

 

Ajaks Cz-wa 3 : 0 Skra Cz-wa zieloni

 

Ajaks Cz-wa 3 : 3 Start Namysłów
karne 1 ; 2