DRUŻYNY

Ajaks D2 Młodzik

Trener: Dominik Szczypiór, tel. 723 498 187, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Trener: Sebastian Ambroży, tel. 500 840 750, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD

TABELE

 

II liga wojewódzka D2 Młodzik " wiosna " Grupa płn.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS ROZWÓJ KATOWICE 10 21 7 0 3 21:13
2 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 9 20 6 2 1 24:6
3 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 11 20 6 2 3 18:12
4 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 10 20 6 2 2 21:7
5 GÓRNIK ZABRZE S.A. 10 16 5 1 4 27:8
6 UKS RUCH RADZIONKÓW 10 16 5 1 4 22:15
7 GLKS LOT KONOPISKA 11 3 1 0 10 4:50
8 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 11 3 1 0 10 5:31
Kolejka nr 11
2022-05-21/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - UKS RUCH RADZIONKÓW 0:2
2022-05-22/09:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:1
2022-05-22/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:1
2022-05-25/17:00 GLKS LOT KONOPISKA - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 1:5
Kolejka nr 11
2022-05-21/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - UKS RUCH RADZIONKÓW 0:2
2022-05-22/09:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:1
2022-05-22/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:1
2022-05-25/17:00 GLKS LOT KONOPISKA - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 1:5
Kolejka nr 10
2022-05-14/14:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:0
2022-05-15/09:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GÓRNIK ZABRZE S.A. 1:0
2022-05-15/12:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - GLKS LOT KONOPISKA 5:0
2022-05-15/14:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 3:1
Kolejka nr 9
2022-05-07/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:2
2022-05-07/10:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - UKS RUCH RADZIONKÓW 3:0
2022-05-09/17:00 GLKS LOT KONOPISKA - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:7
2022-05-11/16:30 GÓRNIK ZABRZE S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 1:3
Kolejka nr 8
2022-04-30/15:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 4:0
2022-05-01/10:00 GLKS LOT KONOPISKA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:3
Kolejka nr 7
2022-04-23/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS ROZWÓJ KATOWICE 2:3
2022-04-23/16:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - UKS RUCH RADZIONKÓW 2:1
2022-04-24/09:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 0:0
2022-04-24/14:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - GLKS LOT KONOPISKA 10:0
Kolejka nr 6
2022-04-13/17:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:4
2022-04-13/17:30 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - GÓRNIK ZABRZE S.A. 1:0
2022-04-13/17:30 GLKS LOT KONOPISKA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:1
2022-04-20/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 4:2
Kolejka nr 5
2022-04-08/09:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:2
2022-04-09/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 1:3
2022-04-10/10:00 GLKS LOT KONOPISKA - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:4
2022-04-10/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - UKS RUCH RADZIONKÓW 2:1
Kolejka nr 4
2022-04-02/10:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:2
2022-04-03/12:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 4:0
2022-04-27/18:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - GLKS LOT KONOPISKA 5:0
Kolejka nr 3
2022-03-23/17:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE 2:0
2022-03-26/09:00 GLKS LOT KONOPISKA - UKS RUCH RADZIONKÓW 0:3
2022-03-26/11:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 4:0
2022-04-26/16:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:0
Kolejka nr 2
2022-03-19/09:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:0
2022-03-19/11:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 1:1
2022-03-20/09:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE S.A. 1:0
2022-03-20/16:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GLKS LOT KONOPISKA 4:1
Kolejka nr 1
2022-03-12/09:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GLKS LOT KONOPISKA 3:0
2022-03-12/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 1:0
2022-03-12/15:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS ROZWÓJ KATOWICE 1:5
2022-04-19/16:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GÓRNIK ZABRZE S.A. 0:5
Kolejka nr 4
2022-06-08/18:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE S.A. -:-
Kolejka nr 8
2022-06-01/17:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS RUCH RADZIONKÓW -:-
2022-06-02/11:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
Kolejka nr 12
2022-05-28/10:45 UKS RUCH RADZIONKÓW - GÓRNIK ZABRZE S.A. -:-
2022-05-28/14:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2022-05-29/14:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - GLKS LOT KONOPISKA -:-
2022-06-08/18:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 13
2022-06-02/16:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GLKS LOT KONOPISKA -:-
2022-06-04/10:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - UKS RUCH RADZIONKÓW -:-
2022-06-05/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE -:-
2022-06-05/16:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
Kolejka nr 14
2022-06-11/11:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2022-06-11/12:00 GLKS LOT KONOPISKA - GÓRNIK ZABRZE S.A. -:-
2022-06-11/17:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2022-06-12/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=1

AJAKS 2010 ZWYCIĘŻYŁ w CAFFE SPORT CUP 2020

Ajaks 2010 18-01-2020 Admin

W rozegranym w niedzielę 12 stycznia w Hali Sportowej w Mykanowie Turnieju Caffe Sport Cup bardzo dobrze spisała się nasza drużyna r.2010, która wygrała cały turniej pokonując w finale KORAB Łask 4:1. W turnieju brało udział 10 drużyn.

Czytaj więcej: AJAKS 2010 ZWYCIĘŻYŁ w CAFFE SPORT CUP 2020

Ajaks Częstochowa - As Lubliniec 2010

Ajaks 2010 18-12-2018 K. Kotarski

Podopieczni trenera Krystiana udali się wczoraj (17.12) na mecz sparingowy do Lublińca, gdzie zmierzyli się z tamtejszym  AS-em Lubliniec. Po dobrej grze, nasi chłopcy pokonali swoich rówieśników.

Kadra: Strach, Szyjewski, Kuś, Swodczyk, Kudła, Łuć. Uramowski

Trener: Krystian Kotarski

Ajaks 12 : 6 AS Lubliniec

 

4 miejsce rocznika 2010 w Goczałkowicach Zdrój

Ajaks 2010 08-12-2018 K. Kotarski

8.12 podopieczni trenera Kotarskiego udali się na turniej do Goczałkowic Zdrój, gdzie jak rywalizowali z innymi rówieśnikami. Do podium zabrakło niewiele, a zespół zajął bardzo dobre 4 miejsce, grając swój ostatni mecz bez bramkarza, który to doznał złamania palca... Karol wracaj do zdrowia !

Kadra: Marchewka, Łuć, Leks, Kuś, Szyjewski, Uramowski, Grzyb, Sołtysik, Wróblewski

Trener Krystian Kotarski

Ajaks 0 : 1 Strefa Football

 

Ajaks 2 : 0 Gwarek Zabrze
Szyjewski, Leks

 

Czytaj więcej: 4 miejsce rocznika 2010 w Goczałkowicach Zdrój

Sparingowe granie rocznika 2010

Ajaks 2010 08-12-2018 K. Kotarski
Ajaks 17 : 5 Znicz Kłobuck

 

Ajaks 28 : 12 Czarni Starcza

 

Czwórmecz rocznika 2010

Ajaks 2010 25-11-2018 K. Kotarski

25 listopada drużyna trenera Kotarskiego wybrała się na sparingowe granie organizowane na stadionie Skry  Częstochowa.

Kadra: Marchewka, Szyjewski, Kuś Leks, Łuć Sołtysik, Kubik, Wojtaszewski

Ajaks - Skra I  2:5

Pogoń Kraków - Skra II 7:1

Ajaks - Skra II 5:5

Pogoń Kraków - Skra I 4:3

Ajaks - Pogoń Kraków 3:2

Skra I - Skra II  6:1

Springowy czwórmecz rocznika 2010

Ajaks 2010 20-11-2018 K. Kotarski

W niedzielę podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego wybrali się na czwórmecz do Dąbrowy Górniczej,by zmierzyć się z rówieśnikami z MUKP Dąbrowa Górnicza, Sarmancja Będzin oraz Team Gliwice. 

Kadra: Marchewka, Olesiak, Sołtysik, Kuś Uramowski, Szyjewski, Wołczyński, Leks, Łuć Ratman, Grzyb, Mielczarek.

Trener : Krystian Kotarski

Ajaks 3 : 5 MUKP Dąbrowa

 

Ajaks 3 : 4 Sarmancja Będzin

 

Ajaks 2 : 3 Team Gliwice

 

Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Ajaks 2010 04-11-2018 K. Kotarski

Dzisiaj podopieczni trenerów Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia udali się na turniej do Bierunia, gdzie zagrali na hali. Zmierzyli się ze Spartą Katowice, Golem Bieruń, Lukam Skoczów I , Lukam Skoczów II w formule każdy z każdym. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, jednak w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. 

Kadra: Strach, Mielczarek, Leks, Wróblewski, Pietrasiak, Chobot, Wojtaszewski

Trener : Daniel Świąć

Ajaks 1 : 2 Lukam Skoczów I
Leks

 

Czytaj więcej: Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Ajaks 2010 04-11-2018 K. Kotarski

Wczoraj nasi młodzi podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia wybrali się na turniej do Opola, dla rocznika 2009/10. Nasz zespół pokazał się z dobrej strony, grając pierwszy raz w tym sezonie pod balonem. Wymiary boiska nie pozwalały jednak na składną grę, lecz pomimo tego turniej można zaliczyć do udanych. 

Kadra: Marchewka, Kuś, Swodczyk, Kudła, Szyjewski, Grzyb, Ratman, Sołtysik, Wołczyński, zawodnik testowany

Trener : Krystian Kotarski.

Ajaks 2 : 2 Start Namysłów
Zawodnik testowany, Kuś

 

Czytaj więcej: Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Orlik E2 Ajaks 2010

Ajaks 2010 10-10-2018 K. Kotarski

Wczoraj podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego, podejmowali na własnym boisku drużynę Alkasu Aleksandria w ramach rozgrywek Orlika E2. Cały mecz pod dyktando naszego zespołu, jednak dla drużyny gości należą się brawa za równorzędną walkę. Przez długi czas utrzymywał się wynik 1:0 dla gospodarzy. Końcówka jednak przeważyła o naszym zwycięstwie.

Kadra: Marchewka, Janik, Kuś, Leks, Szyjewski, Swodczyk, Kudła, Wojtaszewski, Wróblewski, Uramowski, 

Ajaks 5 : 2 Alkas Aleksandria
Szyjewski x2, Leks x2, Swodczyk