DRUŻYNY

Ajaks E1 Orlik

Ajaks E1 Orlik

Trenerzy:
Dominik Goliński, tel. 731 180 289
Sebastian Ambroży, tel. 500 840 750

SKŁAD I TRENINGI 

E1 Orlik

Treningi:
Poniedziałek 16:30 - 18:00
Wtorek 16:30 - 18:00
Czwartek 16:30 - 18:00

TABELE

Ajaks E1 Orlik

 

Częstochowa: III liga okręgowa E1 Orlik (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SKRA III CZĘSTOCHOWA 8 21 7 0 0 58:22
2 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 8 15 5 0 3 64:36
3 STRADOM CZĘSTOCHOWA 8 10 3 1 4 29:46
4 POLONIA-UNIA WIDZÓW 8 6 2 0 6 24:44
5 LELOVIA LELÓW 8 4 1 1 5 16:49
Kolejka nr 10
2021-06-11/17:00 PAUZJE - SKRA III CZĘSTOCHOWA -:-
2021-06-11/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA 1:4
2021-06-12/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - LELOVIA LELÓW 6:2
Kolejka nr 10
2021-06-11/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA 1:4
2021-06-12/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - LELOVIA LELÓW 6:2
Kolejka nr 9
2021-06-04/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 7:13
2021-06-05/10:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - POLONIA-UNIA WIDZÓW 5:3
Kolejka nr 8
2021-05-28/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SKRA III CZĘSTOCHOWA 3:10
2021-05-28/17:00 LELOVIA LELÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA 5:5
Kolejka nr 7
2021-05-21/16:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 3:9
2021-05-22/10:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - LELOVIA LELÓW 14:3
Kolejka nr 6
2021-05-14/16:00 LELOVIA LELÓW - POLONIA-UNIA WIDZÓW 0:3
2021-05-14/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SKRA III CZĘSTOCHOWA 3:10
Kolejka nr 5
2021-05-07/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - POLONIA-UNIA WIDZÓW 5:3
2021-05-07/17:00 LELOVIA LELÓW - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 1:13
Kolejka nr 4
2021-04-30/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 4:5
2021-04-30/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - SKRA III CZĘSTOCHOWA 3:7
Kolejka nr 3
2021-04-23/17:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 5:4
2021-04-23/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - LELOVIA LELÓW 0:3
Kolejka nr 2
2021-06-25/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - POLONIA-UNIA WIDZÓW 12:3
Kolejka nr 1
2021-06-18/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - LELOVIA LELÓW 5:2
2021-06-18/17:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 7:0
Kolejka nr 1
2021-06-30/00:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 2
2021-06-25/17:00 LELOVIA LELÓW - SKRA III CZĘSTOCHOWA -:-
2021-06-30/00:00 PAUZJE - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 3
2021-04-23/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - PAUZJE -:-
Kolejka nr 4
2021-04-30/17:00 PAUZJE - LELOVIA LELÓW -:-
Kolejka nr 5
2021-05-08/10:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 6
2021-05-14/17:00 PAUZJE - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 7
2021-05-21/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 8
2021-05-28/17:00 PAUZJE - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
Kolejka nr 9
2021-06-04/17:00 LELOVIA LELÓW - PAUZJE -:-
Kolejka nr 10
2021-06-11/17:00 PAUZJE - SKRA III CZĘSTOCHOWA -:-

Źródło: http://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=25

Ajaks E1 Orlik

 

Częstochowa: IV liga okręgowa E1 Orlik (RW) "Grupa A"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 12 33 11 0 1 144:23
2 LISWARTA KRZEPICE 12 33 11 0 1 148:21
3 KMICIC KRUSZYNA 12 21 7 0 5 67:69
4 NAPRZÓD OSTROWY 12 16 5 1 6 70:63
5 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 12 14 4 2 6 54:126
6 JUNIOR SZARLEJKA 12 4 1 1 10 41:116
7 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 12 3 1 0 11 19:125
Kolejka nr 14
2021-06-17/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 2:14
2021-06-18/17:00 PAUZJE - KMICIC KRUSZYNA -:-
2021-06-18/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - JUNIOR SZARLEJKA 7:2
2021-06-18/18:30 LISWARTA KRZEPICE - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 24:1
Kolejka nr 14
2021-06-17/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 2:14
2021-06-18/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - JUNIOR SZARLEJKA 7:2
2021-06-18/18:30 LISWARTA KRZEPICE - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 24:1
Kolejka nr 13
2021-06-11/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE 6:4
2021-06-11/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - NAPRZÓD OSTROWY 4:7
2021-06-11/17:00 KMICIC KRUSZYNA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 12:1
Kolejka nr 12
2021-06-07/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - KMICIC KRUSZYNA 6:10
2021-06-07/17:00 LISWARTA KRZEPICE - JUNIOR SZARLEJKA 18:0
2021-06-10/18:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 1:13
Kolejka nr 11
2021-05-28/16:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - NAPRZÓD OSTROWY 1:7
2021-05-28/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 4:6
2021-05-28/17:00 KMICIC KRUSZYNA - LISWARTA KRZEPICE 1:12
Kolejka nr 10
2021-05-21/17:00 LISWARTA KRZEPICE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 20:1
2021-05-21/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - JUNIOR SZARLEJKA 15:1
2021-05-23/12:30 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA 1:16
Kolejka nr 9
2021-05-14/17:00 KMICIC KRUSZYNA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 1:9
2021-05-14/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 2:4
2021-05-14/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - LISWARTA KRZEPICE 2:6
Kolejka nr 8
2021-05-07/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 18:0
2021-05-07/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - KMICIC KRUSZYNA 3:5
2021-05-09/12:30 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY 7:7
Kolejka nr 7
2021-04-25/11:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE 1:15
2021-04-30/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 7:4
2021-05-01/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY 4:3
Kolejka nr 6
2021-04-23/17:00 LISWARTA KRZEPICE - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 3:2
2021-04-23/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - JUNIOR SZARLEJKA 16:4
2021-04-23/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - KMICIC KRUSZYNA 0:5
Kolejka nr 5
2021-05-31/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - LISWARTA KRZEPICE 3:17
2021-06-01/17:00 KMICIC KRUSZYNA - NAPRZÓD OSTROWY 3:0
2021-06-01/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 14:3
Kolejka nr 4
2021-05-04/17:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - JUNIOR SZARLEJKA 8:8
2021-05-04/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 5:0
2021-05-05/17:00 LISWARTA KRZEPICE - KMICIC KRUSZYNA 9:0
Kolejka nr 3
2021-06-21/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - LISWARTA KRZEPICE 2:14
2021-06-25/17:00 KMICIC KRUSZYNA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 9:11
2021-06-25/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 4:9
Kolejka nr 2
2021-03-26/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA 16:1
2021-03-26/17:00 LISWARTA KRZEPICE - NAPRZÓD OSTROWY 6:2
2021-05-11/18:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 7:1
Kolejka nr 1
2021-03-19/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 13:4
2021-03-19/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:24
2021-03-19/17:00 KMICIC KRUSZYNA - JUNIOR SZARLEJKA 4:1
Kolejka nr 1
2021-06-30/00:00 LISWARTA KRZEPICE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 2
2021-06-30/00:00 PAUZJE - JUNIOR SZARLEJKA -:-
Kolejka nr 3
2021-06-30/00:00 NAPRZÓD OSTROWY - PAUZJE -:-
Kolejka nr 4
2021-04-09/17:00 PAUZJE - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 5
2021-04-16/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 6
2021-04-23/17:00 PAUZJE - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 7
2021-04-30/17:00 KMICIC KRUSZYNA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 8
2021-05-07/17:00 PAUZJE - LISWARTA KRZEPICE -:-
Kolejka nr 9
2021-05-14/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 10
2021-05-21/17:00 PAUZJE - NAPRZÓD OSTROWY -:-
Kolejka nr 11
2021-05-28/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 12
2021-06-04/17:00 PAUZJE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
Kolejka nr 13
2021-06-13/12:30 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 14
2021-06-18/17:00 PAUZJE - KMICIC KRUSZYNA -:-

Źródło: http://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=26

AJAKS 2010 ZWYCIĘŻYŁ w CAFFE SPORT CUP 2020

Ajaks 2010 18-01-2020 Admin

W rozegranym w niedzielę 12 stycznia w Hali Sportowej w Mykanowie Turnieju Caffe Sport Cup bardzo dobrze spisała się nasza drużyna r.2010, która wygrała cały turniej pokonując w finale KORAB Łask 4:1. W turnieju brało udział 10 drużyn.

Czytaj więcej: AJAKS 2010 ZWYCIĘŻYŁ w CAFFE SPORT CUP 2020

Ajaks Częstochowa - As Lubliniec 2010

Ajaks 2010 18-12-2018 K. Kotarski

Podopieczni trenera Krystiana udali się wczoraj (17.12) na mecz sparingowy do Lublińca, gdzie zmierzyli się z tamtejszym  AS-em Lubliniec. Po dobrej grze, nasi chłopcy pokonali swoich rówieśników.

Kadra: Strach, Szyjewski, Kuś, Swodczyk, Kudła, Łuć. Uramowski

Trener: Krystian Kotarski

Ajaks 12 : 6 AS Lubliniec

 

4 miejsce rocznika 2010 w Goczałkowicach Zdrój

Ajaks 2010 08-12-2018 K. Kotarski

8.12 podopieczni trenera Kotarskiego udali się na turniej do Goczałkowic Zdrój, gdzie jak rywalizowali z innymi rówieśnikami. Do podium zabrakło niewiele, a zespół zajął bardzo dobre 4 miejsce, grając swój ostatni mecz bez bramkarza, który to doznał złamania palca... Karol wracaj do zdrowia !

Kadra: Marchewka, Łuć, Leks, Kuś, Szyjewski, Uramowski, Grzyb, Sołtysik, Wróblewski

Trener Krystian Kotarski

Ajaks 0 : 1 Strefa Football

 

Ajaks 2 : 0 Gwarek Zabrze
Szyjewski, Leks

 

Czytaj więcej: 4 miejsce rocznika 2010 w Goczałkowicach Zdrój

Sparingowe granie rocznika 2010

Ajaks 2010 08-12-2018 K. Kotarski
Ajaks 17 : 5 Znicz Kłobuck

 

Ajaks 28 : 12 Czarni Starcza

 

Czwórmecz rocznika 2010

Ajaks 2010 25-11-2018 K. Kotarski

25 listopada drużyna trenera Kotarskiego wybrała się na sparingowe granie organizowane na stadionie Skry  Częstochowa.

Kadra: Marchewka, Szyjewski, Kuś Leks, Łuć Sołtysik, Kubik, Wojtaszewski

Ajaks - Skra I  2:5

Pogoń Kraków - Skra II 7:1

Ajaks - Skra II 5:5

Pogoń Kraków - Skra I 4:3

Ajaks - Pogoń Kraków 3:2

Skra I - Skra II  6:1

Springowy czwórmecz rocznika 2010

Ajaks 2010 20-11-2018 K. Kotarski

W niedzielę podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego wybrali się na czwórmecz do Dąbrowy Górniczej,by zmierzyć się z rówieśnikami z MUKP Dąbrowa Górnicza, Sarmancja Będzin oraz Team Gliwice. 

Kadra: Marchewka, Olesiak, Sołtysik, Kuś Uramowski, Szyjewski, Wołczyński, Leks, Łuć Ratman, Grzyb, Mielczarek.

Trener : Krystian Kotarski

Ajaks 3 : 5 MUKP Dąbrowa

 

Ajaks 3 : 4 Sarmancja Będzin

 

Ajaks 2 : 3 Team Gliwice

 

Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Ajaks 2010 04-11-2018 K. Kotarski

Dzisiaj podopieczni trenerów Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia udali się na turniej do Bierunia, gdzie zagrali na hali. Zmierzyli się ze Spartą Katowice, Golem Bieruń, Lukam Skoczów I , Lukam Skoczów II w formule każdy z każdym. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, jednak w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. 

Kadra: Strach, Mielczarek, Leks, Wróblewski, Pietrasiak, Chobot, Wojtaszewski

Trener : Daniel Świąć

Ajaks 1 : 2 Lukam Skoczów I
Leks

 

Czytaj więcej: Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Ajaks 2010 04-11-2018 K. Kotarski

Wczoraj nasi młodzi podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia wybrali się na turniej do Opola, dla rocznika 2009/10. Nasz zespół pokazał się z dobrej strony, grając pierwszy raz w tym sezonie pod balonem. Wymiary boiska nie pozwalały jednak na składną grę, lecz pomimo tego turniej można zaliczyć do udanych. 

Kadra: Marchewka, Kuś, Swodczyk, Kudła, Szyjewski, Grzyb, Ratman, Sołtysik, Wołczyński, zawodnik testowany

Trener : Krystian Kotarski.

Ajaks 2 : 2 Start Namysłów
Zawodnik testowany, Kuś

 

Czytaj więcej: Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Orlik E2 Ajaks 2010

Ajaks 2010 10-10-2018 K. Kotarski

Wczoraj podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego, podejmowali na własnym boisku drużynę Alkasu Aleksandria w ramach rozgrywek Orlika E2. Cały mecz pod dyktando naszego zespołu, jednak dla drużyny gości należą się brawa za równorzędną walkę. Przez długi czas utrzymywał się wynik 1:0 dla gospodarzy. Końcówka jednak przeważyła o naszym zwycięstwie.

Kadra: Marchewka, Janik, Kuś, Leks, Szyjewski, Swodczyk, Kudła, Wojtaszewski, Wróblewski, Uramowski, 

Ajaks 5 : 2 Alkas Aleksandria
Szyjewski x2, Leks x2, Swodczyk