DRUŻYNY

Ajaks E1 Orlik

Ajaks E1 Orlik

Trenerzy:
Dominik Goliński, tel. 731 180 289
Sebastian Ambroży, tel. 500 840 750

SKŁAD I TRENINGI 

E1 Orlik

Górny rząd od lewej: trener Grzegorz Kuziorowicz, Tymoteusz Peryga, Wiktor Wróblewski, Franciszek Łuć, Olaf Kotlewski, Tymoteusz Sienkowski, Damian Strach, Olaf Sołtysik, Dominik Jędryka, Jakub Leks, Michał Kuś, Aleksander Mrozik, trener Mariusz Pulcer,

Dolny rząd od lewej: Maciej Swodczyk, Mateusz Mielczarek, Stanisław Kubik, Szymon Grzyb, Maciej Ratman, Antoni Pietrasiak, Władysław Janik, Karol Wołczyński, Mikołaj Szyjewski, Tomasz Chobot, Marcel Wojtaszewski.

Treningi:
Poniedziałek 16:30 - 18:00
Wtorek 16:30 - 18:00
Czwartek 16:30 - 18:00

TABELE

Ajaks E1 Orlik

 

Częstochowa: E1 Orlik "Grupa C"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ORLIK II BLACHOWNIA 8 24 8 0 0 104:16
2 SKRA III CZĘSTOCHOWA 9 18 6 0 3 101:54
3 STRADOM CZĘSTOCHOWA 9 15 5 0 4 83:43
4 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 7 6 2 0 5 32:36
5 CZARNI STARCZA 6 6 2 0 4 43:86
6 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 9 3 1 0 8 23:151
Kolejka nr 9
2020-10-23/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 3:4
2020-10-25/10:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - SKRA III CZĘSTOCHOWA 0:20
2020-11-30/10:00 ORLIK II BLACHOWNIA - CZARNI STARCZA -:-
Kolejka nr 9
2020-10-23/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 3:4
2020-10-25/10:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - SKRA III CZĘSTOCHOWA 0:20
Kolejka nr 8
2020-10-17/10:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 4:9
2020-10-19/17:30 ORLIK II BLACHOWNIA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 23:1
Kolejka nr 7
2020-10-09/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 1:12
2020-10-10/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA III CZĘSTOCHOWA 4:6
2020-10-11/12:30 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - CZARNI STARCZA 8:15
Kolejka nr 6
2020-10-04/09:00 ORLIK II BLACHOWNIA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 6:4
2020-10-04/12:30 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 0:22
2020-10-07/17:00 CZARNI STARCZA - SKRA III CZĘSTOCHOWA 5:13
Kolejka nr 5
2020-09-23/17:30 ORLIK II BLACHOWNIA - SKRA III CZĘSTOCHOWA 14:1
2020-09-25/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - CZARNI STARCZA 8:4
2020-09-26/08:40 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 3:0
Kolejka nr 4
2020-09-18/17:00 CZARNI STARCZA - ORLIK II BLACHOWNIA 3:28
2020-09-18/17:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 23:3
2020-09-18/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 11:4
Kolejka nr 3
2020-09-11/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SKRA III CZĘSTOCHOWA 10:3
2020-09-11/18:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 1:11
Kolejka nr 2
2020-09-04/16:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 7:4
2020-09-04/18:30 CZARNI STARCZA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 11:5
2020-09-04/19:30 ORLIK II BLACHOWNIA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 3:0
Kolejka nr 1
2020-08-28/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 5:7
2020-08-28/17:30 SKRA III CZĘSTOCHOWA - CZARNI STARCZA 24:5
2020-08-28/18:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 26:2
Kolejka nr 3
2020-11-07/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - CZARNI STARCZA -:-
Kolejka nr 8
2020-11-11/11:00 CZARNI STARCZA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 9
2020-11-30/10:00 ORLIK II BLACHOWNIA - CZARNI STARCZA -:-
Kolejka nr 10
2020-10-30/16:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
2020-10-30/17:00 CZARNI STARCZA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-30/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=16

Ajaks E1 Orlik

 

Częstochowa: E1 Orlik "Grupa A"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 POGOŃ KAMYK 10 22 7 1 2 78:45
2 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 8 15 5 0 3 43:37
3 LISWARTA KRZEPICE 10 14 4 2 4 34:40
4 SOKÓŁ WRĘCZYCA 8 13 4 1 3 60:31
5 NAPRZÓD OSTROWY 8 6 2 0 6 24:58
6 JUNIOR Szarlejka 6 3 1 0 5 13:41
Kolejka nr 10
2020-10-21/16:30 POGOŃ KAMYK - LISWARTA KRZEPICE 8:5
2020-10-30/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - JUNIOR Szarlejka -:-
2020-10-30/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2020-10-21/16:30 POGOŃ KAMYK - LISWARTA KRZEPICE 8:5
Kolejka nr 9
2020-10-23/17:00 LISWARTA KRZEPICE - NAPRZÓD OSTROWY 3:1
2020-10-24/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - POGOŃ KAMYK 4:3
Kolejka nr 8
2020-10-16/16:30 POGOŃ KAMYK - NAPRZÓD OSTROWY 11:2
2020-10-16/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - LISWARTA KRZEPICE 3:4
Kolejka nr 7
2020-10-09/17:00 JUNIOR Szarlejka - POGOŃ KAMYK 2:8
2020-10-09/17:00 LISWARTA KRZEPICE - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 7:3
2020-10-09/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - SOKÓŁ WRĘCZYCA 2:9
Kolejka nr 6
2020-10-02/17:00 JUNIOR Szarlejka - LISWARTA KRZEPICE 2:4
2020-10-03/10:00 POGOŃ KAMYK - SOKÓŁ WRĘCZYCA 8:3
2020-10-03/11:30 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY 10:2
Kolejka nr 5
2020-09-25/17:00 LISWARTA KRZEPICE - POGOŃ KAMYK 5:5
2020-09-26/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 5:3
Kolejka nr 4
2020-09-18/17:00 POGOŃ KAMYK - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 13:2
2020-09-18/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - JUNIOR Szarlejka 13:0
2020-09-18/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - LISWARTA KRZEPICE 3:1
Kolejka nr 3
2020-09-11/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - POGOŃ KAMYK 4:10
2020-09-11/17:00 LISWARTA KRZEPICE - SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:4
2020-09-11/17:00 JUNIOR Szarlejka - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 3:7
Kolejka nr 2
2020-09-04/17:00 POGOŃ KAMYK - JUNIOR Szarlejka 9:3
2020-09-04/18:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - NAPRZÓD OSTROWY 10:5
2020-09-16/17:15 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE 8:1
Kolejka nr 1
2020-08-28/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - POGOŃ KAMYK 15:3
2020-08-28/17:00 LISWARTA KRZEPICE - JUNIOR Szarlejka 0:3
2020-09-07/18:00 NAPRZÓD OSTROWY - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 5:4
Kolejka nr 5
2020-11-08/10:00 JUNIOR Szarlejka - NAPRZÓD OSTROWY -:-
Kolejka nr 8
2020-11-07/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - JUNIOR Szarlejka -:-
Kolejka nr 9
2020-11-11/11:00 JUNIOR Szarlejka - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
Kolejka nr 10
2020-10-30/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - JUNIOR Szarlejka -:-
2020-10-30/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=14

AJAKS 2010 ZWYCIĘŻYŁ w CAFFE SPORT CUP 2020

Ajaks 2010 18-01-2020 Admin

W rozegranym w niedzielę 12 stycznia w Hali Sportowej w Mykanowie Turnieju Caffe Sport Cup bardzo dobrze spisała się nasza drużyna r.2010, która wygrała cały turniej pokonując w finale KORAB Łask 4:1. W turnieju brało udział 10 drużyn.

Czytaj więcej: AJAKS 2010 ZWYCIĘŻYŁ w CAFFE SPORT CUP 2020

Ajaks Częstochowa - As Lubliniec 2010

Ajaks 2010 18-12-2018 K. Kotarski

Podopieczni trenera Krystiana udali się wczoraj (17.12) na mecz sparingowy do Lublińca, gdzie zmierzyli się z tamtejszym  AS-em Lubliniec. Po dobrej grze, nasi chłopcy pokonali swoich rówieśników.

Kadra: Strach, Szyjewski, Kuś, Swodczyk, Kudła, Łuć. Uramowski

Trener: Krystian Kotarski

Ajaks 12 : 6 AS Lubliniec

 

4 miejsce rocznika 2010 w Goczałkowicach Zdrój

Ajaks 2010 08-12-2018 K. Kotarski

8.12 podopieczni trenera Kotarskiego udali się na turniej do Goczałkowic Zdrój, gdzie jak rywalizowali z innymi rówieśnikami. Do podium zabrakło niewiele, a zespół zajął bardzo dobre 4 miejsce, grając swój ostatni mecz bez bramkarza, który to doznał złamania palca... Karol wracaj do zdrowia !

Kadra: Marchewka, Łuć, Leks, Kuś, Szyjewski, Uramowski, Grzyb, Sołtysik, Wróblewski

Trener Krystian Kotarski

Ajaks 0 : 1 Strefa Football

 

Ajaks 2 : 0 Gwarek Zabrze
Szyjewski, Leks

 

Czytaj więcej: 4 miejsce rocznika 2010 w Goczałkowicach Zdrój

Sparingowe granie rocznika 2010

Ajaks 2010 08-12-2018 K. Kotarski
Ajaks 17 : 5 Znicz Kłobuck

 

Ajaks 28 : 12 Czarni Starcza

 

Czwórmecz rocznika 2010

Ajaks 2010 25-11-2018 K. Kotarski

25 listopada drużyna trenera Kotarskiego wybrała się na sparingowe granie organizowane na stadionie Skry  Częstochowa.

Kadra: Marchewka, Szyjewski, Kuś Leks, Łuć Sołtysik, Kubik, Wojtaszewski

Ajaks - Skra I  2:5

Pogoń Kraków - Skra II 7:1

Ajaks - Skra II 5:5

Pogoń Kraków - Skra I 4:3

Ajaks - Pogoń Kraków 3:2

Skra I - Skra II  6:1

Springowy czwórmecz rocznika 2010

Ajaks 2010 20-11-2018 K. Kotarski

W niedzielę podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego wybrali się na czwórmecz do Dąbrowy Górniczej,by zmierzyć się z rówieśnikami z MUKP Dąbrowa Górnicza, Sarmancja Będzin oraz Team Gliwice. 

Kadra: Marchewka, Olesiak, Sołtysik, Kuś Uramowski, Szyjewski, Wołczyński, Leks, Łuć Ratman, Grzyb, Mielczarek.

Trener : Krystian Kotarski

Ajaks 3 : 5 MUKP Dąbrowa

 

Ajaks 3 : 4 Sarmancja Będzin

 

Ajaks 2 : 3 Team Gliwice

 

Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Ajaks 2010 04-11-2018 K. Kotarski

Dzisiaj podopieczni trenerów Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia udali się na turniej do Bierunia, gdzie zagrali na hali. Zmierzyli się ze Spartą Katowice, Golem Bieruń, Lukam Skoczów I , Lukam Skoczów II w formule każdy z każdym. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, jednak w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. 

Kadra: Strach, Mielczarek, Leks, Wróblewski, Pietrasiak, Chobot, Wojtaszewski

Trener : Daniel Świąć

Ajaks 1 : 2 Lukam Skoczów I
Leks

 

Czytaj więcej: Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Ajaks 2010 04-11-2018 K. Kotarski

Wczoraj nasi młodzi podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia wybrali się na turniej do Opola, dla rocznika 2009/10. Nasz zespół pokazał się z dobrej strony, grając pierwszy raz w tym sezonie pod balonem. Wymiary boiska nie pozwalały jednak na składną grę, lecz pomimo tego turniej można zaliczyć do udanych. 

Kadra: Marchewka, Kuś, Swodczyk, Kudła, Szyjewski, Grzyb, Ratman, Sołtysik, Wołczyński, zawodnik testowany

Trener : Krystian Kotarski.

Ajaks 2 : 2 Start Namysłów
Zawodnik testowany, Kuś

 

Czytaj więcej: Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Orlik E2 Ajaks 2010

Ajaks 2010 10-10-2018 K. Kotarski

Wczoraj podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego, podejmowali na własnym boisku drużynę Alkasu Aleksandria w ramach rozgrywek Orlika E2. Cały mecz pod dyktando naszego zespołu, jednak dla drużyny gości należą się brawa za równorzędną walkę. Przez długi czas utrzymywał się wynik 1:0 dla gospodarzy. Końcówka jednak przeważyła o naszym zwycięstwie.

Kadra: Marchewka, Janik, Kuś, Leks, Szyjewski, Swodczyk, Kudła, Wojtaszewski, Wróblewski, Uramowski, 

Ajaks 5 : 2 Alkas Aleksandria
Szyjewski x2, Leks x2, Swodczyk