DRUŻYNY

Ajaks D2 Młodzik

Ajaks D2 Młodzik

Trener: Grzegorz Kuziorowicz, tel. 692 042 925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Trener: Mariusz Pulcer, tel. 503 851 346, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Młodzik D2

Treningi:

Poniedziałek 18:00 - 19:30

Wtorek 18:00 - 19:30

Czwartek 18:00 - 19:30

TABELE

Ajaks D2 Młodzik

 

II liga wojewódzka D2 Młodzik "wiosna" Grupa płn. (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS ROZWÓJ KATOWICE 10 23 7 2 1 39:12
2 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 10 22 7 1 2 37:6
3 SPORTING FOOTBALL ACADEMY 10 19 6 1 3 20:14
4 AP TEAM GLIWICE 10 13 4 1 5 22:24
5 GKS PIAST GLIWICE S.A. 10 10 3 1 6 19:33
6 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 10 0 0 0 10 4:52
Kolejka nr 10
2021-06-09/18:15 SPORTING FOOTBALL ACADEMY - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:1
2021-06-13/09:45 AP TEAM GLIWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE 2:3
2021-06-13/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:6
Kolejka nr 10
2021-06-09/18:15 SPORTING FOOTBALL ACADEMY - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:1
2021-06-13/09:45 AP TEAM GLIWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE 2:3
2021-06-13/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:6
Kolejka nr 9
2021-06-05/09:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - SPORTING FOOTBALL ACADEMY 1:1
2021-06-05/09:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 7:0
2021-06-05/12:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - AP TEAM GLIWICE 3:3
Kolejka nr 8
2021-05-29/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - AP TEAM GLIWICE 1:8
2021-05-29/12:00 SPORTING FOOTBALL ACADEMY - GKS PIAST GLIWICE S.A. 2:0
2021-05-29/19:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:0
Kolejka nr 7
2021-05-22/09:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 6:0
2021-05-22/09:45 AP TEAM GLIWICE - SPORTING FOOTBALL ACADEMY 1:2
2021-05-22/14:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2:1
Kolejka nr 6
2021-05-15/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - SPORTING FOOTBALL ACADEMY 1:3
2021-05-15/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - AP TEAM GLIWICE 7:0
2021-05-16/09:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - GKS PIAST GLIWICE S.A. 8:2
Kolejka nr 5
2021-05-08/09:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - AP TEAM GLIWICE 3:1
2021-05-08/15:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SPORTING FOOTBALL ACADEMY 4:0
2021-05-09/13:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:0
Kolejka nr 4
2021-05-01/09:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:7
2021-05-01/09:45 AP TEAM GLIWICE - GKS PIAST GLIWICE S.A. 2:1
2021-05-01/12:00 SPORTING FOOTBALL ACADEMY - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:5
Kolejka nr 3
2021-04-24/09:45 AP TEAM GLIWICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:1
2021-04-24/13:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - SPORTING FOOTBALL ACADEMY 0:2
2021-04-25/09:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2:3
Kolejka nr 2
2021-06-20/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:4
2021-06-20/12:00 SPORTING FOOTBALL ACADEMY - AP TEAM GLIWICE 3:1
2021-06-20/13:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 7:1
Kolejka nr 1
2021-05-12/17:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 3:7
2021-05-12/18:00 SPORTING FOOTBALL ACADEMY - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 7:0
2021-05-12/20:30 AP TEAM GLIWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:0

Źródło: http://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=2

Rocznik 2009 na półmetku rozgrywek wiosennych

Ajaks 2009 07-05-2019 P. Pawłowski

Nasz zespól rocznika 2009 ma za sobą intensywne tygodnie, gdyż bierze udział w rozgrywkach ligowych dwóch kategorii- E1 (dla rocznika 2008 i młodszych) oraz E2 (dla rocznika 2009 i młodszych). Po 7 rozegranych meczach w każdej z lig zajmujemy odpowiednio 1. miejsce (w kategorii E1) oraz 7. miejsce (w kategorii E2). Przedstawiamy relację z dwóch ostatnich meczów. 

Czytaj więcej: Rocznik 2009 na półmetku rozgrywek wiosennych

Sparingowe granie rocznika 2009 w Sosnowcu

Ajaks 2009 03-02-2019 P. Pawłowski

W niedzielę 3 lutego nasz zespół rocznika 2009 udał się na serię sparingów organizowanych na boisku pod balonem przez Zagłębie Sosnowiec. Nasi zawodnicy zanotowali dobry występ, a w 5 rozegranych meczach odnieśli 3 zwycięstwa i 1 remis, ponosząc przy tym 1 porażkę. 

Czytaj więcej: Sparingowe granie rocznika 2009 w Sosnowcu

Zwycięstwo i porażka na zakończenie rozgrywek rocznika 2009

Ajaks 2009 28-10-2018 P. Pawłowski

26.10.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Ajaks 10 : 2 Lot Konopiska
Janoszka 4, Prusko 2, Rogozik 2, Ślemp, Szczypiór,

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Antoni Ślemp, Dawid Prusko, Igor Janoszka, Mikołaj Szczypiór, Wiktor Dziewior, Igor Kluczewski, Franciszek Rogozik, Mikołaj Teresiński

Trener- Piotr Pawłowski

27.10.2018 Orlik E1 gr. III

Ajaks 2 : 5 Polonia-Unia Widzów
Janoszka 2

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Szymon Kubacki, Antoni Ślemp, Dawid Prusko, Dawid Antas, Antoni Ślemp, Igor Janoszka, Sebastian Pęcherski, Oliwier Augustowski

Trenerzy- Piotr Pawłowski i Mariusz Pulcer

Porażki Orlików rocznika 2009

Ajaks 2009 21-10-2018 P. Pawłowski

18.10.2018 Orlik E1 gr. III

Kmicic Kruszyna 10 : 7 Ajaks
Antas 3, Radomski 2, Kamizela 1, Prusko 1

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Kacper Radomski, Szymon Kubacki, Antoni Ślemp, Dawid Antas, Sebastian Pęcherski, Dawid Prusko, Oliwier Augustowski, Wiktor Dziewior

Trener- Piotr Pawłowski

19.10.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Skra Częstochowa 10 : 8 Ajaks
Janoszka 3, Kluczewski 2, Rogozik 1, Radomski 1, Krahel 1

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Kacper Radomski, Igor Janoszka, Franciszek Rogozik, Igor Kluczewski, Mikołaj Szczypiór, Mikołaj Teresiński, Norbert Krahel 

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo i porażka Orlików rocznika 2009

Ajaks 2009 14-10-2018 P. Pawłowski

11.10.2018 Orlik E1 gr. III

Stradom Częstochowa 4 : 5 Ajaks
Kubacki 2, Ślemp, Antas, Czop

 Skład: Jakub Mącznik, Kacper Radomski, Marcel Kamizela, Marcel Czop, Dawid Antas, Antoni Ślemp, Szymon Kubacki, Jakub Szurgot, Sebastian Pęcherski

Trener- Mariusz Pulcer

13.10.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Ajaks 5 : 7 Orlik Blachownia
Szczypiór 2, Czop, Ślemp, Ociepa

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Antoni Ślemp, Igor Kluczewski, Marcel Czop, Mikołaj Szczypiór, Mikołaj Teresiński, Norbert Krahel, Juliusz Ociepa, Wiktor Dziewior

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwa rocznika 2009 w meczach ligowych

Ajaks 2009 29-09-2018 P. Pawłowski

28.09.2018 Orlik E1 gr. III

Grom Miedźno 2 : 5 Ajaks
Ślemp, Pęcherski, Dziewior, Szurgot, Kamizela

 Skład: Jakub Mącznik, Kacper Radomski, Marcel Kamizela, Szymon Kubacki, Antoni Ślemp, Jakub Szurgot, Sebastian Pęcherski, Mikołaj Szczypiór, Wiktor Dziewior, Norbert Krahel

Trener- Piotr Pawłowski

29.09.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Raków Częstochowa 2 : 9 Ajaks
Prusko 4, Antas 2, Kubacki, Kluczewski, Ślemp

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Marcel Kamizela, Antoni Ślemp, Kacper Radomski, Dawid Prusko, Szymon Kubacki, Dawid Antas, Franciszek Rogozik, Igor Kluczewski

Trener- Piotr Pawłowski

 

Rocznik 2009 grał dwa mecze ligowe

Ajaks 2009 22-09-2018 P. Pawłowski

W piątek 21 września o godz. 17.00 nasz zespół rocznika 2009 grał dwa równolegle toczące się mecze ligowe- w kategorii E1 w Widzowie, zaś w kategorii E2 w Konopiskach. Ich bilans to remis i zwycięstwo.

Orlik E1:

Polonia Widzów 5 : 5 Ajaks
Czop, Ślemp, Rogozik, Prusko, Samobójcza

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Szymon Kubacki, Marcel Czop, Dawid Prusko, Antoni Ślemp, Oliwier Augustowski, Norbert Krahel, Franciszek Rogozik

Trener- Mariusz Pulcer

Orlik E2:

Lot Konopiska 9 : 15 Ajaks
Janoszka 5, Szurgot 4, Pęcherski 2, Kluczewski 2, Biedroń 1, Dziewior 1

 Skład: Kacper Zrostek, Kacper Radomski, Jakub Biedroń, Sebastian Pęcherski, Jakub Szurgot, Igor Janoszka, Igor Kluczewski, Wiktor Dziewior 

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo rocznika 2009 w kategorii E1

Ajaks 2009 15-09-2018 P. Pawłowski

15.09.2018 Orlik E1 gr. III

Ajaks 10 : 3 Kmicic Kruszyna
Augustowski 5, Prusko 2, Kubacki 2, Szurgot 1

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Jakub Biedroń, Dawid Prusko, Jakub Szurgot, Oliwier Augustowski, Szymon Kubacki, Norbert Krahel, Wiktor Dziewior, Mikołaj Teresiński

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo rocznika 2009 w 4. kolejce E2

Ajaks 2009 15-09-2018 P. Pawłowski

14.09.2018 I Liga Okręgowa Orlik E2

Ajaks 4 : 2 Skra
Prusko 2, Kluczewski, Czop

 Skład: Jakub Mącznik, Szymon Kubacki, Marcel Kamizela, Marcel Czop, Dawid Prusko, Kacper Zrostek, Franciszek Rogozik, Igor Kluczewski, Sebastian Pęcherski

Trener- Piotr Pawłowski