DRUŻYNY

Ajaks D2 Młodzik

Ajaks D2 Młodzik

Trener: Grzegorz Kuziorowicz, tel. 692 042 925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Trener: Mariusz Pulcer, tel. 503 851 346, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Młodzik D2

Górny rząd od lewej: trener Grzegorz Kuziorowicz, Bartłomiej Najman, Mikołaj Teresiński, Igor Kluczewski, Igor Nabiałek, Marcel Zawada, Marcel Czop, Antoni Ślemp, trener Mariusz Pulcer.

Dolny rząd od lewej: Oliwier Augustowski, Jakub Biedroń, Dawid Antas, Wojciech Kociołek, Kacper Zrostek, Marcel Kamizela, Igor Janoszka, Aleksander Najman.

Treningi:

Poniedziałek 18:00 - 19:30

Wtorek 18:00 - 19:30

Czwartek 18:00 - 19:30

GALERIA

TABELE

Ajaks D2 Młodzik

 

III liga wojewódzka D2 Młodzik "Częstochowa-Lubliniec" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SKRA CZĘSTOCHOWA 12 33 11 0 1 115:9
2 SPORTING FA Lubliniec 12 30 10 0 2 60:18
3 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 12 19 6 1 5 34:33
4 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 12 18 6 0 6 38:47
5 POLONIA PORAJ 11 15 5 0 6 23:46
6 LOT I KONOPISKA 12 13 4 1 7 22:55
7 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 11 9 3 0 8 22:34
8 MARATON WALEŃCZÓW 12 3 1 0 11 7:79
Kolejka nr 12
2020-10-21/18:00 SPORTING FA Lubliniec - POLONIA PORAJ 4:0
2020-10-24/10:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 1:3
2020-10-24/10:00 MARATON WALEŃCZÓW - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:6
2020-10-24/11:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - LOT I KONOPISKA 9:1
Kolejka nr 12
2020-10-21/18:00 SPORTING FA Lubliniec - POLONIA PORAJ 4:0
2020-10-24/10:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 1:3
2020-10-24/10:00 MARATON WALEŃCZÓW - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:6
2020-10-24/11:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - LOT I KONOPISKA 9:1
Kolejka nr 11
2020-10-17/10:00 LOT I KONOPISKA - SPORTING FA Lubliniec 0:5
2020-10-17/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:3
2020-10-22/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - MARATON WALEŃCZÓW 5:0
Kolejka nr 10
2020-10-10/10:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - MARATON WALEŃCZÓW 0:3
2020-10-10/10:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 17:0
2020-10-10/10:00 POLONIA PORAJ - LOT I KONOPISKA 3:2
2020-10-11/11:00 SPORTING FA Lubliniec - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 7:3
Kolejka nr 9
2020-10-03/10:00 LOT I KONOPISKA - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 0:3
2020-10-03/10:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SPORTING FA Lubliniec 0:8
2020-10-03/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - POLONIA PORAJ 1:2
2020-10-07/16:00 MARATON WALEŃCZÓW - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:3
Kolejka nr 8
2020-09-23/18:00 SPORTING FA Lubliniec - MARATON WALEŃCZÓW 5:0
2020-09-27/09:30 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:7
2020-09-30/17:30 POLONIA PORAJ - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:4
2020-10-07/17:00 LOT I KONOPISKA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 2:5
Kolejka nr 7
2020-09-19/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:0
2020-09-19/10:00 LOT I KONOPISKA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 3:0
2020-09-19/10:00 POLONIA PORAJ - MARATON WALEŃCZÓW 9:0
2020-09-20/11:00 SPORTING FA Lubliniec - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:12
Kolejka nr 6
2020-09-12/10:00 MARATON WALEŃCZÓW - LOT I KONOPISKA 1:5
2020-09-12/10:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:4
2020-09-13/14:30 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SPORTING FA Lubliniec 0:3
2020-09-15/17:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - POLONIA PORAJ 10:0
Kolejka nr 5
2020-09-05/10:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 0:6
2020-09-05/10:00 POLONIA PORAJ - SPORTING FA Lubliniec 0:11
2020-09-05/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - MARATON WALEŃCZÓW 3:0
2020-10-14/17:00 LOT I KONOPISKA - SKRA CZĘSTOCHOWA 0:15
Kolejka nr 4
2020-09-02/17:00 POLONIA PORAJ - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:1
2020-09-02/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:13
2020-09-02/17:30 SKRA CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 10:1
2020-09-02/18:00 SPORTING FA Lubliniec - LOT I KONOPISKA 8:0
Kolejka nr 3
2020-08-18/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 4:3
2020-08-29/10:00 MARATON WALEŃCZÓW - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:7
2020-08-29/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SPORTING FA Lubliniec 1:0
2020-08-29/10:00 LOT I KONOPISKA - POLONIA PORAJ 3:1
Kolejka nr 2
2020-08-22/10:00 POLONIA PORAJ - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 5:3
2020-08-23/11:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - LOT I KONOPISKA 1:2
2020-08-23/11:00 SPORTING FA Lubliniec - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 5:2
2020-09-08/16:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - MARATON WALEŃCZÓW 19:0
Kolejka nr 1
2020-08-13/16:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 7:3
2020-08-19/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - LOT I KONOPISKA 4:4
2020-08-26/17:30 MARATON WALEŃCZÓW - SPORTING FA Lubliniec 0:4
2020-09-08/16:30 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - POLONIA PORAJ 7:0
Kolejka nr 11
2020-11-14/10:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - POLONIA PORAJ -:-
Kolejka nr 13
2020-10-31/10:00 POLONIA PORAJ - SKRA CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-31/10:00 LOT I KONOPISKA - MARATON WALEŃCZÓW -:-
2020-10-31/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-31/12:00 SPORTING FA Lubliniec - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 14
2020-11-07/10:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2020-11-07/10:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LOT I KONOPISKA -:-
2020-11-07/10:00 MARATON WALEŃCZÓW - POLONIA PORAJ -:-
2020-11-07/10:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - SPORTING FA Lubliniec -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2

Ajaks D2 Młodzik

 

Częstochowa: D2 Młodzik "Grupa A"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SOKÓŁ WRĘCZYCA 10 25 8 1 1 64:13
2 OLIMPIA TRUSKOLASY 9 24 8 0 1 48:10
3 UNIA RĘDZINY 11 24 8 0 3 37:20
4 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 11 19 6 1 4 34:32
5 LISWARTA POPÓW 11 16 5 1 5 25:22
6 JURAJSKIE WILKI 10 6 2 0 8 18:31
7 LOTNIK KOŚCIELEC 9 4 1 1 7 14:38
8 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 11 3 1 0 10 3:77
Kolejka nr 12
2020-10-25/11:00 LISWARTA POPÓW - UNIA RĘDZINY 0:1
2020-11-30/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - LOTNIK KOŚCIELEC -:-
2020-11-30/10:00 JURAJSKIE WILKI - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2020-11-30/10:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
Kolejka nr 12
2020-10-25/11:00 LISWARTA POPÓW - UNIA RĘDZINY 0:1
Kolejka nr 11
2020-10-17/10:00 UNIA RĘDZINY - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 6:1
2020-10-17/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:14
Kolejka nr 10
2020-10-10/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - JURAJSKIE WILKI 7:1
2020-10-10/10:00 LISWARTA POPÓW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 7:0
Kolejka nr 9
2020-10-03/10:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 6:1
2020-10-03/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - UNIA RĘDZINY 0:5
2020-10-07/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - LISWARTA POPÓW 0:3
2020-10-25/10:00 JURAJSKIE WILKI - SOKÓŁ WRĘCZYCA 2:4
Kolejka nr 8
2020-09-26/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:4
2020-09-26/10:00 LISWARTA POPÓW - JURAJSKIE WILKI 3:1
2020-09-26/10:00 UNIA RĘDZINY - LOTNIK KOŚCIELEC 3:1
2020-09-26/10:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 9:0
Kolejka nr 7
2020-09-19/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 0:4
2020-09-19/10:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - LOTNIK KOŚCIELEC 5:0
2020-09-19/10:00 UNIA RĘDZINY - JURAJSKIE WILKI 3:0
2020-09-29/17:00 LISWARTA POPÓW - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:4
Kolejka nr 6
2020-09-12/09:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - UNIA RĘDZINY 6:0
2020-09-12/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 3:0
2020-09-12/10:00 JURAJSKIE WILKI - OLIMPIA TRUSKOLASY 3:0
2020-09-23/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 7:0
Kolejka nr 5
2020-09-05/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - JURAJSKIE WILKI 1:0
2020-09-05/10:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:2
2020-09-05/10:00 UNIA RĘDZINY - LISWARTA POPÓW 2:1
2020-09-16/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 0:2
Kolejka nr 4
2020-09-02/16:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 4:1
2020-09-02/17:00 LISWARTA POPÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY 1:7
2020-09-02/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 10:0
2020-09-02/17:00 JURAJSKIE WILKI - LOTNIK KOŚCIELEC 5:1
Kolejka nr 3
2020-08-29/10:00 JURAJSKIE WILKI - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 5:6
2020-08-29/10:00 LOTNIK KOŚCIELEC - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:10
2020-08-29/10:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - UNIA RĘDZINY 5:2
2020-09-09/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LISWARTA POPÓW 1:5
Kolejka nr 2
2020-08-21/18:00 LISWARTA POPÓW - LOTNIK KOŚCIELEC 3:3
2020-08-22/09:00 UNIA RĘDZINY - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 7:0
2020-08-22/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA TRUSKOLASY 0:3
2020-08-22/10:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - JURAJSKIE WILKI 4:1
Kolejka nr 1
2020-08-15/10:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 6:2
2020-08-15/10:00 JURAJSKIE WILKI - LISWARTA POPÓW 0:2
2020-08-15/10:00 LOTNIK KOŚCIELEC - UNIA RĘDZINY 2:7
2020-08-26/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - OLIMPIA TRUSKOLASY 1:9
Kolejka nr 10
2020-11-11/10:30 UNIA RĘDZINY - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-11-21/11:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - LOTNIK KOŚCIELEC -:-
Kolejka nr 11
2020-11-14/11:00 LOTNIK KOŚCIELEC - JURAJSKIE WILKI -:-
2020-11-30/10:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - LISWARTA POPÓW -:-
Kolejka nr 12
2020-11-30/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - LOTNIK KOŚCIELEC -:-
2020-11-30/10:00 JURAJSKIE WILKI - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2020-11-30/10:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
Kolejka nr 13
2020-10-31/09:00 UNIA RĘDZINY - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2020-10-31/10:00 LISWARTA POPÓW - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-31/10:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - JURAJSKIE WILKI -:-
2020-10-31/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LOTNIK KOŚCIELEC -:-
Kolejka nr 14
2020-11-07/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2020-11-07/10:00 LOTNIK KOŚCIELEC - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-11-07/10:00 JURAJSKIE WILKI - UNIA RĘDZINY -:-
2020-11-07/10:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - LISWARTA POPÓW -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=9

Rocznik 2009 na półmetku rozgrywek wiosennych

Ajaks 2009 07-05-2019 P. Pawłowski

Nasz zespól rocznika 2009 ma za sobą intensywne tygodnie, gdyż bierze udział w rozgrywkach ligowych dwóch kategorii- E1 (dla rocznika 2008 i młodszych) oraz E2 (dla rocznika 2009 i młodszych). Po 7 rozegranych meczach w każdej z lig zajmujemy odpowiednio 1. miejsce (w kategorii E1) oraz 7. miejsce (w kategorii E2). Przedstawiamy relację z dwóch ostatnich meczów. 

Czytaj więcej: Rocznik 2009 na półmetku rozgrywek wiosennych

Sparingowe granie rocznika 2009 w Sosnowcu

Ajaks 2009 03-02-2019 P. Pawłowski

W niedzielę 3 lutego nasz zespół rocznika 2009 udał się na serię sparingów organizowanych na boisku pod balonem przez Zagłębie Sosnowiec. Nasi zawodnicy zanotowali dobry występ, a w 5 rozegranych meczach odnieśli 3 zwycięstwa i 1 remis, ponosząc przy tym 1 porażkę. 

Czytaj więcej: Sparingowe granie rocznika 2009 w Sosnowcu

Zwycięstwo i porażka na zakończenie rozgrywek rocznika 2009

Ajaks 2009 28-10-2018 P. Pawłowski

26.10.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Ajaks 10 : 2 Lot Konopiska
Janoszka 4, Prusko 2, Rogozik 2, Ślemp, Szczypiór,

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Antoni Ślemp, Dawid Prusko, Igor Janoszka, Mikołaj Szczypiór, Wiktor Dziewior, Igor Kluczewski, Franciszek Rogozik, Mikołaj Teresiński

Trener- Piotr Pawłowski

27.10.2018 Orlik E1 gr. III

Ajaks 2 : 5 Polonia-Unia Widzów
Janoszka 2

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Szymon Kubacki, Antoni Ślemp, Dawid Prusko, Dawid Antas, Antoni Ślemp, Igor Janoszka, Sebastian Pęcherski, Oliwier Augustowski

Trenerzy- Piotr Pawłowski i Mariusz Pulcer

Porażki Orlików rocznika 2009

Ajaks 2009 21-10-2018 P. Pawłowski

18.10.2018 Orlik E1 gr. III

Kmicic Kruszyna 10 : 7 Ajaks
Antas 3, Radomski 2, Kamizela 1, Prusko 1

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Kacper Radomski, Szymon Kubacki, Antoni Ślemp, Dawid Antas, Sebastian Pęcherski, Dawid Prusko, Oliwier Augustowski, Wiktor Dziewior

Trener- Piotr Pawłowski

19.10.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Skra Częstochowa 10 : 8 Ajaks
Janoszka 3, Kluczewski 2, Rogozik 1, Radomski 1, Krahel 1

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Kacper Radomski, Igor Janoszka, Franciszek Rogozik, Igor Kluczewski, Mikołaj Szczypiór, Mikołaj Teresiński, Norbert Krahel 

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo i porażka Orlików rocznika 2009

Ajaks 2009 14-10-2018 P. Pawłowski

11.10.2018 Orlik E1 gr. III

Stradom Częstochowa 4 : 5 Ajaks
Kubacki 2, Ślemp, Antas, Czop

 Skład: Jakub Mącznik, Kacper Radomski, Marcel Kamizela, Marcel Czop, Dawid Antas, Antoni Ślemp, Szymon Kubacki, Jakub Szurgot, Sebastian Pęcherski

Trener- Mariusz Pulcer

13.10.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Ajaks 5 : 7 Orlik Blachownia
Szczypiór 2, Czop, Ślemp, Ociepa

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Antoni Ślemp, Igor Kluczewski, Marcel Czop, Mikołaj Szczypiór, Mikołaj Teresiński, Norbert Krahel, Juliusz Ociepa, Wiktor Dziewior

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwa rocznika 2009 w meczach ligowych

Ajaks 2009 29-09-2018 P. Pawłowski

28.09.2018 Orlik E1 gr. III

Grom Miedźno 2 : 5 Ajaks
Ślemp, Pęcherski, Dziewior, Szurgot, Kamizela

 Skład: Jakub Mącznik, Kacper Radomski, Marcel Kamizela, Szymon Kubacki, Antoni Ślemp, Jakub Szurgot, Sebastian Pęcherski, Mikołaj Szczypiór, Wiktor Dziewior, Norbert Krahel

Trener- Piotr Pawłowski

29.09.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Raków Częstochowa 2 : 9 Ajaks
Prusko 4, Antas 2, Kubacki, Kluczewski, Ślemp

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Marcel Kamizela, Antoni Ślemp, Kacper Radomski, Dawid Prusko, Szymon Kubacki, Dawid Antas, Franciszek Rogozik, Igor Kluczewski

Trener- Piotr Pawłowski

 

Rocznik 2009 grał dwa mecze ligowe

Ajaks 2009 22-09-2018 P. Pawłowski

W piątek 21 września o godz. 17.00 nasz zespół rocznika 2009 grał dwa równolegle toczące się mecze ligowe- w kategorii E1 w Widzowie, zaś w kategorii E2 w Konopiskach. Ich bilans to remis i zwycięstwo.

Orlik E1:

Polonia Widzów 5 : 5 Ajaks
Czop, Ślemp, Rogozik, Prusko, Samobójcza

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Szymon Kubacki, Marcel Czop, Dawid Prusko, Antoni Ślemp, Oliwier Augustowski, Norbert Krahel, Franciszek Rogozik

Trener- Mariusz Pulcer

Orlik E2:

Lot Konopiska 9 : 15 Ajaks
Janoszka 5, Szurgot 4, Pęcherski 2, Kluczewski 2, Biedroń 1, Dziewior 1

 Skład: Kacper Zrostek, Kacper Radomski, Jakub Biedroń, Sebastian Pęcherski, Jakub Szurgot, Igor Janoszka, Igor Kluczewski, Wiktor Dziewior 

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo rocznika 2009 w kategorii E1

Ajaks 2009 15-09-2018 P. Pawłowski

15.09.2018 Orlik E1 gr. III

Ajaks 10 : 3 Kmicic Kruszyna
Augustowski 5, Prusko 2, Kubacki 2, Szurgot 1

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Jakub Biedroń, Dawid Prusko, Jakub Szurgot, Oliwier Augustowski, Szymon Kubacki, Norbert Krahel, Wiktor Dziewior, Mikołaj Teresiński

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo rocznika 2009 w 4. kolejce E2

Ajaks 2009 15-09-2018 P. Pawłowski

14.09.2018 I Liga Okręgowa Orlik E2

Ajaks 4 : 2 Skra
Prusko 2, Kluczewski, Czop

 Skład: Jakub Mącznik, Szymon Kubacki, Marcel Kamizela, Marcel Czop, Dawid Prusko, Kacper Zrostek, Franciszek Rogozik, Igor Kluczewski, Sebastian Pęcherski

Trener- Piotr Pawłowski