DRUŻYNY

Ajaks C1 Trampkarz

Trener: Cezary Siwy, tel. 668 499 364, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Trener: Dominik Szczypiór, tel. 723 498 187, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD

 

III liga wojewódzka C1 Trampkarz "Częstochowa-Lubliniec, podgrupa A: wiosna" Grupa 2 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN 9 21 7 0 2 29:4
2 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 8 16 5 1 2 19:14
3 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 8 14 4 2 2 25:17
4 ULKS KMICIC KRUSZYNA 8 10 3 1 4 29:24
5 LKS WARTA MSTÓW 8 8 2 2 4 11:16
6 LKS SKALNIAK KROCZYCE 6 6 2 0 4 12:18
7 MLKS PILICA KONIECPOL 9 5 1 2 6 8:40
Kolejka nr 10
2022-05-21/13:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:3
2022-05-21/13:00 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - MLKS PILICA KONIECPOL 5:0
2022-06-01/17:30 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS SKALNIAK KROCZYCE -:-
Kolejka nr 10
2022-05-21/13:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:3
2022-05-21/13:00 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - MLKS PILICA KONIECPOL 5:0
Kolejka nr 9
2022-05-13/17:30 MLKS PILICA KONIECPOL - ULKS KMICIC KRUSZYNA 2:2
2022-05-14/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GLKS SOKÓŁ OLSZTYN 2:1
2022-05-14/13:00 LKS WARTA MSTÓW - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 1:2
Kolejka nr 8
2022-05-07/10:00 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - LKS WARTA MSTÓW 2:0
2022-05-07/11:00 LKS SKALNIAK KROCZYCE - MLKS PILICA KONIECPOL 1:2
2022-05-07/13:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 7:2
Kolejka nr 7
2022-04-30/10:00 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 1:2
2022-04-30/11:15 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS WARTA MSTÓW 0:5
Kolejka nr 6
2022-04-23/11:00 LKS WARTA MSTÓW - LKS SKALNIAK KROCZYCE 1:3
2022-04-23/13:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - ULKS KMICIC KRUSZYNA 3:2
2022-04-24/14:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - MLKS PILICA KONIECPOL 9:1
Kolejka nr 5
2022-04-16/10:00 MLKS PILICA KONIECPOL - LKS WARTA MSTÓW 1:1
2022-04-16/10:00 LKS SKALNIAK KROCZYCE - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 1:3
2022-04-16/10:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - GLKS SOKÓŁ OLSZTYN 0:4
Kolejka nr 4
2022-04-09/11:00 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - LKS SKALNIAK KROCZYCE 5:0
2022-04-09/13:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - MLKS PILICA KONIECPOL 5:2
2022-04-09/13:00 LKS WARTA MSTÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:1
Kolejka nr 3
2022-04-27/17:30 MLKS PILICA KONIECPOL - GLKS SOKÓŁ OLSZTYN 0:3
2022-04-27/17:30 LKS SKALNIAK KROCZYCE - ULKS KMICIC KRUSZYNA 2:7
2022-05-18/17:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 2:0
Kolejka nr 2
2022-03-26/11:00 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:0
2022-03-26/12:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS WARTA MSTÓW 1:2
2022-03-26/13:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - MLKS PILICA KONIECPOL 9:0
Kolejka nr 1
2022-03-19/11:00 LKS WARTA MSTÓW - GLKS SOKÓŁ OLSZTYN 0:6
2022-03-19/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - ULKS KMICIC KRUSZYNA 6:2
2022-03-19/13:00 MLKS PILICA KONIECPOL - LKS SKALNIAK KROCZYCE 0:5
Kolejka nr 7
2022-06-08/18:30 LKS SKALNIAK KROCZYCE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2022-06-01/17:30 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS SKALNIAK KROCZYCE -:-
Kolejka nr 11
2022-05-27/17:15 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS WARTA MSTÓW -:-
2022-05-28/11:00 LKS SKALNIAK KROCZYCE - GLKS SOKÓŁ OLSZTYN -:-
2022-05-28/13:00 MLKS PILICA KONIECPOL - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
Kolejka nr 12
2022-06-04/11:00 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - ULKS KMICIC KRUSZYNA -:-
2022-06-04/13:00 LKS WARTA MSTÓW - MLKS PILICA KONIECPOL -:-
2022-06-04/13:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS SKALNIAK KROCZYCE -:-
Kolejka nr 13
2022-06-07/17:30 ULKS KMICIC KRUSZYNA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
2022-06-11/11:00 LKS SKALNIAK KROCZYCE - LKS WARTA MSTÓW -:-
2022-06-11/13:00 MLKS PILICA KONIECPOL - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 14
2022-06-09/17:30 LKS WARTA MSTÓW - ULKS KMICIC KRUSZYNA -:-
2022-06-18/11:30 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - GLKS SOKÓŁ OLSZTYN -:-
2022-06-18/13:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS SKALNIAK KROCZYCE -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=9

D1 Ajaks Częstochowa 2008 nadal niepokonany na wyjeździe

Ajaks 2008/2009 13-09-2020 W. Wierzbicki
Skra Częstochowa 2 : 2 Ajaks Częstochowa
Strzelcem bramek dla Ajaksu Ignacy Idzikowski

 III liga wojewódzka Młodzik D1, kolejka nr 4

SKRA Częstochowa vs AJAKS Częstochowa 2:2 (2:2)
Filip Kotlewski - Adam Płowiec, Bernard Bojur - Bartłomiej Wierzbicki, Igor Góra - Kacper Sulwiński, Ignacy Idzikowski, Tyberiusz Cudak - Mateusz Słama oraz Karol Heine, Dominik Zych,
Trener Cezary Siwy.

Czytaj więcej: D1 Ajaks Częstochowa 2008 nadal niepokonany na wyjeździe

Zwycięstwo w rozgrywkach III ligi Młodzik D1

Ajaks 2008/2009 08-09-2020 W. Wierzbicki
Ajaks Częstochowa 4 : 1 Żwirex Hadra
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Cudak, Słama 2, Heine.

kolejka nr 3: AJAKS Częstochowa vs ŻWIREX Hadra 4:1 (2:0)

Filip Kotlewski - Adam Płowiec, Bernard Bojur - Bartłomiej Wierzbicki, Igor Góra - Ignacy Idzikowski, Piotr Orzechowski, Tyberiusz Cudak 1 - Mateusz Słama 2 w tym jedna trochę samobójcza oraz Kacper Sulwiński, Karol Heine 1, Dominik Zych,
Trener Cezary Siwy.

 

Czytaj więcej: Zwycięstwo w rozgrywkach III ligi Młodzik D1

Remis w drugiej kolejce Młodzika D1

Ajaks 2008/2009 31-08-2020 W. Wierzbicki
Stradom Częstochowa 3 : 3 Ajaks Częstochowa
Tyberiusz Cudak, Kacper Sulwiński, Igor Góra

Ajaks wystąpił w składzie: Siudeja - Płowiec, Bojur - Góra, Wierzbicki - Orzechowski, Cudak, Idzikowski - Słama oraz Sulwiński, Zych.

Trener Cezary Siwy

Czytaj więcej: Remis w drugiej kolejce Młodzika D1

Remis w inauguracyjnym meczu ligi młodzika D1

Ajaks 2008/2009 24-08-2020 W. Wierzbicki
Ajaks I Częstochowa 1 : 1 Płomień Częstochowa
Karol Heine

 W pierwszej kolejce rozgrywek Młodzik D1, zawodnicy trenera Cezarego Siwego zagrali w składzie: Kotlewski - Płowiec, Bojur - Orzechowski, Góra, Heine , Idzikowski, Wierzbicki, - Cudak oraz Zych, Sulwiński. Drużyny zagrały w tropikalnych warunkach. Obydwie bramki padły w pierwszej połowie meczu.

Zwycięstwo na zakończenie rozgrywek jesiennych Młodzik D2

Ajaks 2008/2009 16-11-2019 W. Wierzbicki
Ajaks I Częstochowa 6 : o Znicz Kłobuck
Tyberiusz Cudak 4, Mateusz Słama 2.

 

Czytaj więcej: Zwycięstwo na zakończenie rozgrywek jesiennych Młodzik D2

Zmarnowana szansa awansu do II ligi

Ajaks 2008/2009 09-11-2019 W. Wierzbicki
Ajaks I Częstochowa 1 : 2 Sporting FA Lubliniec
Mateusz Słama

Filip Kotlewski, - Adam Płowiec, Bernard Bojur, - Mariusz Siudeja, Igor Góra, Kacper Sulwiński, Karol Heine, - Mateusz Słama, Tyberiusz Cudak, oraz Jakub Bąk, Filip Skurka, Bartłomiej Wierzbicki, Piotr Orzechowski,
Trener Mariusz Sędzielewski

Porażka z wiceliderem i z wiatrem

Ajaks 2008/2009 02-11-2019 W. Wierzbicki
Skra I Częstochowa 5 : 0 Ajaks I Częstochowa

 Filip Kotlewski, - Bernard Bojur, Adam Płowiec, - Mariusz Siudeja, Igor Góra, Bartłomiej Wierzbicki, Kacper Sulwiński, Tyberiusz Cudak, - Karol Heine, oraz Jakub Bąk, Mateusz Słama.

Trener Mariusz Pulcer

Czytaj więcej: Porażka z wiceliderem i z wiatrem

Czwarty mecz bez porażki w lidze Młodzika D2

Ajaks 2008/2009 26-10-2019 W. Wierzbicki
Skra II Częstochowa 1 : 1 Ajaks I Częstochowa
Jakub Bąk

 

Czytaj więcej: Czwarty mecz bez porażki w lidze Młodzika D2

Remis w meczu z liderem Młodzik D2

Ajaks 2008/2009 19-10-2019 W. Wierzbicki
Ajaks I Częstochowa 0 : 0 RKS Raków Częstochowa

Czytaj więcej: Remis w meczu z liderem Młodzik D2