Ajaks 2007: porażka w Myszkowie

Ajaks 2007 19-05-2017 Admin

Orlik E1 I liga okręgowa
19-05-2017

UKS MOSiR Myszków 6 : 4 Ajaks II
 

Ajaks 2007: ósma kolejka

Ajaks 2007 16-05-2017 Admin

Orlik E1 I liga okręgowa
13-05-2017

Ajaks II 3 : 1 APN I
Kempa, Peryga, B. Woźniak

Orlik E2
12-05-2017

Fair-Play Koziegłowy 2 : 1 Ajaks I
T. Woźniak

 

Ajaks 2007: siódma kolejka i zaległy mecz

Ajaks 2007 11-05-2017 Admin

Orlik E1 I liga okręgowa
09-05-2017, 7 kolejka

Ajaks II 4 : 7 Ajaks I
Gruca x2, Kempa, B. Woźniak

Orlik E2
08-05-2017, 5 kolejka

Skra I Częstochowa 2 : 6 Ajaks I
Kolebacz x2, T. Woźniak, Kobiałka, B. Woźniak x2

Orlik E2
09-05-2017, 7 kolejka

Ajaks II 3 : 14 Ajaks I
Maks Żukowski x4, Choncia x3, T. Woźniak x2, Kobiałka, Lewandowski x2, Patynowski x2

Ajaks 2007: dwa zwycięstwa w 6 kolejce

Ajaks 2007 06-05-2017 Admin

Orlik E1 I liga okręgowa
06-05-2017

Skra Częstochowa 4 : 10 Ajaks II
Liczko x4, Mikołaj Żukowski x2, Peryga, Kempa x2, br. samobójcza

Orlik E2
06-05-2017

Ajaks I 4 : 2 Liswarta Popów
 Karna x2, Kolebacz, T. Woźniak

Ajaks 2007 - 4 mecze, 10 punktów

Ajaks 2007 18-04-2017 Admin

Orlik E1 I liga okręgowa

08-04-2017, 2 kolejka

Ajaks II 3 : 0 UKS MOSiR Myszków
walkower

14-04-2017, 3 kolejka

Polonia Poraj 1 : 5 Ajaks II
Peryga, T. Woźniak,  Mikołaj Żukowski, Brejnak, Liczko

Czytaj więcej: Ajaks 2007 - 4 mecze, 10 punktów

Zwycięstwo i porażka

Ajaks 2007 04-04-2017 Admin

1.04.2017 Orlik E2

Ajaks I 7 : 3 Fair Play Koziegłowy
Żukowski Maksymilian 3x, Kolebacz 1x, Żukowski Mikołaj 1x, Czop 1x, Kempa 1x

Czytaj więcej: Zwycięstwo i porażka

2 miejsce w Olsztynie

Ajaks 2007 27-02-2017 Admin

W niedzielę 26.02.2017 graliśmy na turnieju w Olsztynie.

Drużyna w składzie: Xawier Augustyńczyk, Artur Patynowski, Maksymilian Żukowski, Dawid Choncia, Natanael Kolebacz, Mateusz Kobiałka, Igor Lewandowski, Oliwier Czop, Tomasz Woźniak, Kamil Kamiński.
Trener Rafał Skwarczyński

Wyniki meczów:

Złoty Potok 0 : 1 Ajaks

Czytaj więcej: 2 miejsce w Olsztynie

Zima Orlik Cup 2017 w Blachowni - rocznik 2007

Ajaks 2007 27-02-2017 Admin

W sobotę 25.02.2017 wzięliśmy udział w turnieju Zima Orlik Cup 2017 w Blachowni.

W grupie A wystąpiła drużyna Ajaks I w składzie: Miłosz Bednarek, Igor Kempa, Kacper Peryga, Jan Gruca, Kuba Loręcki, Mateusz Brejnak, Mikołaj Żukowski, Kacper Karna, Borys Woźniak, Bartek Liczko.
Trener Rafał Skwarczyński.

W grupie B grała drużna Ajaks II w składzie: Maciej Karoń, Mikołaj Łotys, Jakub Jarząbek, Nicolas Tyszkowski, Tymoteusz Pińkowski, Mikołaj Krygier, Marcin Jędryka, Filip Bigosiński, Dominik Lesiak, Alex Porawski. 
Trener Grzegorz Dawidson.

Wyniki Ajaks I, grupa A:

Czytaj więcej: Zima Orlik Cup 2017 w Blachowni - rocznik 2007

3 miejsce rocznika 2007

Ajaks 2007 15-02-2017 Admin

12.02.2017
Turniej ABM Jutrzenka Cup o Puchar Starosty Pabianickiego
Powiatowa Hala Sportowa w Pabianicach

Ajaks 6 : 0 Concordia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Bychlew 1 : 1 Ajaks

Czytaj więcej: 3 miejsce rocznika 2007