DRUŻYNY

Ajaks - Młodzik D1

Trener: Mariusz Sędzielewski, tel. 692 433 171, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Stoją od lewej: Mateusz Kobiałka, Bartosz Liczko, Oliwier Czop, Igor Lewandowski, Dawid Choncia, Mikołaj Łotys, Igor Kempa, Tomasz Woźniak, Jan Gruca, Marcel Karoń, trener Mariusz Sędzielewski.
Klęczą od lewej: Michał Komański, Alex Młyńczyk, Franciszek Turadek, Jędrzej Telenga, Mikołaj Boborowski, Dawid Predko, Maksymilian Żukowski.

Treningi na boisku ul. Starzyńskiego 10:
poniedziałek – godz. 17:30 – 19:00
środa –  godz. 17:30 – 19:00
piątek – godz.  15:30 – 17:00

TABELE

Młodzik D1 Ajaks - rocznik 2007

 

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp - wiosna" Grupa płd. (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 0 0 0 0 0 0:0
2 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 0 0 0 0 0 0:0
3 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 0 0 0 0 0 0:0
4 MKS ŻORY 0 0 0 0 0 0:0
5 KS UNIA RACIBÓRZ 0 0 0 0 0 0:0
6 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0 0 0 0 0 0:0
7 KP BESKID SKOCZÓW 0 0 0 0 0 0:0
8 BTS REKORD 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2020-03-22/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-03-22/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKS ŻORY -:-
2020-03-22/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2020-03-22/11:00 BTS REKORD - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
Kolejka nr 2
2020-03-29/11:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-03-29/11:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - BTS REKORD -:-
2020-03-29/11:00 MKS ŻORY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2020-03-29/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 3
2020-04-05/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-04-05/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2020-04-05/11:00 BTS REKORD - MKS ŻORY -:-
2020-04-05/11:00 KS UNIA RACIBÓRZ - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
Kolejka nr 4
2020-04-09/17:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2020-04-09/17:30 MKS ŻORY - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-04-09/17:30 KP BESKID SKOCZÓW - BTS REKORD -:-
2020-04-09/17:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 5
2020-04-19/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-04-19/11:00 BTS REKORD - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2020-04-19/11:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2020-04-19/11:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MKS ŻORY -:-
Kolejka nr 6
2020-04-26/11:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - MKS ŻORY -:-
2020-04-26/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2020-04-26/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-04-26/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - BTS REKORD -:-
Kolejka nr 7
2020-05-03/11:00 BTS REKORD - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-05-03/11:00 KS UNIA RACIBÓRZ - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2020-05-03/11:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2020-05-03/11:00 MKS ŻORY - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 8
2020-05-10/11:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2020-05-10/11:00 MKS ŻORY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2020-05-10/11:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2020-05-10/11:00 KS UNIA RACIBÓRZ - BTS REKORD -:-
Kolejka nr 9
2020-05-13/18:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-05-13/18:00 BTS REKORD - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2020-05-13/18:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - MKS ŻORY -:-
2020-05-13/18:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 10
2020-05-17/11:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2020-05-17/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2020-05-17/11:00 MKS ŻORY - BTS REKORD -:-
2020-05-17/11:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
Kolejka nr 11
2020-05-24/11:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-05-24/11:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MKS ŻORY -:-
2020-05-24/11:00 BTS REKORD - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2020-05-24/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 12
2020-05-31/11:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2020-05-31/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - BTS REKORD -:-
2020-05-31/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-05-31/11:00 MKS ŻORY - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
Kolejka nr 13
2020-06-07/11:00 MKS ŻORY - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-06-07/11:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2020-06-07/11:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2020-06-07/11:00 BTS REKORD - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 14
2020-06-14/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - BTS REKORD -:-
2020-06-14/17:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-06-14/17:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2020-06-14/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - MKS ŻORY -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=2

Ajaks 2007: trzy porażki

Ajaks 2007 11-11-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

27-10-2019

Górnik Zabrze S.S.A. 2 : 1 Ajaks
Boborowski

Czytaj więcej: Ajaks 2007: trzy porażki

Ajaks 2007: dwa mecze, cztery punkty

Ajaks 2007 20-10-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

13-10-2019

UKS Raków Częstochowa 1 : 3 Ajaks
Czop, Boborowski x2

20-10-2019

Ajaks 2 : 2 RKS Raków Częstochowa
Lewandowski, Boborowski

 

Ajaks 2007: dwa mecze

Ajaks 2007 08-10-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

29-09-2019

Ajaks 1 : 5 Zagłębie S.A. Sosnowiec
Młyńczyk

06-10-2019

Ajaks 0 : 3 KS Stadion Śląski Chorzów

 

Ajaks 2007: porażka w Gliwicach

Ajaks 2007 24-09-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

22-09-2019

AP Team Gliwice 3 : 0 Ajaks

Ajaks 2007: dwa mecze, trzy punkty

Ajaks 2007 15-09-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

08-09-2019

Ajaks 0 : 1 Górnik Zabrze S.S.A.

14-09-2019

KS Rozwój Katowice 0 : 1 Ajaks
Młyńczyk

 

Ajaks 2007 - trzy kolejki za nami

Ajaks 2007 04-09-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

25-08-2019

KS Stadion Śląski Chorzów 8 : 0 Ajaks

28-08-2019

Ajaks 4 : 2 UKS Raków Częstochowa
Choncia, Komański, Młyńczyk x2

31-08-2019

RKS Raków Częstochowa 15 : 0 Ajaks

 

Ajaks 2007: punkt w ostatnich dwóch kolejkach

Ajaks 2007 15-06-2019 Admin

D2 Młodzik II liga wojewódzka
01-06-2019

Ajaks 2 : 2 Zagłębie S.A. Sosnowiec
Kempa, Komański

D2 Młodzik II liga wojewódzka
09-06-2019

RKS Raków Częstochowa 5 : 2 Ajaks
Kempa, Komański

 

Ajaks 2007: zwycięstwo w Gliwicach

Ajaks 2007 28-05-2019 Admin

D2 Młodzik II liga wojewódzka
25-05-2019

AP Team Gliwice 1 : 4 Ajaks
Małysz x3, Choncia

 

Ajaks 2007: siódma kolejka

Ajaks 2007 18-05-2019 Admin

D2 Młodzik II liga wojewódzka
18-05-2019

Ajaks 0 : 8 Górnik Zabrze SSA