DRUŻYNY

Ajaks - Młodzik D1

Trener: Mariusz Sędzielewski, tel. 692 433 171, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Stoją od lewej: Mateusz Kobiałka, Bartosz Liczko, Oliwier Czop, Igor Lewandowski, Dawid Choncia, Mikołaj Łotys, Igor Kempa, Tomasz Woźniak, Jan Gruca, Marcel Karoń, trener Mariusz Sędzielewski.
Klęczą od lewej: Michał Komański, Alex Młyńczyk, Franciszek Turadek, Jędrzej Telenga, Mikołaj Boborowski, Dawid Predko, Maksymilian Żukowski.

Treningi na boisku ul. Starzyńskiego 10:
poniedziałek – godz. 17:30 – 19:00
środa –  godz. 17:30 – 19:00
piątek – godz.  15:30 – 17:00

TABELE

Młodzik D1 Ajaks - rocznik 2007

 

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płn.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0 0 0 0 0 0:0
2 KS ROZWÓJ KATOWICE 0 0 0 0 0 0:0
3 KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. 0 0 0 0 0 0:0
4 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 0 0 0 0 0 0:0
5 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0 0 0 0 0 0:0
6 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2020-08-29/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC -:-
2020-08-29/10:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. -:-
2020-08-29/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. -:-
Kolejka nr 2
2020-09-05/10:00 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. -:-
2020-09-05/10:00 KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-09-05/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
Kolejka nr 3
2020-09-12/10:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC -:-
2020-09-12/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-09-12/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 4
2020-09-19/10:00 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC - KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. -:-
2020-09-19/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. -:-
2020-09-19/10:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 5
2020-09-26/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC -:-
2020-09-26/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-09-26/10:00 KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
Kolejka nr 6
2020-10-03/10:00 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-10-03/10:00 KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-10-03/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 7
2020-10-10/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC -:-
2020-10-10/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. -:-
2020-10-10/10:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
Kolejka nr 8
2020-10-17/10:00 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-10-17/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-10-17/10:00 KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. -:-
Kolejka nr 9
2020-10-24/10:00 KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. - AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC -:-
2020-10-24/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-10-24/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
Kolejka nr 10
2020-10-31/14:00 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-10-31/14:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. -:-
2020-10-31/14:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=2

Ajaks 2007: trzy porażki

Ajaks 2007 11-11-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

27-10-2019

Górnik Zabrze S.S.A. 2 : 1 Ajaks
Boborowski

Czytaj więcej: Ajaks 2007: trzy porażki

Ajaks 2007: dwa mecze, cztery punkty

Ajaks 2007 20-10-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

13-10-2019

UKS Raków Częstochowa 1 : 3 Ajaks
Czop, Boborowski x2

20-10-2019

Ajaks 2 : 2 RKS Raków Częstochowa
Lewandowski, Boborowski

 

Ajaks 2007: dwa mecze

Ajaks 2007 08-10-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

29-09-2019

Ajaks 1 : 5 Zagłębie S.A. Sosnowiec
Młyńczyk

06-10-2019

Ajaks 0 : 3 KS Stadion Śląski Chorzów

 

Ajaks 2007: porażka w Gliwicach

Ajaks 2007 24-09-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

22-09-2019

AP Team Gliwice 3 : 0 Ajaks

Ajaks 2007: dwa mecze, trzy punkty

Ajaks 2007 15-09-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

08-09-2019

Ajaks 0 : 1 Górnik Zabrze S.S.A.

14-09-2019

KS Rozwój Katowice 0 : 1 Ajaks
Młyńczyk

 

Ajaks 2007 - trzy kolejki za nami

Ajaks 2007 04-09-2019 Admin

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

25-08-2019

KS Stadion Śląski Chorzów 8 : 0 Ajaks

28-08-2019

Ajaks 4 : 2 UKS Raków Częstochowa
Choncia, Komański, Młyńczyk x2

31-08-2019

RKS Raków Częstochowa 15 : 0 Ajaks

 

Ajaks 2007: punkt w ostatnich dwóch kolejkach

Ajaks 2007 15-06-2019 Admin

D2 Młodzik II liga wojewódzka
01-06-2019

Ajaks 2 : 2 Zagłębie S.A. Sosnowiec
Kempa, Komański

D2 Młodzik II liga wojewódzka
09-06-2019

RKS Raków Częstochowa 5 : 2 Ajaks
Kempa, Komański

 

Ajaks 2007: zwycięstwo w Gliwicach

Ajaks 2007 28-05-2019 Admin

D2 Młodzik II liga wojewódzka
25-05-2019

AP Team Gliwice 1 : 4 Ajaks
Małysz x3, Choncia

 

Ajaks 2007: siódma kolejka

Ajaks 2007 18-05-2019 Admin

D2 Młodzik II liga wojewódzka
18-05-2019

Ajaks 0 : 8 Górnik Zabrze SSA