DRUŻYNY

Ajaks B2 Junior młodszy

Trener: Sławomir Piwiński, tel. 665 858 116, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik drużyny: Robert Włoch, tel. 501 266 504, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD

 

B2 Junior Młodszy

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 11 27 8 3 0 32:6
2 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 10 26 8 2 0 36:6
3 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 11 24 7 3 1 28:12
4 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11 19 6 1 4 22:12
5 WSP WODZISŁAW 10 18 5 3 2 22:10
6 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 11 17 5 2 4 30:29
7 SKS GWAREK ZABRZE 10 13 4 1 5 32:15
8 TS PODBESKIDZIE S.A. 11 13 4 1 6 27:18
9 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 11 12 4 0 7 18:38
10 SMS TYCHY 10 7 2 1 7 12:27
11 KS ROW 1964 RYBNIK 11 5 1 2 8 8:34
12 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 11 1 0 1 10 2:62
Kolejka nr 11
2021-11-06/13:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 7:0
2021-11-07/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:3
2021-11-07/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:1
2021-11-07/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - TS PODBESKIDZIE S.A. 0:3
2022-03-19/10:00 SMS TYCHY - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2022-03-19/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - WSP WODZISŁAW -:-
Kolejka nr 11
2021-11-06/13:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 7:0
2021-11-07/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:3
2021-11-07/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:1
2021-11-07/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - TS PODBESKIDZIE S.A. 0:3
Kolejka nr 10
2021-10-29/18:00 WSP WODZISŁAW - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:3
2021-10-30/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK 3:0
2021-10-30/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:2
2021-10-31/09:30 SKS GWAREK ZABRZE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 2:3
2021-10-31/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - SMS TYCHY 0:3
2021-10-31/13:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:2
Kolejka nr 9
2021-10-23/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - TS PODBESKIDZIE S.A. 2:0
2021-10-23/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 4:0
2021-10-24/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:3
2021-10-24/09:00 SMS TYCHY - WSP WODZISŁAW 0:4
2021-10-24/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 8:0
2021-10-27/09:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:3
Kolejka nr 8
2021-10-15/18:00 WSP WODZISŁAW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 2:0
2021-10-16/12:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:1
2021-10-17/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS ROW 1964 RYBNIK 3:1
2021-10-17/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - SKS GWAREK ZABRZE 0:6
2021-10-17/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 3:2
2021-10-17/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - SMS TYCHY 4:2
Kolejka nr 7
2021-10-09/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS ROW 1964 RYBNIK 4:0
2021-10-10/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - WSP WODZISŁAW 2:2
2021-10-10/09:00 SMS TYCHY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 3:1
2021-10-10/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:2
2021-10-10/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. 2:2
2021-10-10/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:2
Kolejka nr 6
2021-10-02/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SMS TYCHY 2:2
2021-10-02/13:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:4
2021-10-03/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2:2
2021-10-03/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:1
2021-10-03/11:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 0:2
2021-10-03/14:00 WSP WODZISŁAW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 7:0
Kolejka nr 5
2021-09-24/18:00 WSP WODZISŁAW - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:0
2021-09-25/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 9:0
2021-09-26/09:00 SMS TYCHY - KS ROW 1964 RYBNIK 0:2
2021-09-26/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - TS PODBESKIDZIE S.A. 0:11
2021-09-26/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:3
2021-09-26/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:2
Kolejka nr 4
2021-09-16/17:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - WSP WODZISŁAW 2:0
2021-09-18/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - SMS TYCHY 5:0
2021-09-18/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 2:0
2021-09-19/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:0
2021-09-19/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 2:5
2021-09-19/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 6:0
Kolejka nr 3
2021-09-10/18:00 WSP WODZISŁAW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 3:2
2021-09-11/09:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:4
2021-09-12/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS ROW 1964 RYBNIK 9:0
2021-09-12/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:4
2021-09-12/16:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:7
2021-09-12/17:00 SMS TYCHY - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:2
Kolejka nr 2
2021-09-04/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - SKS GWAREK ZABRZE 3:1
2021-09-05/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - SMS TYCHY 3:0
2021-09-05/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:1
2021-09-05/11:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - WSP WODZISŁAW 1:1
2021-09-05/12:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 8:0
2021-09-05/13:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. 2:1
Kolejka nr 1
2021-08-27/18:00 WSP WODZISŁAW - KS ROW 1964 RYBNIK 2:0
2021-08-28/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:2
2021-08-28/12:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:5
2021-08-29/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:2
2021-08-29/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:9
2021-08-29/12:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - SMS TYCHY 4:2
Kolejka nr 11
2022-03-19/10:00 SMS TYCHY - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2022-03-19/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - WSP WODZISŁAW -:-
Kolejka nr 12
2022-03-26/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2022-03-26/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2022-03-26/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - WSP WODZISŁAW -:-
2022-03-26/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2022-03-26/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2022-03-26/10:00 SMS TYCHY - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 13
2022-04-02/10:00 SMS TYCHY - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-04-02/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2022-04-02/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2022-04-02/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2022-04-02/10:00 WSP WODZISŁAW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2022-04-02/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 14
2022-04-09/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2022-04-09/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - WSP WODZISŁAW -:-
2022-04-09/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2022-04-09/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2022-04-09/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2022-04-09/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - SMS TYCHY -:-
Kolejka nr 15
2022-04-23/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-04-23/10:00 SMS TYCHY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2022-04-23/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2022-04-23/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2022-04-23/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2022-04-23/10:00 WSP WODZISŁAW - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
Kolejka nr 16
2022-04-30/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - WSP WODZISŁAW -:-
2022-04-30/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2022-04-30/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2022-04-30/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2022-04-30/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - SMS TYCHY -:-
2022-04-30/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
Kolejka nr 17
2022-05-07/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-05-07/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2022-05-07/10:00 SMS TYCHY - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2022-05-07/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2022-05-07/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2022-05-07/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - WSP WODZISŁAW -:-
Kolejka nr 18
2022-05-14/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2022-05-14/10:00 WSP WODZISŁAW - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2022-05-14/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2022-05-14/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - SMS TYCHY -:-
2022-05-14/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2022-05-14/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
Kolejka nr 19
2022-05-21/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-05-21/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2022-05-21/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2022-05-21/10:00 SMS TYCHY - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2022-05-21/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - WSP WODZISŁAW -:-
2022-05-21/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 20
2022-05-28/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2022-05-28/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2022-05-28/10:00 WSP WODZISŁAW - SMS TYCHY -:-
2022-05-28/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2022-05-28/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2022-05-28/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 21
2022-06-04/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-06-04/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2022-06-04/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2022-06-04/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - WSP WODZISŁAW -:-
2022-06-04/10:00 SMS TYCHY - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2022-06-04/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
Kolejka nr 22
2022-06-12/17:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2022-06-12/17:00 SKS GWAREK ZABRZE - SMS TYCHY -:-
2022-06-12/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2022-06-12/17:00 WSP WODZISŁAW - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2022-06-12/17:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2022-06-12/17:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-b2-mlodszy?liga=1

Dobry początek ligi, Trampkarz C1

Ajaks 2006/2007 23-08-2020 Anna Włoch

23.08.2020 r. boisko Sparta Lubliniec, ul. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty 1 Lubliniec

Zwycięstwo chłopców w I kolejce ligi, trampkarz C1, runda jesienna. Pomimo upału chłopcy rozegrali dobre spotkanie i pokonali przeciwników z drużyny AS Lubliniec.

UKS Ajaks Częstochowa 3 : 2 AS Lubliniec
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Dawid Pęczek x2, Piotr Kociszewski x1

Czytaj więcej: Dobry początek ligi, Trampkarz C1

Seria sparingów przed rozpoczęciem ligi

Ajaks 2006/2007 23-08-2020 Anna Włoch

Rocznik 2006 wraz ze wsparciem zawodników z rocznika 2007 rozpoczął przygotowania do rozgrywek ligowych.

19.08.2020 r. boisko KS Skra Częstochowa ul Loretańska 20
Chłopcy zagrali dobry mecz z drużyną SKRA Częstochowa, ale nasza drużyna uległa im nieznacznie.

UKS Ajaks Częstochowa 1 : 2 Skra Częstochowa
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Mateusz Głowacki

Czytaj więcej: Seria sparingów przed rozpoczęciem ligi

Kolejne trzy kolejki ligi, rocznik 2006

Ajaks 2006/2007 16-11-2019 Anna Włoch

IX kolejka ligi
13.10.2019 r.  Boisko klubu SSR APN Knurów

Pierwsze zwycięstwo chłopców z rocznika 2006, miejmy nadzieję, że kolejne mecze będą też zwycięskie.

UKS Ajaks Częstochowa 2 : 1 SSR APN Knurów
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Wójcik x1, Aleksander Świąć x1

Czytaj więcej: Kolejne trzy kolejki ligi, rocznik 2006

Ajaks 2006, kolejne trzy kolejki ligi bez punktów

Ajaks 2006/2007 13-10-2019 Anna Włoch

VI kolejka ligi
21.09.2019 r. Ajaks 'Arena', ul. Starzyńskiego 10

Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli dotkliwą porażkę w VI kolejce ligi. Zdobyli tylko jedną bramkę z błędu przeciwnika strzelając bramkę z rzutu karnego.

UKS Ajaks Częstochowa 1 : 9 GKS Piast Gliwice
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Piotr Kociszewski x1k

Czytaj więcej: Ajaks 2006, kolejne trzy kolejki ligi bez punktów

Ajaks 2006, trzy kolejki ligi bez punktów

Ajaks 2006/2007 20-09-2019 Anna Włoch

III kolejka ligi
31.08.2019 r. Boisko klubu Ruch Chorzów

Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli dotkliwą porażkę w III kolejce ligi. Pomimo walki nasi zawodnicy nie mogli poradzić sobie
z przeciwnikiem strzelając dwie bramki na pocieszenie.

UKS Ajaks Częstochowa 2 : 10 Ruch Chorzów S.A.
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Dawid Pęczek, Piotr Kociszewski

Czytaj więcej: Ajaks 2006, trzy kolejki ligi bez punktów

Trudny początek ligi, Trampkarz C2

Ajaks 2006/2007 31-08-2019 Anna Włoch

I kolejka ligi
24.08.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli porażkę w I i II kolejce II ligi wojewódzkiej pomimo przygotowań na obozie i sparingów przed rozpoczęciem ligi. Sparing z Lelovią Lelów nasi zawodnicy wygrali 8:4, ale Victoria Częstochowa pokonała naszych chłopców 6:3.
Pierwszy przeciwnik w lidze Raków Częstochowa wydaje się być faworytem grupy i choć chłopcy dali z siebie wszystko ulegli dotkliwie miejscowym kolegom. Kolejny przeciwnik nie odbiegał poziomem od naszych chłopców, jednak zabrakło wiary w zwycięstwo i nasi zawodnicy kolejny raz ponieśli porażkę.

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 7 RKS Raków Częstochowa

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Maksymilian Wójcik, Kacper Panek, Mateusz Głowacki, Aleksander Świąć, Krystian Błaszczyk, Krzysztof Stanek, Igor Zawada;

Trener: Andrzej Lewandowski

Druga kolejka ligi 

28.08.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 2 SSR APN Knurów

 
Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Maksymilian Wójcik, Kacper Panek, Mateusz Głowacki, Aleksander Świąć, Krystian Błaszczyk, Krzysztof Stanek;

Trener: Andrzej Lewandowski

Zwycięstwo rocznika 2006, XII kolejka ligi Młodzik D2

Ajaks 2006/2007 09-06-2019 Anna Włoch

09.06.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

Zwycięstwo chłopców 2006 w XII kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna. Pomimo upału chłopcy z rocznika 2006 rozegrali dobre spotkanie i pokonali przeciwników z Victorii Częstochowa.

UKS Ajaks Częstochowa 4 : 1 Victoria Częstochowa
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x3, Aleksander Świąć x1

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Piotr Kociszewski, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Maksymilian Ociepa, Aleksander Świąć, Igor Zawada, Krystian Błaszczyk;

Trener: Andrzej Lewandowski

Kolejne zwycięstwo rocznika 2006, XI kolejka ligi

Ajaks 2006/2007 01-06-2019 Anna Włoch

1.06.2019 r. Boisko LKS Lelovia Lelów ul Sportowa 1, Lelów

Zwycięstwo chłopców 2006 w XI kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna.

UKS Ajaks Częstochowa 5 : 0 Lelovia Lelów
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x2, Dawid Pęczek x1, Maciej Szymanek x1, Marcel Miklus x1

 Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Aleksander Świąć, Igor Zawada, Kacper Panek, Marcel Miklus, Krystian Błaszczyk ;

Trener: Andrzej Lewandowski

Wysokie zwycięstwo rocznika 2006 w X kolejce ligi, Młodzik D1

Ajaks 2006/2007 01-06-2019 Anna Włoch

25.05.2019 r. Boisko LKS Pogoń Kamyk, ul. Szkolna 3, Kamyk
Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli druzgocące zwycięstwo w X kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna. 

UKS Ajaks Częstochowa 12 : 0 LKS Pogoń Kamyk
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x3, Maciej Szymanek x2, Dawid Pęczek x2,
Aleksander Świąć x2 Marcel Miklus x1, Piotr Kociszewski x1, 1 s.

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz),  Kacper Kowalczyk (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Krystian Błaszczyk, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Kacper Panek, Aleksander Świąć, Igor Zawada;

Trener: Andrzej Lewandowski