DRUŻYNY

Ajaks - Trampkarz C2

Trener: Andrzej Lewandowski

Kierownik drużyny: Robert Włoch, tel. 501266504, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Od lewej, górny rząd: trener Andrzej Lewandowski, Krzysztof Stanek, Maksymilian Ociepa, Paweł Leśnikowski, Aleksander Świąć, Maksymilian Wójcik, Kacper Panek, Konrad Szymanek, Piotr Kociszewski, Maciej Orzechowski, kierownik drużyny Robert Włoch

Od lewej, dolny rząd: Dawid Pęczek, Adam Sowiński, Krystian Błaszczyk, Marcel Miklus, Mateusz Głowacki, Bartosz Włoch, Maciej Szymanek, Piotr Jasiurski, Igor Zawada

Trening na boisku:

poniedziałek: 17:30-19:00 
środa: 17:30-19 00 
czwartek: 17:30-19:00

TABELE

Trampkarz C2 Ajaks - rocznik 2006

 

II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 14 34 11 1 2 42:8
2 KP GKS TYCHY S.A. 14 32 10 2 2 37:9
3 APN GKS TYCHY 14 29 9 2 3 32:18
4 MKS ISKRA PSZCZYNA 14 23 7 2 5 48:29
5 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 14 19 6 1 7 23:27
6 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 14 17 5 2 7 29:41
7 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 14 6 1 3 10 12:48
8 RKP ROW RYBNIK 14 1 0 1 13 9:52
Kolejka nr 14
2019-11-16/09:00 RKP ROW RYBNIK - APN GKS TYCHY 2:3
2019-11-16/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 2:4
2019-11-16/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 3:0
2019-11-17/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KP GKS TYCHY S.A. 2:4
Kolejka nr 14
2019-11-16/09:00 RKP ROW RYBNIK - APN GKS TYCHY 2:3
2019-11-16/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 2:4
2019-11-16/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 3:0
2019-11-17/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KP GKS TYCHY S.A. 2:4
Kolejka nr 13
2019-11-09/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - RKP ROW RYBNIK 2:0
2019-11-09/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - MKS ISKRA PSZCZYNA 5:3
2019-11-09/11:00 APN GKS TYCHY - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 7:0
2019-11-09/13:00 KP GKS TYCHY S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:0
Kolejka nr 12
2019-11-02/09:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:1
2019-11-02/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0:2
2019-11-02/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - APN GKS TYCHY 2:2
2019-11-03/10:00 RKP ROW RYBNIK - KP GKS TYCHY S.A. 0:3
Kolejka nr 11
2019-10-26/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - RKP ROW RYBNIK 6:0
2019-10-26/13:00 KP GKS TYCHY S.A. - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 5:0
2019-10-27/09:00 APN GKS TYCHY - MKS ISKRA PSZCZYNA 3:1
2019-10-27/12:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 3:1
Kolejka nr 10
2019-10-19/09:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - RKP ROW RYBNIK 3:1
2019-10-19/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:3
2019-10-19/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KP GKS TYCHY S.A. 2:2
2019-10-20/13:00 APN GKS TYCHY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 3:1
Kolejka nr 9
2019-10-12/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:6
2019-10-12/10:00 RKP ROW RYBNIK - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 1:1
2019-10-12/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 7:0
2019-10-12/13:00 KP GKS TYCHY S.A. - APN GKS TYCHY 0:1
Kolejka nr 8
2019-10-05/09:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 7:2
2019-10-05/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KP GKS TYCHY S.A. 0:1
2019-10-05/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - RKP ROW RYBNIK 7:1
2019-10-06/09:00 APN GKS TYCHY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:1
Kolejka nr 7
2019-09-28/09:00 APN GKS TYCHY - RKP ROW RYBNIK 4:1
2019-09-28/11:00 KP GKS TYCHY S.A. - MKS ISKRA PSZCZYNA 2:2
2019-09-28/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:3
2019-09-29/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 2:1
Kolejka nr 6
2019-09-21/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - APN GKS TYCHY 1:1
2019-09-21/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KP GKS TYCHY S.A. 2:0
2019-09-22/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 6:0
2019-09-22/12:30 RKP ROW RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2:4
Kolejka nr 5
2019-09-14/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - MKS ISKRA PSZCZYNA 2:3
2019-09-14/11:00 KP GKS TYCHY S.A. - RKP ROW RYBNIK 4:0
2019-09-14/12:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 1:1
2019-09-15/09:00 APN GKS TYCHY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 3:2
Kolejka nr 4
2019-09-07/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KP GKS TYCHY S.A. 0:5
2019-09-08/09:00 RKP ROW RYBNIK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:3
2019-09-08/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - APN GKS TYCHY 1:2
2019-09-08/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 1:3
Kolejka nr 3
2019-08-31/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 5:1
2019-08-31/11:00 KP GKS TYCHY S.A. - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 4:0
2019-09-01/12:30 RKP ROW RYBNIK - MKS ISKRA PSZCZYNA 0:7
2019-09-17/18:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - APN GKS TYCHY 0:2
Kolejka nr 2
2019-08-28/17:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2:5
2019-08-28/17:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:4
2019-08-28/17:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - RKP ROW RYBNIK 2:1
2019-09-10/17:00 APN GKS TYCHY - KP GKS TYCHY S.A. 0:4
Kolejka nr 1
2019-08-24/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - APN GKS TYCHY 2:1
2019-08-24/11:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2:0
2019-08-24/12:30 RKP ROW RYBNIK - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 0:3
2019-09-18/17:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:4

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c2?liga=2

Kolejne trzy kolejki ligi, rocznik 2006

Ajaks 2006 16-11-2019 Anna Włoch

IX kolejka ligi
13.10.2019 r.  Boisko klubu SSR APN Knurów

Pierwsze zwycięstwo chłopców z rocznika 2006, miejmy nadzieję, że kolejne mecze będą też zwycięskie.

UKS Ajaks Częstochowa 2 : 1 SSR APN Knurów
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Wójcik x1, Aleksander Świąć x1

Czytaj więcej: Kolejne trzy kolejki ligi, rocznik 2006

Ajaks 2006, kolejne trzy kolejki ligi bez punktów

Ajaks 2006 13-10-2019 Anna Włoch

VI kolejka ligi
21.09.2019 r. Ajaks 'Arena', ul. Starzyńskiego 10

Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli dotkliwą porażkę w VI kolejce ligi. Zdobyli tylko jedną bramkę z błędu przeciwnika strzelając bramkę z rzutu karnego.

UKS Ajaks Częstochowa 1 : 9 GKS Piast Gliwice
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Piotr Kociszewski x1k

Czytaj więcej: Ajaks 2006, kolejne trzy kolejki ligi bez punktów

Ajaks 2006, trzy kolejki ligi bez punktów

Ajaks 2006 20-09-2019 Anna Włoch

III kolejka ligi
31.08.2019 r. Boisko klubu Ruch Chorzów

Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli dotkliwą porażkę w III kolejce ligi. Pomimo walki nasi zawodnicy nie mogli poradzić sobie
z przeciwnikiem strzelając dwie bramki na pocieszenie.

UKS Ajaks Częstochowa 2 : 10 Ruch Chorzów S.A.
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Dawid Pęczek, Piotr Kociszewski

Czytaj więcej: Ajaks 2006, trzy kolejki ligi bez punktów

Trudny początek ligi, Trampkarz C2

Ajaks 2006 31-08-2019 Anna Włoch

I kolejka ligi
24.08.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli porażkę w I i II kolejce II ligi wojewódzkiej pomimo przygotowań na obozie i sparingów przed rozpoczęciem ligi. Sparing z Lelovią Lelów nasi zawodnicy wygrali 8:4, ale Victoria Częstochowa pokonała naszych chłopców 6:3.
Pierwszy przeciwnik w lidze Raków Częstochowa wydaje się być faworytem grupy i choć chłopcy dali z siebie wszystko ulegli dotkliwie miejscowym kolegom. Kolejny przeciwnik nie odbiegał poziomem od naszych chłopców, jednak zabrakło wiary w zwycięstwo i nasi zawodnicy kolejny raz ponieśli porażkę.

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 7 RKS Raków Częstochowa

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Maksymilian Wójcik, Kacper Panek, Mateusz Głowacki, Aleksander Świąć, Krystian Błaszczyk, Krzysztof Stanek, Igor Zawada;

Trener: Andrzej Lewandowski

Druga kolejka ligi 

28.08.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 2 SSR APN Knurów

 
Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Maksymilian Wójcik, Kacper Panek, Mateusz Głowacki, Aleksander Świąć, Krystian Błaszczyk, Krzysztof Stanek;

Trener: Andrzej Lewandowski

Zwycięstwo rocznika 2006, XII kolejka ligi Młodzik D2

Ajaks 2006 09-06-2019 Anna Włoch

09.06.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

Zwycięstwo chłopców 2006 w XII kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna. Pomimo upału chłopcy z rocznika 2006 rozegrali dobre spotkanie i pokonali przeciwników z Victorii Częstochowa.

UKS Ajaks Częstochowa 4 : 1 Victoria Częstochowa
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x3, Aleksander Świąć x1

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Piotr Kociszewski, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Maksymilian Ociepa, Aleksander Świąć, Igor Zawada, Krystian Błaszczyk;

Trener: Andrzej Lewandowski

Kolejne zwycięstwo rocznika 2006, XI kolejka ligi

Ajaks 2006 01-06-2019 Anna Włoch

1.06.2019 r. Boisko LKS Lelovia Lelów ul Sportowa 1, Lelów

Zwycięstwo chłopców 2006 w XI kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna.

UKS Ajaks Częstochowa 5 : 0 Lelovia Lelów
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x2, Dawid Pęczek x1, Maciej Szymanek x1, Marcel Miklus x1

 Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Aleksander Świąć, Igor Zawada, Kacper Panek, Marcel Miklus, Krystian Błaszczyk ;

Trener: Andrzej Lewandowski

Wysokie zwycięstwo rocznika 2006 w X kolejce ligi, Młodzik D1

Ajaks 2006 01-06-2019 Anna Włoch

25.05.2019 r. Boisko LKS Pogoń Kamyk, ul. Szkolna 3, Kamyk
Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli druzgocące zwycięstwo w X kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna. 

UKS Ajaks Częstochowa 12 : 0 LKS Pogoń Kamyk
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x3, Maciej Szymanek x2, Dawid Pęczek x2,
Aleksander Świąć x2 Marcel Miklus x1, Piotr Kociszewski x1, 1 s.

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz),  Kacper Kowalczyk (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Krystian Błaszczyk, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Kacper Panek, Aleksander Świąć, Igor Zawada;

Trener: Andrzej Lewandowski

Zwycięstwo rocznika 2006 w IX kolejce ligi, Młodzik D1

Ajaks 2006 19-05-2019 Anna Włoch

18.05.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa
Zwycięstwo chłopców 2006 w IX kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna. Chłopcy z rocznika 2006 rozegrali bardzo dobre spotkanie i pokonali lidera w tabeli.

UKS Ajaks Częstochowa 1 : 0 Skra II Częstochowa
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Oskar Stolarczyk

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz),  Kacper Kowalczyk (bramkarz), Piotr Kociszewski, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Kacper Panek, Aleksander Świąć, Igor Zawada;

Trener: Andrzej Lewandowski

Kolejne zwycięstwo rocznika 2006

Ajaks 2006 19-05-2019 Anna Włoch

11.05.2019 r. Boisko MLKS Znicz Kłobuck ul. Sportowa 14, Kłobuck
Zwycięstwo chłopców 2006 w VIII kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna.

UKS Ajaks Częstochowa 4 : 1 Znicz Kłobuck
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x4

 Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Piotr Kociszewski, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Mateusz Głowacki, Aleksander Świąć, Igor Zawada;

Trener: Andrzej Lewandowski