DRUŻYNY

Ajaks - Junior B2 Młodszy

Trener: Paweł Nowak, tel. 509 325 566, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Górny rząd od lewej: Trener- Paweł Nowak, Michał Pulcer, Jakub Woliński, Dominik Kostro, Krystian Kalota, Szymon Fyda, Jakub Zagzieł, Karol Kowalczyk, Adrian Molędzki, Adam Kwiatkowski, Michał Michalczyk, Marcin Wolbisz,

Dolny rząd od lewej: Kacper Bednarek, Bartosz Dudek, Marcel Kołodziej, Dominik Kalota, Mateusz Majchrzak, Piotr Plaskacz, Patryk Ratecki, Jakub Malinowski

Treningi:
Poniedziałek: 17:30-19:00
Wtorek: 17:30-19:00
Czwartek: 17:30-19:00

TABELA

Junior B2 Młodszy - rocznik 2004/2005

 

B2 Junior Młodszy

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS PODBESKIDZIE S.A. 0 0 0 0 0 0:0
2 SKS GWAREK ZABRZE 0 0 0 0 0 0:0
3 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0 0 0 0 0 0:0
4 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0 0 0 0 0 0:0
5 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0 0 0 0 0 0:0
6 KS ROW 1964 RYBNIK 0 0 0 0 0 0:0
7 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0 0 0 0 0 0:0
8 KP GKS TYCHY S.A. 0 0 0 0 0 0:0
9 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0 0 0 0 0 0:0
10 BTS REKORD 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2020-08-15/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2020-08-15/11:30 KP GKS TYCHY S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-08-15/16:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-08-16/10:00 BTS REKORD - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2020-08-16/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 2
2020-08-19/11:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2020-08-22/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2020-08-22/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2020-08-22/12:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - BTS REKORD -:-
2020-08-22/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
Kolejka nr 3
2020-08-26/12:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2020-08-26/16:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-08-26/17:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2020-08-26/17:00 BTS REKORD - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-08-26/17:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 4
2020-08-29/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2020-08-29/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-08-29/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2020-08-29/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - BTS REKORD -:-
2020-08-29/12:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
Kolejka nr 5
2020-09-05/10:00 BTS REKORD - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2020-09-05/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-09-05/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-09-05/11:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2020-09-05/12:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
Kolejka nr 6
2020-09-09/17:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2020-09-09/17:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-09-09/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2020-09-09/17:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-09-09/17:00 BTS REKORD - KP GKS TYCHY S.A. -:-
Kolejka nr 7
2020-09-12/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - BTS REKORD -:-
2020-09-12/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2020-09-12/10:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-09-12/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-09-12/12:00 KP GKS TYCHY S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
Kolejka nr 8
2020-09-19/09:00 KS ROW 1964 RYBNIK - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2020-09-19/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-09-19/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-09-19/10:00 BTS REKORD - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2020-09-19/12:00 KP GKS TYCHY S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
Kolejka nr 9
2020-09-26/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2020-09-26/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2020-09-26/11:30 SKS GWAREK ZABRZE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2020-09-26/12:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-09-26/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - BTS REKORD -:-
Kolejka nr 10
2020-10-03/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-10-03/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-10-03/11:30 SKS GWAREK ZABRZE - BTS REKORD -:-
2020-10-03/12:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2020-10-03/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KP GKS TYCHY S.A. -:-
Kolejka nr 11
2020-10-10/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2020-10-10/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-10-10/10:00 BTS REKORD - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-10-10/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-10-10/12:00 KP GKS TYCHY S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
Kolejka nr 12
2020-10-17/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2020-10-17/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - BTS REKORD -:-
2020-10-17/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2020-10-17/12:30 SKS GWAREK ZABRZE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-10-17/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 13
2020-10-24/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2020-10-24/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-10-24/10:00 BTS REKORD - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2020-10-24/12:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-10-24/16:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
Kolejka nr 14
2020-10-31/09:30 SKS GWAREK ZABRZE - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-10-31/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - BTS REKORD -:-
2020-10-31/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2020-10-31/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-10-31/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 15
2020-11-07/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-11-07/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2020-11-07/11:30 SKS GWAREK ZABRZE - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2020-11-07/12:00 KP GKS TYCHY S.A. - BTS REKORD -:-
2020-11-07/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 16
2020-11-11/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2020-11-11/10:00 BTS REKORD - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-11-11/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2020-11-11/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-11-11/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
Kolejka nr 17
2020-11-14/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-11-14/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2020-11-14/10:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -:-
2020-11-14/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - BTS REKORD -:-
2020-11-14/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KP GKS TYCHY S.A. -:-
Kolejka nr 18
2020-11-21/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-11-21/10:00 BTS REKORD - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-11-21/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2020-11-21/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-11-21/12:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-b2-mlodszy?liga=1

Wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05 dające pierwsze miejsce na zakończenie rozgrywek w III lidze wojewódzkiej

Ajaks 2004/2005 20-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 12

19.06.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 7 : 1 Akademia Sportowa Lubliniec
Kowalczyk 27', 39', 52', Michalczyk 14', Kołodziej 28', Kalota Kr. 56', Majchrzak 69'

 Do przerwy: (4:1)

Czytaj więcej: Wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05 dające pierwsze miejsce na zakończenie rozgrywek w III...

Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 16-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 11

15.06.19 r. stadion, w Myszkowie

Uks "Mosir" Myszków 3 : 5 Uks "Ajaks" Częstochowa
Kalota Kr. 6', Kowalczyk 41', Kołodziej 48', Kwiatkowski 69', Michalczyk 70'

 Do przerwy: (1:1)

Czytaj więcej: Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 09-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 10

09.06.19 r. stadion, ul. Limanowskiego 83

Uks "Raków" Częstochowa 2 : 9 Uks "Ajaks" Częstochowa
Plaskacz 16', 19', 24', Kowalczyk 29',35', Bednarek 2', Kostro 4', Michalczyk 21', Majchrzak 58'

  Do przerwy: (0:8)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 01-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 9

01.06.19 r. stadion, w Lublińcu

As Lubliniec 3 : 7 Uks "Ajaks" Częstochowa
Kowalczyk 14', 16', 34', Michalczyk 24', 68', Bednarek 15', Fyda 38'(k)

 Do przerwy: (1:6)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 26-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 8

25.05.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 5 : 1 Uks "Mosir" Myszków
Kowalczyk 24', 39', Kołodziej 53', Michalczyk 61', Dudek 71'

 Do przerwy: (2:0)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 19-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 7

19.05.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 4 : 0 Uks "Raków" Częstochowa
Kowalczyk 23', 30', Plaskacz 34', Fyda 43'(k)

 Do przerwy: (3:0)

Czytaj więcej: Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Przegrana ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 12-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 6

11.05.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 3 : 4 As Lubliniec
Kowalczyk 22', 24', 29'

 Do przerwy: (3:3)

Czytaj więcej: Przegrana ajaksu rocznika 04/05

Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 05-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 5

04.05.19 r. stadion, w Myszkowie

Uks "Mosir" Myszków 2 : 4 Uks "Ajaks" Częstochowa
Kowalczyk 45', 59', Michalczyk 15', Woliński 43'

 Do przerwy: (0:1)

Czytaj więcej: Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 28-04-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 4

28.04.19 r. stadion, ul. Limanowskiego 83

Uks "Raków" Częstochowa 2 : 5 Uks "Ajaks" Częstochowa
Michalczyk 42', 49', 52', Fyda 32'(K), Kowalczyk 63'

 Do przerwy: (1:1)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05