DRUŻYNY

Ajaks B1 Junior Młodszy

Trener: Andrzej Rogaczewski, tel. 606 761 554

SKŁAD I TRENINGI

Treningi:
Poniedziałek: 17:30-19:00
Wtorek: 17:30-19:00
Czwartek: 17:30-19:00

TABELA

Ajaks B1 Junior Młodszy

 

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "wiosna" Grupa płn. (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS RUCH RADZIONKÓW 1 3 1 0 0 10:1
2 RUCH CHORZÓW S.A. 1 3 1 0 0 3:0
3 MKS ZABORZE 1 1 0 1 0 3:3
4 ZAGŁĘBIE S.A. 1 1 0 1 0 3:3
5 KS ROZWÓJ KATOWICE 0 0 0 0 0 0:0
6 UKS RUCH CHORZÓW 0 0 0 0 0 0:0
7 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1 0 0 0 1 0:3
8 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1 0 0 0 1 1:10
Kolejka nr 1
2021-03-20/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS RUCH RADZIONKÓW 1:10
2021-03-20/10:30 MKS ZABORZE - ZAGŁĘBIE S.A. 3:3
2021-03-20/15:00 RUCH CHORZÓW S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 3:0
2021-04-21/13:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW -:-
Kolejka nr 1
2021-03-20/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS RUCH RADZIONKÓW 1:10
2021-03-20/10:30 MKS ZABORZE - ZAGŁĘBIE S.A. 3:3
2021-03-20/15:00 RUCH CHORZÓW S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 3:0
Kolejka nr 1
2021-04-21/13:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW -:-
Kolejka nr 2
2021-05-05/18:00 ZAGŁĘBIE S.A. - UKS RUCH CHORZÓW -:-
2021-05-05/18:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2021-05-05/18:00 KS RUCH RADZIONKÓW - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2021-05-05/18:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - MKS ZABORZE -:-
Kolejka nr 3
2021-05-19/18:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - ZAGŁĘBIE S.A. -:-
2021-05-19/18:00 RUCH CHORZÓW S.A. - MKS ZABORZE -:-
2021-05-19/18:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2021-05-19/18:00 UKS RUCH CHORZÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 4
2021-06-09/18:00 ZAGŁĘBIE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2021-06-09/18:00 KS RUCH RADZIONKÓW - UKS RUCH CHORZÓW -:-
2021-06-09/18:00 MKS ZABORZE - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2021-06-09/18:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
Kolejka nr 5
2021-06-27/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. -:-
2021-06-27/17:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-06-27/17:00 UKS RUCH CHORZÓW - MKS ZABORZE -:-
2021-06-27/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
Kolejka nr 6
2021-04-24/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2021-04-24/11:30 RUCH CHORZÓW S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2021-04-25/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - UKS RUCH CHORZÓW -:-
2021-04-25/11:00 MKS ZABORZE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 7
2021-04-29/17:30 UKS RUCH CHORZÓW - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2021-05-01/09:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - ZAGŁĘBIE S.A. -:-
2021-05-01/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-05-01/11:00 KS RUCH RADZIONKÓW - MKS ZABORZE -:-
Kolejka nr 8
2021-05-08/09:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2021-05-08/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-05-08/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. - MKS ZABORZE -:-
2021-05-08/11:30 UKS RUCH CHORZÓW - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
Kolejka nr 9
2021-05-15/10:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2021-05-15/11:30 RUCH CHORZÓW S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2021-05-15/14:00 UKS RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE S.A. -:-
2021-05-16/10:00 MKS ZABORZE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2021-05-22/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2021-05-22/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - UKS RUCH CHORZÓW -:-
2021-05-22/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-05-22/11:30 MKS ZABORZE - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
Kolejka nr 11
2021-05-29/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - ZAGŁĘBIE S.A. -:-
2021-05-29/10:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - MKS ZABORZE -:-
2021-05-29/14:00 UKS RUCH CHORZÓW - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2021-05-29/16:30 RUCH CHORZÓW S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 12
2021-06-05/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2021-06-05/10:00 MKS ZABORZE - UKS RUCH CHORZÓW -:-
2021-06-05/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2021-06-06/10:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
Kolejka nr 13
2021-06-12/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - ZAGŁĘBIE S.A. -:-
2021-06-12/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - MKS ZABORZE -:-
2021-06-12/10:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2021-06-12/14:00 UKS RUCH CHORZÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 14
2021-06-19/14:00 RUCH CHORZÓW S.A. - UKS RUCH CHORZÓW -:-
2021-06-20/17:00 ZAGŁĘBIE S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2021-06-20/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2021-06-20/17:00 MKS ZABORZE - KS RUCH RADZIONKÓW -:-

Źródło: http://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-b1-mlodszy?liga=5

Wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05 dające pierwsze miejsce na zakończenie rozgrywek w III lidze wojewódzkiej

Ajaks 2004/2005 20-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 12

19.06.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 7 : 1 Akademia Sportowa Lubliniec
Kowalczyk 27', 39', 52', Michalczyk 14', Kołodziej 28', Kalota Kr. 56', Majchrzak 69'

 Do przerwy: (4:1)

Czytaj więcej: Wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05 dające pierwsze miejsce na zakończenie rozgrywek w III...

Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 16-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 11

15.06.19 r. stadion, w Myszkowie

Uks "Mosir" Myszków 3 : 5 Uks "Ajaks" Częstochowa
Kalota Kr. 6', Kowalczyk 41', Kołodziej 48', Kwiatkowski 69', Michalczyk 70'

 Do przerwy: (1:1)

Czytaj więcej: Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 09-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 10

09.06.19 r. stadion, ul. Limanowskiego 83

Uks "Raków" Częstochowa 2 : 9 Uks "Ajaks" Częstochowa
Plaskacz 16', 19', 24', Kowalczyk 29',35', Bednarek 2', Kostro 4', Michalczyk 21', Majchrzak 58'

  Do przerwy: (0:8)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 01-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 9

01.06.19 r. stadion, w Lublińcu

As Lubliniec 3 : 7 Uks "Ajaks" Częstochowa
Kowalczyk 14', 16', 34', Michalczyk 24', 68', Bednarek 15', Fyda 38'(k)

 Do przerwy: (1:6)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 26-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 8

25.05.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 5 : 1 Uks "Mosir" Myszków
Kowalczyk 24', 39', Kołodziej 53', Michalczyk 61', Dudek 71'

 Do przerwy: (2:0)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 19-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 7

19.05.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 4 : 0 Uks "Raków" Częstochowa
Kowalczyk 23', 30', Plaskacz 34', Fyda 43'(k)

 Do przerwy: (3:0)

Czytaj więcej: Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Przegrana ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 12-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 6

11.05.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 3 : 4 As Lubliniec
Kowalczyk 22', 24', 29'

 Do przerwy: (3:3)

Czytaj więcej: Przegrana ajaksu rocznika 04/05

Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 05-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 5

04.05.19 r. stadion, w Myszkowie

Uks "Mosir" Myszków 2 : 4 Uks "Ajaks" Częstochowa
Kowalczyk 45', 59', Michalczyk 15', Woliński 43'

 Do przerwy: (0:1)

Czytaj więcej: Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 28-04-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 4

28.04.19 r. stadion, ul. Limanowskiego 83

Uks "Raków" Częstochowa 2 : 5 Uks "Ajaks" Częstochowa
Michalczyk 42', 49', 52', Fyda 32'(K), Kowalczyk 63'

 Do przerwy: (1:1)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05