Zimny prysznic Orlika I

Kategoria: Ajaks 2001 Opublikowano: poniedziałek, 12, wrzesień 2011
Znicz Kłobuck 6 : 3 Ajaks I
Nowak x2, Gorzkowski 1

Gospodarze z Kłobucka przełożyli mecz na niedzielny poranek. Całe spotkanie byliśmy drużyną przeważającą, która większość czasu utrzymywała się przy piłce. Zawodnicy Znicza dobrze rozbijali nasze ataki, nie dopuszczając do wielu klarownych sytuacji. Często nasze ataki kończyły się w okolicach pola karnego gospodarzy, głównie na wyróżniającym się stoperze.

Do przerwy był wynik 3:3, straciliśmy 3. bramkę na sekundy przed kończącym gwizdkiem. W drugiej połowie także mieliśmy optyczną przewagę, jednak nic z tego nie wynikało. Dość szybko straciliśmy bramkę na 4:3, co sprawiło, że naszym chłopakom grało się jeszcze trudniej. Gospodarze grali dobrze w obronie i wyprowadzali co jakiś czas groźne kontry, z których mogło paść kilka bramek. Pod koniec meczu zawodnicy Znicza strzelili nam jeszcze dwie bramki i wynikiem 6:3 dla gospodarzy zakończył się ten mecz.

Taki zimny prysznic na pewno nam się przyda, ponieważ pokazuje nam, że jeszcze wiele elementów gry jest do poprawienia i także mam nadzieje, że zmieni się podejście chłopaków do treningów i meczów oraz, że będziemy podchodzili do tego z większą determinacją i koncentracją.

Skład: Gątkiewicz Damian, Parkitny Adam, Brzdękiewicz Wojciech, Rak Michał, Misztal Mateusz, Nocoń Szymon, Nowak Michał, Gorzkowski Patryk, Majchrzak Dominik, Kaliciński Michał, Chrząstek Jakub.

PS.: treningi WTOREK, ŚRODA, PIĄTEK godzina 16.00